BG TV Talk
19 March 2024 06:00:37
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2021 | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2021 | новини и коментари  (Read 33528 times)
0 Members and 7 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 915



WWW
« on: 25 January 2021 13:20:36 »

Нови продукции:
• "Отдел издирване", БГ сериал - премиера
    петък, 22:00-23:00; старт: 26.02.2021
    продуцент: Albion Films

• "Забраненото шоу на Рачков"
   неделя, 20:00-22:00; старт: 07.03.2021
   продуцент: Global Group

Продукции с нови сезони:
• "Като две капки вода" - сезон 9.
    понеделник, 20:00-23:00; старт: 22.02.2021
    продуцент: Global Group

• "Откраднат живот: Финалът", БГ сериал - сезон 11.
    вторник-четвъртък, 20:00-21:00; старт: 23.02.2021
    продуцент: DreamTeam Group

• "Един за друг" - сезон 2.
    вторник-четвъртък, 21:00-22:30; старт: 23.02.2021
    продуцент:

• "Братя", БГ сериал - сезон 2.
    вторник-четвъртък, 22:30-23:00; старт: 23.02.2021
    продуцент: Hidalgo Productions

• "Кошмари в кухнята" - повторения
    петък, 20:00-21:00; старт: 26.02.2021
    продуцент:

• "All inclusive", БГ сериал - сезон 3.
    петък, 21:00-22:00; старт: 05.03.2021
    продуцент: Hidalgo Productions

Продукции с продължаващи сезони:
• "На кафе" – сезон 12.
• "Съдебен спор" – сезон 11.
• "Семейни войни" – сезон 10.
• "Ничия земя" – сезон 7.
• "Пресечна точка" - сезон 1.
• "Събуди се..." – сезон 9.
• "Неделята на NOVA" – сезон 2.
• "Карай направо" – сезон 7.

Непотвърдени официално продукции:
• "Ягодова луна", БГ сериал - сезон 2.
    един път седмично
    продуцент: Di Dreams Industry

Спрени/Прекъснати продукции:
• "Сладко отмъщение"
    един път седмично
    продуцент: Global Group

• "Hell’s Kitchen" - сезон 4.
    три пъти седмично
    продуцент: OldSchool Productions
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

studentmercedes454
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 89


« Reply #1 on: 25 January 2021 13:24:33 »

Много се радвам,че ще има нов сезон на All Inclusive.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #2 on: 25 January 2021 14:39:57 »

Много се радвам,че ще има нов сезон на All Inclusive.
Аз не толкова, като се има предвид, че втори сезон беше доста по-слаб от първия, пък и финалът му си беше като за финал на сериала. В сезон 3 семействата пак ще са на почивка в планината, но този път през зимата, като в момента текат снимките. Силно се надявам той вече да е последен, за да не се получава излишно разтягане на локуми.
Report Spam   Logged

Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #3 on: 25 January 2021 15:06:05 »

А какво стана със сериала с работно заглавие "Отдел издирване" , в който участва Юлиян Вергов и върви промо по телевизията?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #4 on: 25 January 2021 15:23:06 »

А какво стана със сериала с работно заглавие "Отдел издирване" , в който участва Юлиян Вергов и върви промо по телевизията?
Работното заглавие на този сериал е "Оперативна група" или поне така бяха писали във вестник "24 часа". Къде са го писали "Отдел издирване"?
Report Spam   Logged

Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #5 on: 25 January 2021 15:31:27 »

Работното заглавие на този сериал е "Оперативна група" или поне така бяха писали във вестник "24 часа". Къде са го писали "Отдел издирване"?
Quote
Юлиян Вергов е разследващ полицай в поредния сериал на Нова телевизия.
Топ актьорът, който засега отказва да облече розовите одежди на прочутия доцент Банков в „Откраднат живот“, с хъс влиза в крими сагата с работно заглавие „Отдел издирване“.  Пред камерите той пак е двойка с Ани Пападопулу – както и в лекарската поредица - и пак става неин бивш съпруг. Те се разделят, когато се случва непоправимото с дъщеричката им. Трагедията ги отдалечава с години един от друг. Събират се, за да разберат, че детето им е било убито – и за да се впуснат в търсене на убиеца. Момиченцето се появява в сюрреални сцени в стила на „Туин пийкс“, а тази важна за сюжета задача е възложена на Вая, по-малката дъщеря на Лара Златарева.
Колега съфоромец беше пуснал цялата статия от Стандарт.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #6 on: 25 January 2021 15:58:07 »

Колега съфоромец беше пуснал цялата статия от Стандарт.
Аха... Ми, явно има две работни заглавия. Grin Скоро се надявам да пуснат повече инфо около предстоящия сезон, та да разберем как е окончателното заглавие на този сериал, а и като цяло каква ще е програмата на канала.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #7 on: 28 January 2021 19:20:52 »

Най-накрая излезе актуализирана тарифа за февруари на "Нова": https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1611834726_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_february_2021.xlsx

От 22 февруари праймтаймът ще изглежда така:

Понеделник
20:00 "Като две капки вода"
23:00 Новини

Вторник-четвъртък
20:00 "Откраднат живот"
21:00 "Един за друг"
22:30 "Братя"
23:00 Новини

Петък
20:00 "Кошмари в кухнята"
21:00 All Inclusive
22:00 "Отдел издирване" - явно това е окончателното заглавие на сериала с Юлиан Вергов

На 20 и 21 февруари (събота и неделя) ще са пилотните епизоди на "Един за друг", а след това си минава в схема на излъчване от вторник до четвъртък, както съм написал по-горе.

За съжаление явно на този етап няма да има нито вечерното шоу на Рачков, нито сезон 2 на "Ягодова луна".
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 658


« Reply #8 on: 28 January 2021 22:18:36 »

Този път съм изненадан. Двете телевизии няма да имат нищо конкурентно като тип предавания. Един за друг е интересно колко броя ще е сега и как ще се реже. По спомен то бе по 1,5 или 2 часа с рекламите.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 643


« Reply #9 on: 28 January 2021 22:21:00 »

Най-накрая излезе актуализирана тарифа за февруари на "Нова": https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1611834726_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_february_2021.xlsx

От 22 февруари праймтаймът ще изглежда така:

Понеделник
20:00 "Като две капки вода"
23:00 Новини

Вторник-четвъртък
20:00 "Откраднат живот"
21:00 "Един за друг"
22:30 "Братя"
23:00 Новини

Петък
20:00 "Кошмари в кухнята"
21:00 All Inclusive
22:00 "Отдел издирване" - явно това е окончателното заглавие на сериала с Юлиан Вергов

На 20 и 21 февруари (събота и неделя) ще са пилотните епизоди на "Един за друг", а след това си минава в схема на излъчване от вторник до четвъртък, както съм написал по-горе.

За съжаление явно на този етап няма да има нито вечерното шоу на Рачков, нито сезон 2 на "Ягодова луна".
Хм ..интересно! Определено очаквах Един за друг да го сложат през седмицата за сметка на Hells kitchen ,но не очаквах да има Кошмари в кухнята ,които се надявам да са нови епизоди . Надявах се поне Братя да е вече 1 час ,а не само 25 минути  Undecided И също така странно дали въобще ще има някакво вечерно шоу или просто са спекулации ,но все пак Антон Стефанов потвърди ,че ще работи за Маги по предаване ,което със сигурност не е Като 2 капки вода ,а би трябвало да е по това на Рачков . Може да го остават за март месец ,ама ме съмнява . Другото което ме е доста яд ,че уикенда остава празен и отново ще излъчват до болка поЗнати Филми  Cry Определно България търси талант ще ги разгроми . И да добавя все пак ,че програмата е доста разнообразна и свежа отново този сезон   Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #10 on: 29 January 2021 19:21:30 »

Хм ..интересно! Определено очаквах Един за друг да го сложат през седмицата за сметка на Hells kitchen ,но не очаквах да има Кошмари в кухнята ,които се надявам да са нови епизоди . Надявах се поне Братя да е вече 1 час ,а не само 25 минути  :- И също така странно дали въобще ще има някакво вечерно шоу или просто са спекулации ,но все пак Антон Стефанов потвърди ,че ще работи за Маги по предаване ,което със сигурност не е Като 2 капки вода ,а би трябвало да е по това на Рачков . Може да го остават за март месец ,ама ме съмнява . Другото което ме е доста яд ,че уикенда остава празен и отново ще излъчват до болка поЗнати Филми  Cry Определно България търси талант ще ги разгроми . И да добавя все пак ,че програмата е доста разнообразна и свежа отново този сезон   Grin
Ами, не знам кой ще е продуцент на "Един за друг". Може този сезон да са го възложили на Магърдич и съответно Антон Стефанов да бачка там. То си му е и в неговия профил като жанр.

Вечерното шоу на Рачков и "Ягодова луна" явно са ги оставили за есента, когато впрочем се освобождават 3 слота от "Откраднат живот" - вторник-четвъртък от 20:00 до 21:00ч., а дано и All Inclusive не го разтягат излишно. Единственото сигурно за есенния сезон е "Игри на волята" или поне само за него до момента има обявен кастинг, но все пак новото ръководство има предостатъчно време да направи генерални промени в програмата.

За "Братя" може би точно нестандартният формат го направи толкова успешен - хем епизодите са много на брой, хем не се разтягат локуми.

Този път съм изненадан. Двете телевизии няма да имат нищо конкурентно като тип предавания. Един за друг е интересно колко броя ще е сега и как ще се реже. По спомен то бе по 1,5 или 2 часа с рекламите.
На "Един за друг" миналата година първо бяха по 2 часа епизодите, пък след първия месец ги намалиха на час и половина. Иначе единствените еднакви като жанр този сезон са комедийните сериали "Съни бийч" и All Inclusive, като те даже са и в еднакъв слот - петък от 21:00ч.
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #11 on: 30 January 2021 13:32:16 »

Вечерното шоу на Рачков и "Ягодова луна" явно са ги оставили за есента, 

Вечерното шоу на Рачков ще започне от март месец и ще веднъж седмично. Това стана ясно В един разговор, В сряда по време на Златната рибка, между Краси Радков и Слави Трифонов. Където Краси каза, че Рачков го е поканил да е гостува . И Слави каза, разбира се че ще отидеш, ако ме покани и аз ще отида.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #12 on: 30 January 2021 15:32:07 »

Вечерното шоу на Рачков ще започне от март месец и ще веднъж седмично. Това стана ясно В един разговор, В сряда по време на Златната рибка, между Краси Радков и Слави Трифонов. Където Краси каза, че Рачков го е поканил да е гостува . И Слави каза, разбира се че ще отидеш, ако ме покани и аз ще отида.
Хм... интересно за кой ден са го предвидили. През седмицата не виждам къде биха могли да го бутнат, тъй че сигурно ще е в събота или неделя. Всъщност може да разкарат "Кошмари в кухнята" и да поразместят петъчната програма. То и без това не е ясно дали ще са нови епизоди или повторения, ама пък ако са стари епизоди, защо не стартираха шоуто на Рачков още от февруари заедно с останалите пролетни проекти?
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 643


« Reply #13 on: 30 January 2021 23:35:22 »

Хм... интересно за кой ден са го предвидили. През седмицата не виждам къде биха могли да го бутнат, тъй че сигурно ще е в събота или неделя. Всъщност може да разкарат "Кошмари в кухнята" и да поразместят петъчната програма. То и без това не е ясно дали ще са нови епизоди или повторения, ама пък ако са стари епизоди, защо не стартираха шоуто на Рачков още от февруари заедно с останалите пролетни проекти?
Мисля че имат  още записани епизоди на Кошмарите. Предполагам ,че Новото шоу ще го сложат в събота или неделя ,но по-вероятно в неделя срещу България търси талант
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #14 on: 31 January 2021 12:09:30 »

Мисля че имат  още записани епизоди на Кошмарите. Предполагам ,че Новото шоу ще го сложат в събота или неделя ,но по-вероятно в неделя срещу България търси талант
Като се замислих, през есента на "Кошмари в кухнята" излъчиха половин сезон. В началото на сезона понеделнишките епизоди на "Игри на волята" бяха от 20:00 до 22:30ч., а после ги скъсиха от 21:00 до 22:30ч. и съответно от 20:00 до 21:00ч. сложиха "Кошмари в кухнята". Та, есента са излъчили 7 епизода на "Кошмари в кухнята" и сега може просто да доизлъчат сезона, но интересно колко неизлъчвани епизоди са им останали. Най-дългият сезон на "Кошмари в кухнята" досега е бил 14 епизода, тъй че от сезон 6 са им останали най-много 7 неизлъчени епизода, което означава, че предаването ще върви до средата на април. Възможно е все пак сезонът да е по-къс и да свърши в края на март, но си стои въпросът какво ще сложат в неговия слот.

Иначе ако шоуто на Рачков е в събота или неделя, нищо чудно тогава да сложат и "Ягодова луна", въпреки че двете неща не си допадат като жанр. Може би най-подходящият слот за шоуто на Рачков щеше да е в петък от 22:00ч. след All Inclusive, но пък тогава е заложен "Отдел издирване"...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #15 on: 07 February 2021 20:33:23 »

В днешния епизод на "Неделята на Нова" имаше интервю с Магърдич, като се анонсираше, че той ще каже къде е Рачков. Аз лично очаквах да обяви това прословуто вечерно шоу, за което се носят слухове от известно време, но уви. Според думите му Рачков просто е в почивка, от която се нуждаел след 20 години на екран: https://nova.bg/news/view/2021/02/07/314745/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B8%D1%87-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D1%8F%D0%BD-%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0-%D0%B8-%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%BE%D0%B2/

Мисля, че ако наистина се подготвя някакво вечерно шоу с Рачков, то ще стартира чак през есента. Не виждам причина да са го предвидили за този сезон, но то да почне по-късно от останалите проекти.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #16 on: 07 February 2021 21:04:40 »

В днешния епизод на "Неделята на Нова" имаше интервю с Магърдич, като се анонсираше, че той ще каже къде е Рачков. Аз лично очаквах да обяви това прословуто вечерно шоу, за което се носят слухове от известно време, но уви. Според думите му Рачков просто е в почивка, от която се нуждаел след 20 години на екран: https://nova.bg/news/view/2021/02/07/314745/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B8%D1%87-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D1%8F%D0%BD-%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0-%D0%B8-%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%BE%D0%B2/

Мисля, че ако наистина се подготвя някакво вечерно шоу с Рачков, то ще стартира чак през есента. Не виждам причина да са го предвидили за този сезон, но то да почне по-късно от останалите проекти.

Не мисля, че ще е чак през есента.

В момента тече съвсем тънка кампания в софиалните мрежи на Рачков с постове и колажи, които Магърдич споделя ежедневно.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 540


« Reply #17 on: 09 February 2021 01:12:11 »




Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 643


« Reply #18 on: 09 February 2021 11:19:19 »

Имаме промяна в пролетната програма по Нова!
Новият сериал Отдел издирване стартира на 26.02 ,но от 21:00 часа . Не е казано обаче тогава какво ще има от 20:00 и 22:00 часа ,тъй като явно кошмари в кухнята отпада от програмата ,а All inclusive стартира седмица по-късно на 5ти март най-вероятно от 20:00 часа /не е обявен час / Примерна програма в петък!
26.02                                                           05.03
20:00 Откраднат живот                 20:00 All inclusive3
21:00 Отдел издирване                 21:00 Отдел издирване
22:00 Под прикритие ,финал  22:00 Съдби на кръстопът
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #19 on: 09 February 2021 11:49:28 »

Шоуто на Рачков стартира на 7 март, неделя! От NOVA дори пуснаха тийзър преди малко с датата, което значи, че шоуто ще е факт!
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy