BG TV Talk
28 March 2024 19:10:19
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2021 | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2021 | новини и коментари  (Read 33768 times)
0 Members and 7 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #20 on: 15 February 2021 21:30:56 »

Амии интересно ,защото на официалната фейсбук страница на Ол инклузив е обявено ,че стартират на 05.03 от 20:00 часа ,аз затова и писах този час . Вече явно Нова си  сменя програмата преждевременно  Grin Иначе Браво за пилотния епизод на Отдел издирване ,може би ще видят как ще тръгне срещу Съни биийч и тогава ще решават точно в кой слот ще го остават  Grin
А извинявай колега , как виждаш програмата на Нова за  по-следваща седмица ,тъй като на сайта на телевизията е до неделя ?  Grin Винаги съм се чудел ?
То пък вярно, че във "Фейсбук" са написали 20:00ч. Не знам значи и аз какво ще е, на всяко място различни неща пишат. Grin Нищо чудно пък и "Нова" да си редактират тарифата, както направиха и с тазмесечната или пилотният епизод на All Inclusive да е по-дълъг, въпреки че досега това не се е случвало. То така или иначе на "Кошмари в кухнята" най-вероятно имат половин неизлъчен сезон, който им остана от есента, та когато и да го бутнат, ще им свърши в края на март или началото/средата на април.

За програмата - просто в адресната лента променяш датата. По принцип в dnes.bg още във вторник публикуват програмите за следващата седмица на всички канали. "Нова" преди я слагаха на официалния сайт към сряда-четвъртък, но за щастие явно са почнали в понеделник да я пускат.
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy