BG TV Talk
19 March 2024 13:47:07
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2021 | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2021 | новини и коментари  (Read 33542 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #20 on: 09 February 2021 12:15:43 »

Имаме промяна в пролетната програма по Нова!
Новият сериал Отдел издирване стартира на 26.02 ,но от 21:00 часа . Не е казано обаче тогава какво ще има от 20:00 и 22:00 часа ,тъй като явно кошмари в кухнята отпада от програмата ,а All inclusive стартира седмица по-късно на 5ти март най-вероятно от 20:00 часа /не е обявен час / Примерна програма в петък!
26.02                                                           05.03
20:00 Откраднат живот                 20:00 All inclusive3
21:00 Отдел издирване                 21:00 Отдел издирване
22:00 Под прикритие ,финал  22:00 Съдби на кръстопът
И аз тъкмо това тръгнах да пиша. Grin В официалното прессъобщение пише, че "Отдел издирване" ще почне на 26 февруари в 21:00ч., а All Inclusive - на 5 март, като не е споменат час: https://nova.bg/accents/view/2021/02/09/314963/%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B8-%D0%BC%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D1%82%D0%B0%D0%B7%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82-%D0%BF%D0%BE-nova/

Не е изключено просто "Отдел издирване" да стартира с двоен епизод, пък от 5 март в 21:00ч. да е All Inclusive, а в 22:00ч. - "Отдел издирване".

Твоето предположение за 26 февруари отпада като вариант, защото другия петък (19 февруари) ще излъчат последните 2 епизода на "Под прикритие" наведнъж от 21:00 до 23:00ч. По този начин мисля, че им остават 2 неизлъчени епизода на "Хавай 5-0", ама то така или иначе е повторение.

Шоуто на Рачков стартира на 7 март, неделя! От NOVA дори пуснаха тийзър преди малко с датата, което значи, че шоуто ще е факт!
Странно защо не е вписано в прессъобщението. "Кошмари в кухнята" също не го пише и си помислих, че просто отпада от програмата, но може пък да са го изместили в неделя преди или след шоуто на Рачков. И ако все пак е изместено, остава въпросът какво ще сложат в петък на негово място.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 643


« Reply #21 on: 09 February 2021 12:18:19 »

И аз тъкмо това тръгнах да пиша. Grin В официалното прессъобщение пише, че "Отдел издирване" ще почне на 26 февруари в 21:00ч., а All Inclusive - на 5 март, като не е споменат час: https://nova.bg/accents/view/2021/02/09/314963/%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B8-%D0%BC%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D1%82%D0%B0%D0%B7%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82-%D0%BF%D0%BE-nova/

Не е изключено просто "Отдел издирване" да стартира с двоен епизод, пък от 5 март в 21:00ч. да е All Inclusive, а в 22:00ч. - "Отдел издирване".

Твоето предположение за 26 февруари отпада като вариант, защото другия петък (19 февруари) ще излъчат последните 2 епизода на "Под прикритие" наведнъж от 21:00 до 23:00ч. По този начин мисля, че им остават 2 неизлъчени епизода на "Хавай 5-0", ама то така или иначе е повторение.
Странно защо не е вписано в прессъобщението. "Кошмари в кухнята" също не го пише и си помислих, че просто отпада от програмата, но може пък да са го изместили в неделя преди или след шоуто на Рачков. И ако все пак е изместено, остава въпросът какво ще сложат в петък на негово място.
Не знаех ,че ще излъчат двоен епизод на под прикритие тогава ,затова си помислих,че може да е на 26.02 . Иначе наистина нищо чудно Кошмарите да са след Шоуто на Рачков примерно в неделя ,но да видим в петъка наистина какво остава ? .
Шоуто на Рачков стартира на 7 март, неделя! От NOVA дори пуснаха тийзър преди малко с датата, което значи, че шоуто ще е факт!
Рекламата е трепач! Вече нямам търпение до началото и определено #Върнете Рачков си е рекламен трик за шоуто ,тъй като в тийзъра Той беше със същата визия
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #22 on: 09 February 2021 12:22:59 »

Рекламата е трепач! Вече нямам търпение до началото и определено #Върнете Рачков си е рекламен трик за шоуто ,тъй като в тийзъра Той беше със същата визия
Аз все още не съм засякъл тийзъра, та дано някой го сподели тук. Иначе и рекламата на "Като две капки вода" е много яка! Afro
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 643


« Reply #23 on: 09 February 2021 13:26:44 »

Аз все още не съм засякъл тийзъра, та дано някой го сподели тук. Иначе и рекламата на "Като две капки вода" е много яка! Afro
Ако имаш опция за връщане, рекламата беше около 10:30  Grin ,но тепърва ще се върти сега.  Иначе промото на капките кърти  Grin Afro
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 756


« Reply #24 on: 09 February 2021 14:16:15 »

Тийзърът на шоуто на Рачков


Имаме промяна в пролетната програма по Нова!
Новият сериал Отдел издирване стартира на 26.02 ,но от 21:00 часа . Не е казано обаче тогава какво ще има от 20:00 и 22:00 часа ,тъй като явно кошмари в кухнята отпада от програмата ,а All inclusive стартира седмица по-късно на 5ти март най-вероятно от 20:00 часа /не е обявен час / Примерна програма в петък!
26.02                                                           05.03
20:00 Откраднат живот                 20:00 All inclusive3
21:00 Отдел издирване                 21:00 Отдел издирване
22:00 Под прикритие ,финал  22:00 Съдби на кръстопът
Дали епизодите на Съдби на кръстопът ще са нови? Отдавна не са излъчвали премиерни епизоди, и от 3-4 години въртят през уикенда
само стари.

Също така някой знае ли защо водещата на Здравей България не е на екран, да не са уволнили и нея?  Grin
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #25 on: 09 February 2021 14:32:43 »

Също така някой знае ли защо водещата на Здравей България не е на екран, да не са уволнили и нея?  Grin
Вероятно са я пуснали в почивка. Редовно ги пускат. Когато Виктор го няма Лора Инджова води сама.
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #26 on: 09 February 2021 15:22:12 »

Вероятно са я пуснали в почивка. Редовно ги пускат. Когато Виктор го няма Лора Инджова води сама.
Лора Инджова е с COVID-19, затова не е на екран.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #27 on: 09 February 2021 16:00:18 »

Тийзърът на шоуто на Рачков

Дали епизодите на Съдби на кръстопът ще са нови? Отдавна не са излъчвали премиерни епизоди, и от 3-4 години въртят през уикенда
само стари.

Също така някой знае ли защо водещата на Здравей България не е на екран, да не са уволнили и нея?  Grin
Промото кърти! Afro Afro

Иначе "Съдби на кръстопът" просто е предположение на колегата, вероятно защото и миналата пролет отново го въртяха. Доколкото знам, нови епизоди на предаването не са снимани от години. Предполагам и че нямат някакви изостанали неизлъчвани, щом все повторения въртят.

Като излезе програмата за периода 22-28 февруари, ще стане ясно какво ще излъчват окончателно. Не е изключено и в петък от 20:00ч. все пак да си има "Кошмари в кухнята", но просто да не са го написали в прессъобщението, както не пише и за шоуто на Рачков. То на "Кошмари в кухнята" най-вероятно имат половин неизлъчен сезон, защото през есента излъчиха само 7 епизода, а и тогава май също не бяха го обявили в прессъобщението с основните проекти. То тогава и почна в средата на сезона, де, тъй че логично да не го обявят.  Grin

"Ягодова луна" също не е обявено в прессъобщението, та явно са го оставили за есента, че и без това им се освобождават 3 слота от "Откраднат живот". Grin
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 540


« Reply #28 on: 09 February 2021 22:41:37 »


Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 643


« Reply #29 on: 10 February 2021 22:52:36 »

All inclusive сезон 3 стартира на 05.03 /петък/в 20:00 часа ! Което означава ,че от 21:00 часа най-вероятно остава Отдел издирване . Да видим какво ще има в 22:00 ? Стана ми интересно защо не е  срещу Съни бийч ,а го дърпат по-рано срещу турския . Явно са се стреснали  Grin
Report Spam   Logged
studentmercedes454
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 89


« Reply #30 on: 11 February 2021 14:15:09 »

И защо на 5 март?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #31 on: 11 February 2021 17:16:45 »

All inclusive сезон 3 стартира на 05.03 /петък/в 20:00 часа ! Което означава ,че от 21:00 часа най-вероятно остава Отдел издирване . Да видим какво ще има в 22:00 ? Стана ми интересно защо не е  срещу Съни бийч ,а го дърпат по-рано срещу турския . Явно са се стреснали  Grin
И аз се зачудих защо са го оставили за 5 март, щом ще е в 20:00ч. Може би просто първата седмица ще има 4 епизода на "Откраднат живот", пък после ще бъде по 3 епизода седмично, но пък остава и въпросът какво ще има в петък от 22:00ч.

Иначе All Inclusive досега си беше все в петък от 20:00ч., тъй че няма логика да го местят, щом е успешен в този слот.
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 540


« Reply #32 on: 13 February 2021 16:27:12 »


Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #33 on: 13 February 2021 17:06:28 »

Вчера се появи и нов тийзър за шоуто на Рачков:

Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #34 on: 15 February 2021 16:06:09 »

Излезе тарифата за март: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1613394749_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_march_2021.xlsx

Странно, но петъчната програма изглежда така:
20:00 "Кошмари в кухнята"
21:00 Български сериал
22:00 Български сериал

Нямам идея защо не са написали имената на "Отдел издирване" и All Inclusive, пък и защо са написани в тези слотове, след като обявиха, че All Inclusive ще е в 20:00ч., а "Отдел издирване" - в 21:00ч. Нямам търпение да се появи програмата за другата седмица, та да видим все пак каква ще е петъчната програма.

Предаването на Рачков също не пише как ще се казва. Обозначено е само "неделно комедийно шоу", като то ще е от 20:00 до 22:00ч. Доста е дългичко, та интересно каква ще е концепцията му.

EDIT:
Програмата за другия петък (26 февруари): https://nova.bg/schedule/index/0/2021/02/26/

20:00 "Кошмари в кухнята"
21:00 "Отдел издирване"
23:00 Новини

Значи както предположих преди време, просто пилотният епизод на "Отдел издирване" ще е двойно по-дълъг. От 5 март явно програмата ще е така, както е написано в тарифата. Поразрових се и всъщност в официалното прессъобщение на "Нова" не е споменато в колко часа ще е All Inclusive, пише само, че ще почне на 5 март:

За доброто настроение в края на работната седмица ще се грижи комедийният сериал „All Inclusive“, чийто трети сезон стартира на 5 март с новите приключения на приятелските семейства в Банско.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 643


« Reply #35 on: 15 February 2021 20:54:51 »

Излезе тарифата за март: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1613394749_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_march_2021.xlsx

Странно, но петъчната програма изглежда така:
20:00 "Кошмари в кухнята"
21:00 Български сериал
22:00 Български сериал

Нямам идея защо не са написали имената на "Отдел издирване" и All Inclusive, пък и защо са написани в тези слотове, след като обявиха, че All Inclusive ще е в 20:00ч., а "Отдел издирване" - в 21:00ч. Нямам търпение да се появи програмата за другата седмица, та да видим все пак каква ще е петъчната програма.

Предаването на Рачков също не пише как ще се казва. Обозначено е само "неделно комедийно шоу", като то ще е от 20:00 до 22:00ч. Доста е дългичко, та интересно каква ще е концепцията му.

EDIT:
Програмата за другия петък (26 февруари): https://nova.bg/schedule/index/0/2021/02/26/

20:00 "Кошмари в кухнята"
21:00 "Отдел издирване"
23:00 Новини

Значи както предположих преди време, просто пилотният епизод на "Отдел издирване" ще е двойно по-дълъг. От 5 март явно програмата ще е така, както е написано в тарифата. Поразрових се и всъщност в официалното прессъобщение на "Нова" не е споменато в колко часа ще е All Inclusive, пише само, че ще почне на 5 март:

Амии интересно ,защото на официалната фейсбук страница на Ол инклузив е обявено ,че стартират на 05.03 от 20:00 часа ,аз затова и писах този час . Вече явно Нова си  сменя програмата преждевременно  Grin Иначе Браво за пилотния епизод на Отдел издирване ,може би ще видят как ще тръгне срещу Съни биийч и тогава ще решават точно в кой слот ще го остават  Grin
А извинявай колега , как виждаш програмата на Нова за  по-следваща седмица ,тъй като на сайта на телевизията е до неделя ?  Grin Винаги съм се чудел ?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #36 on: 15 February 2021 21:30:56 »

Амии интересно ,защото на официалната фейсбук страница на Ол инклузив е обявено ,че стартират на 05.03 от 20:00 часа ,аз затова и писах този час . Вече явно Нова си  сменя програмата преждевременно  Grin Иначе Браво за пилотния епизод на Отдел издирване ,може би ще видят как ще тръгне срещу Съни биийч и тогава ще решават точно в кой слот ще го остават  Grin
А извинявай колега , как виждаш програмата на Нова за  по-следваща седмица ,тъй като на сайта на телевизията е до неделя ?  Grin Винаги съм се чудел ?
То пък вярно, че във "Фейсбук" са написали 20:00ч. Не знам значи и аз какво ще е, на всяко място различни неща пишат. Grin Нищо чудно пък и "Нова" да си редактират тарифата, както направиха и с тазмесечната или пилотният епизод на All Inclusive да е по-дълъг, въпреки че досега това не се е случвало. То така или иначе на "Кошмари в кухнята" най-вероятно имат половин неизлъчен сезон, който им остана от есента, та когато и да го бутнат, ще им свърши в края на март или началото/средата на април.

За програмата - просто в адресната лента променяш датата. По принцип в dnes.bg още във вторник публикуват програмите за следващата седмица на всички канали. "Нова" преди я слагаха на официалния сайт към сряда-четвъртък, но за щастие явно са почнали в понеделник да я пускат.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 643


« Reply #37 on: 15 February 2021 21:52:21 »

То пък вярно, че във "Фейсбук" са написали 20:00ч. Не знам значи и аз какво ще е, на всяко място различни неща пишат. Grin Нищо чудно пък и "Нова" да си редактират тарифата, както направиха и с тазмесечната или пилотният епизод на All Inclusive да е по-дълъг, въпреки че досега това не се е случвало. То така или иначе на "Кошмари в кухнята" най-вероятно имат половин неизлъчен сезон, който им остана от есента, та когато и да го бутнат, ще им свърши в края на март или началото/средата на април.

За програмата - просто в адресната лента променяш датата. По принцип в dnes.bg още във вторник публикуват програмите за следващата седмица на всички канали. "Нова" преди я слагаха на официалния сайт към сряда-четвъртък, но за щастие явно са почнали в понеделник да я пускат.
Благодаря! Иначе миналата година Ол инклузив стартира с двоен епизод от 20:00 часа ,така че може би и този сезон да е така ,ще разберем скоро   Afro
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 978



« Reply #38 on: 16 February 2021 16:05:47 »

Вече има и трета реклама за предаването на Рачков:


Не знам защо не поканят него или Магърдич, че да разкрият повече подробности. Grin

Благодаря! Иначе миналата година Ол инклузив стартира с двоен епизод от 20:00 часа ,така че може би и този сезон да е така ,ще разберем скоро   Afro
Да, ама миналата година си беше пилотен епизод на сериала, докато сега просто стартира сезон 3. Ще видим, де, то така или иначе не съм фен на "Кошмари в кухнята", тъй че по-добре да го разкарат. Grin
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 540


« Reply #39 on: 17 February 2021 17:51:11 »

All Inclusive сезон 3 от 5 март
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy