BG TV Talk
19 March 2024 13:18:59
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV - пролет/лято 2021 | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV - пролет/лято 2021 | новини и коментари  (Read 24642 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 275


« Reply #100 on: 17 July 2021 17:41:33 »

Вторият екип и участниците заедно с Владо Карамазов са излетели за „Сървайвър”.  Smiley https://www.standartnews.com/lifestyle-lyubopitno/vlado-karamazov-izletya-ss-srvayvr-466701.html

„Приключението започна... Да се завърнеш към нещо от преди десет години, е като завръщане в миналото. Хем ти е познато, хем те притеснява. Сега има една съществена разлика, ще снимам в свободното време. И още една - с бяла коса съм. Дано да сме здрави“, написа Карамазов в Инстаграм.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 275


« Reply #101 on: 17 July 2021 21:09:46 »

Колегата забрави за Съни бийч 2.
Не съм го забравил „Съни бийч“, според мен едва ли ще го пуснат през есента, твърде вероятно е да си е февруари месец догодина с началото на пролетния сезон.  Wink
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #102 on: 18 July 2021 21:44:36 »

Не съм го забравил „Съни бийч“, според мен едва ли ще го пуснат през есента, твърде вероятно е да си е февруари месец догодина с началото на пролетния сезон.  Wink
И аз така мисля. Не вярвам есента да се лишат от турския сериал в петък, за да пуснат "Съни бийч". То впрочем и пролетния сезон ще се запълни, ако тогава пуснат "Сървайвър", та за останалите неща ще трябва да се лишат или от турския сериал, или от Николаос. Второто е по-вероятно според мен. Grin
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 275


« Reply #103 on: 19 July 2021 16:59:09 »

Най-вероятно от септември ще започнат да снимат и "Ергенът". Горе-долу толкова го разбирам този цитат в статията от 16 юли на btv.bg "Доближаваме се все повече до старта на снимките на най-романтичното екзотично риалити"

https://www.btv.bg/article/reklama/tv/bfeed/akcenti/ergenat-se-vpuska-v-tarsene-na-dama-za-sarceto-na-mazha-mechta.html
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 658


« Reply #104 on: 19 July 2021 21:39:07 »

А това предаване да няма да е на мястото на Бригада нов дом. Четох преди време в жълт сайт, че повече няма да го има. А и Караджов има свое предаване за обзавеждане на жилища в ютуб.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 275


« Reply #105 on: 20 July 2021 00:19:28 »

А това предаване да няма да е на мястото на Бригада нов дом. Четох преди време в жълт сайт, че повече няма да го има. А и Караджов има свое предаване за обзавеждане на жилища в ютуб.
Доколкото разбрах телевизията вече няма интерес повече да го снима "Бригада нов дом". Ще отпаднат за пролетта най-вероятно също "Смени жената" и "MasterChef" за сметка на завръщането на "Сървайвър", романтичното ново риалити "Ергенът", и нов сезон на "България търси талант", така че трябва да ги позиционират и тях трите някъде през седмицата.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #106 on: 20 July 2021 18:10:15 »

Доколкото разбрах телевизията вече няма интерес повече да го снима "Бригада нов дом". Ще отпаднат за пролетта най-вероятно също "Смени жената" и "MasterChef" за сметка на завръщането на "Сървайвър", романтичното ново риалити "Ергенът", и нов сезон на "България търси талант", така че трябва да ги позиционират и тях трите някъде през седмицата.
"Смени жената" май вече си е отпаднало. Тази пролет излъчиха само 3-4 епизода, които бяха заснети миналата година. Иначе "Сървайвър" по принцип се излъчва всеки ден, както "Фермата" и "Игри на волята", та определено трябва да се освободи още един слот, за да набутат всичко. Няма как от 21:00 до 22:30ч. хем да има всеки ден "Сървайвър", хем и новите неща. Силно се надявам вече да е дошло времето да се лишат от турската сапунка в 20:00ч., че вече станаха над 10 години, откакто турските сапунки са заковани в този слот.
Report Spam   Logged

fe na tv
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #107 on: 20 July 2021 18:19:50 »

"Смени жената" май вече си е отпаднало. Тази пролет излъчиха само 3-4 епизода, които бяха заснети миналата година. Иначе "Сървайвър" по принцип се излъчва всеки ден, както "Фермата" и "Игри на волята", та определено трябва да се освободи още един слот, за да набутат всичко. Няма как от 21:00 до 22:30ч. хем да има всеки ден "Сървайвър", хем и новите неща. Силно се надявам вече да е дошло времето да се лишат от турската сапунка в 20:00ч., че вече станаха над 10 години, откакто турските сапунки са заковани в този слот.

Съгласен съм. Времето на турските сериали е следобед. А не вместо това да повтарят вечерно шоу и някакви комици.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 275


« Reply #108 on: 21 July 2021 14:45:15 »

Според тази статия от 23 юни, Любо Нейков и "Комиците" подготвят нов комедиен сериал. След като бъде завършен, той ще бъде предложен на някоя от телевизиите. https://www.flagman.bg/article/243584
Ако статията е вярна, ще видим дали за в бъдеще няма да тръгне по някоя от телевизиите.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #109 on: 21 July 2021 19:07:19 »

Според тази статия от 23 юни, Любо Нейков и "Комиците" подготвят нов комедиен сериал. След като бъде завършен, той ще бъде предложен на някоя от телевизиите. https://www.flagman.bg/article/243584
Ако статията е вярна, ще видим дали за в бъдеще няма да тръгне по някоя от телевизиите.
Ами, Любо Нейков участваше в конкурса на БНТ с проект за ситком "Кръстопивница България". За съжаление обаче проектът беше отстранен заради непълна документация, а и като цяло нито един проект не спечели субсидия в конкурса за ситком. Та... предполагам, че въпросният нов проект е именно този.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 275


« Reply #110 on: 21 July 2021 22:29:57 »

Наум Шопов ще е водещ на "Ергенът". "Снимките на романтичното предаване ще започнат в средата на септември в съседна Турция, като са подбрани впечатляващи локации и невероятни кътчета. Anteni.bg научи още, че мъжът, за чието сърце ще се борят 20 жени, също вече е избран. Той е добре сложен и с атрактивна визия, която трудно може да остави дамите безразлични." https://www.anteni.bg/2021/07/21/%d0%bd%d0%b0%d1%83%d0%bc-%d1%88%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%b2-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8-%d0%b1%d0%b0%d1%88%d0%b0%d1%80-%d1%80%d0%b0%d1%85%d0%b0%d0%bb-%d0%b7%d0%b0-%d0%b2%d0%be%d0%b4%d0%b5/
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #111 on: 27 July 2021 20:23:10 »

От пети август се завръща турския сериал Опасни улици 15 сезон като новия час на излъчване ще бъде от 16:00 до 17:00
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 658


« Reply #112 on: 27 July 2021 23:23:01 »

Уникално решение. Премиерният сериал да е в 16, а от 18 да си въртим старите записи.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 275


« Reply #113 on: 28 July 2021 11:34:50 »

Ааа... "Татковци" го бях забравил. Според мен обаче то ще е всяка вечер преди или след Николаос по 30 минути.
spike, ти май ще излезеш прав. Цитиридис остава половин час и така вече през седмицата има време и за "Татковци". Обявиха официално днес и "Стани богат". Друга новина е че Нико Тупарев ще прави "Ергенът" и "Стани богат".

Повече в интервюто на програмния директор на bTV, Христо Хаджитанев пред 24 часа: https://www.24chasa.bg/mnenia/article/10027220
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #114 on: 30 July 2021 22:37:11 »

spike, ти май ще излезеш прав. Цитиридис остава половин час и така вече през седмицата има време и за "Татковци". Обявиха официално днес и "Стани богат". Друга новина е че Нико Тупарев ще прави "Ергенът" и "Стани богат".

Повече в интервюто на програмния директор на bTV, Христо Хаджитанев пред 24 часа: https://www.24chasa.bg/mnenia/article/10027220

Доста любопитно интервю. Иначе "Татковци" явно наистина ще е всеки делник преди или след Николаос. В интервюто се споменава, че са взели лиценза за сериала, защото е повече епизоди, а оригиналните сериали, които се предлагат от продуцентите са по 12-14 епизода и предвидени за по 1 епизод на седмица, та очевидно мислят "Татковци" да се излъчва по-често, пък и явно са видели от "Братя", че 30-минутният формат е доста успешен.

Иначе продължавам да си мисля, че "Стани богат" в крайна сметка ще е всеки делник от 18:00ч. Очевидно онази презентация за есенния сезон не е много вярна, защото там Николаос го пишеше 1 час, а става ясно, че ще е 30 минути.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 275


« Reply #115 on: 30 July 2021 23:24:58 »

Друго също да отбележа в интервюто е отговора на въпроса: Възможно ли "Биг Брадър" да тръгне по Би Ти Ви?  "Не изключвам обаче появата на риалити с подобен модел на реализация, на живо и в изолирана среда, но с по-голяма добавена стойност."

Не е сигурно, но ще видим дали за в бъдеще няма да обявят кастинг за ново риалити предаване тип "Биг Брадър". Според мен зависи и от ''Фермата" какъв сезон ще направи силен или слаб. Ако планират нещо такова няма да е по-рано в ефир от есента на 2022 г.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #116 on: 31 July 2021 12:08:40 »

Друго също да отбележа в интервюто е отговора на въпроса: Възможно ли "Биг Брадър" да тръгне по Би Ти Ви?  "Не изключвам обаче появата на риалити с подобен модел на реализация, на живо и в изолирана среда, но с по-голяма добавена стойност."

Не е сигурно, но ще видим дали за в бъдеще няма да обявят кастинг за ново риалити предаване тип "Биг Брадър". Според мен зависи и от ''Фермата" какъв сезон ще направи силен или слаб. Ако планират нещо такова няма да е по-рано в ефир от есента на 2022 г.

Ами, "Фермата" като модел на реализация е копие на Big Brother, просто я има точно тази по-голяма добавена стойност, а именно строенето на ферма и отглеждането на животни, плодове и зеленчуци. Не знам дали имат намерение да му дадат малко почивка и да го заместят с друг формат, но пък Survivor също си е вид разнообразие.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy