BG TV Talk
28 March 2024 17:24:55
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2021 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2021 | новини и коментари  (Read 33763 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #80 on: 20 May 2021 22:44:13 »

Не стана много ясно, ама май все пак ще има сезон 3 на "Братя". Владо Михайлов загатна и за други свои роли, но нищо конкретно.

Иначе есенната програма лека-полека започва да става ясна - "Игри на волята", "Пътят на честта", "Маскираният певец", "Кошмари в кухнята" и евентуално "Братя" и "Ягодова луна". All Inclusive не вярвам да има нов сезон, защото първо, че доста затъпя и второ, че двама от главните герои участват в "Пътят на честта". Става въпрос за София Маринкова и Петър Калчев.
Ако трябва да сме честни, есенната програма, която се заформя е пълен леш. "Маскираният певец", водено от Геро и Зуека, е супер безинтересно. "Ягодова луна" си спомням, че също не ми допадна. А пък "Братя" въобще не искам да го коментирам. Дано на мястото на "Игри на волята" да пуснат "Big/Vip Brother", но доколкото знам, къщата беше тотално променена заради "Hell's Kitchen". Може би са я върнали в обичайния й вид, понеже тази пролет нямаше "Hell's Kitchen".

Иначе ако пуснат "Big/Vip Brother" срещу "Survivor" ще гърмят рейтингите. Супер много хора очакват и двете предавания с голям интерес. Но разбира се, сеирът и интригата ще са многи по-гледани. Cool
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #81 on: 22 May 2021 12:08:17 »

След като изгледах финала на "Братя", мога да кажа, че със сигурност ще има трети сезон. Мога даже и да предположа как ще изглежда есенната програма на "Нова":

20:00 "Кошмари в кухнята" (понеделник)/"Пътят на честта" (вторник-четвъртък)/"Ягодова луна" (петък)
21:00 "Игри на волята"
22:30 "Братя"

В събота предполагам, че ще си е "Маскираният певец", а в неделя - "Забраненото шоу на Рачков", въпреки че то въобще не ме кефи.

Не знам какво е положението с All Inclusive и "Отдел издирване", понеже още не съм им гледал финалите, но биха могли да ги бутнат в неделя вместо Рачков, ако имат нови сезони. Grin
Report Spam   Logged

Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #82 on: 22 May 2021 12:29:11 »

След като изгледах финала на "Братя", мога да кажа, че със сигурност ще има трети сезон. Мога даже и да предположа как ще изглежда есенната програма на "Нова":

20:00 "Кошмари в кухнята" (понеделник)/"Пътят на честта" (вторник-четвъртък)/"Ягодова луна" (петък)
21:00 "Игри на волята"
22:30 "Братя"

В събота предполагам, че ще си е "Маскираният певец", а в неделя - "Забраненото шоу на Рачков", въпреки че то въобще не ме кефи.

Не знам какво е положението с All Inclusive и "Отдел издирване", понеже още не съм им гледал финалите, но биха могли да ги бутнат в неделя вместо Рачков, ако имат нови сезони. Grin
Гледах финала на "All Inclusive" и почти съм убеден, че ще има четвърти сезон. Все пак продукцията изглежда не много скъпа, а пък прави сравнително добър рейтинг. Завърши отворено и предполагам, че могат да измислят нещо.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #83 on: 22 May 2021 13:09:45 »

Гледах финала на "All Inclusive" и почти съм убеден, че ще има четвърти сезон. Все пак продукцията изглежда не много скъпа, а пък прави сравнително добър рейтинг. Завърши отворено и предполагам, че могат да измислят нещо.
Жалко... Сезон 3 беше една идея по-добър от сезон 2, но все пак сезон 1 си остава ненадминат. Силно се надявам, ако има сезон 4, той да е последен. Smiley

Иначе в предположението си за есенна програма по-горе не съм оставил място за нови продукции, пък уж от "Нова" бяха намекнали, че ще има такива. Може епизодите на "Игри на волята" да са по 1 час, както бяха в сезон 1, а пък "Братя" да не е всеки ден и ще се отвори място за нови неща, но ще видим. Все пак има още 4 месеца до есента. Grin

Иначе нещо около този сезон - както е ясно, другата седмица в 21:00ч. започва сезон 10 на "Хавай 5-0", който е и последен на сериала. Той е 22 епизода и се пада да свърши на 23 юни, но в тарифата не е отбелязано какво ще има след това на негово място, та явно това лято ще трябва да измислят нещо друго за 21:00ч. Grin Сезон 1 на "Ню Амстердам" също е 22 епизода, но предполагам, че са купили и сезон 2 на сериала, та би трябвало да продължат с него в 22:30ч.
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #84 on: 22 May 2021 23:53:17 »

Вторият сезон на "Пътят на честта" ще е с нови продуценти. Albion films - продуцирали Отдел Издирване
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #85 on: 23 May 2021 11:13:43 »

А и нали ще има европейско по Нова, затова Хавай 5-0 ще свърши по-късно.  Smiley
Европейското по никакъв начин не засяга "Хавай 5-0". Сериалът е от 21:00ч., а мачовете, които ще се излъчват по "Нова", са все от 22:00ч. Дори и в тарифата е отбелязано, че когато има мач, няма да има късни новини, а "Ню Амстердам" ще е след мача.

Вторият сезон на "Пътят на честта" ще е с нови продуценти. Albion films - продуцирали Отдел Издирване
Това е много добра новина! Дано вторият сезон е класи над първия. Иначе каквото и да си говорим, на Магърдич нещо не му се получават сериалите. Единствено "Седем часа разлика" ме кефеше, ама като му загледах някакво повторение преди години, ми се стори доста тъп.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #86 on: 06 June 2021 23:46:53 »

Рачков обяви ,че още тази есен Забраненото му шоу продължава с 2ри сезон ! Може да го очакваме през септември ! Магърдич Халваджиян обяви,че ще прави и 3ти сезон на Маскирания певец в интервю за Нова . Така че този есенен сезон май за първи път няма да има дупка в нито един ден .
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #87 on: 07 June 2021 18:42:14 »

Рачков обяви ,че още тази есен Забраненото му шоу продължава с 2ри сезон ! Може да го очакваме през септември ! Магърдич Халваджиян обяви,че ще прави и 3ти сезон на Маскирания певец в интервю за Нова . Така че този есенен сезон май за първи път няма да има дупка в нито един ден .
Хубава програма се очертава. Остава само да видим дали "Братя" ще е всеки делник и съответно къде биха бутнали All Inclusive и "Отдел издирване", ако имат нови сезони през есента.
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #88 on: 07 June 2021 20:22:36 »

За есента напълно отрекоха "Биг Брадър", има статия във в. 24 часа, а и наистина "Папараци" завърши завинаги, казва Андрей Арнаудов в статията, защото жълтата тв журналистика се "изчерпала"и била завзета от соц. мрежите.

Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #89 on: 09 June 2021 11:43:47 »

Сутринта имаше репортаж от снимачната площадка на Пътят на честта и загатнаха ,че Нова ще припомни първия сезон на сериала от 12.07 от 20:00 часа ,като понеделник и петък ще има двойни епизоди до 22:00.Което ме навява на мисълта ,че определено през новия сезон  ще продължи да се излъчва в този часови пояс ,както бях предположил . Сега остава да разберем дали ще има сезон 3 на Братя.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #90 on: 09 June 2021 18:32:15 »

Мирослава Иванова и Марина Цекова отново в ефира на NOVA
Марина Цекова е новият водещ на предаването „Събуди се“ от 12 юни. Тя ще събужда зрителите всяка събота и неделя, предлагайки атрактивен тричасов формат с анализ на събитията от седмицата, вълнуващи истории и гости. Мира ще води Здравей България с Виктор от 21ви юни.
Report Spam   Logged
mickeymouse
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 192


« Reply #91 on: 09 June 2021 18:37:59 »

Мирослава Иванова и Марина Цекова отново в ефира на NOVA
Марина Цекова е новият водещ на предаването „Събуди се“ от 12 юни. Тя ще събужда зрителите всяка събота и неделя, предлагайки атрактивен тричасов формат с анализ на събитията от седмицата, вълнуващи истории и гости. Мира ще води Здравей България с Виктор от 21ви юни.


Също така, Мартина Ганчева е поредният кадър на Домусчиеви, който напуска компанията по собствено желание. Лора Инджова остава в Нова.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #92 on: 09 June 2021 21:31:48 »

Сутринта имаше репортаж от снимачната площадка на Пътят на честта и загатнаха ,че Нова ще припомни първия сезон на сериала от 12.07 от 20:00 часа ,като понеделник и петък ще има двойни епизоди до 22:00.Което ме навява на мисълта ,че определено през новия сезон  ще продължи да се излъчва в този часови пояс ,както бях предположил . Сега остава да разберем дали ще има сезон 3 на Братя.
Ще има сезон 3 на "Братя". Въпросът е дали ще се излъчва всеки делник, както беше миналата есен, или по по-малко епизоди, както беше тази пролет. "Пътят на честта" съм 99% сигурен, че ще заеме слота на "Откраднат живот", тоест вторник-четвъртък от 20:00ч. Всичко останало се очертава да бъде както миналата есен. Сезон 2 на "Отдел издирване" предполагам, че ще е чак през пролетта на 2022г., понеже в момента същият екип прави "Пътят на честта", който е с 3 пъти повече епизоди от "Отдел издирване". Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #93 on: 16 June 2021 22:23:24 »

Тарифата за юли: https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2016/11/Nova-and-Diema-channels-Program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_JULY-2021.pdf

Както вече е ясно, в 20:00ч. ще има повторение на сезон 1 на "Пътят на честта", като в понеделник и петък ще са по два епизода. Във вторник, сряда и четвъртък от 21:00ч. ще има "Магнум".

Другото интересно е, че на 11 юли явно ще станем свидетели на най-късото изборно студио - от 19:30 до 21:30ч. Причината е финалът на Евро 2020, който е в същия ден от 22:00ч.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #94 on: 17 June 2021 15:46:07 »

Чудно... сега нвсякъде пишат че Вип Брадър се завръща, даже казват че сигурни участници засега са дъщерята на Гала, Джуди, и певицата Ариа
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #95 on: 17 June 2021 16:06:18 »

Чудно... сега нвсякъде пишат че Вип Брадър се завръща, даже казват че сигурни участници засега са дъщерята на Гала, Джуди, и певицата Ариа
Според мен е невъзможно. При положение, че сега се снима "Игри на волята", не знам как ще наредят програмата.... на всичкото отгоре ще излъчат и поне 2 сериала.
Иначе, доколкото виждам, в социалните мрежи масово се иска нов сезон на VIP Brother.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #96 on: 17 June 2021 18:44:00 »

Чудно... сега нвсякъде пишат че Вип Брадър се завръща, даже казват че сигурни участници засега са дъщерята на Гала, Джуди, и певицата Ариа
Какво да кажа пълна простотия. Същото ще го направи и БНТ, но за 30 мин. А и изобщо каква е идеята Евро 2020 да се предава паралелно по БНТ1 и 3, с което яко си разместват програмата....
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #97 on: 17 June 2021 19:05:24 »

Какво да кажа пълна простотия. Същото ще го направи и БНТ, но за 30 мин. А и изобщо каква е идеята Евро 2020 да се предава паралелно по БНТ1 и 3, с което яко си разместват програмата....
Къде пише, че изборното студио на БНТ ще е 30 мин?
Все си мисля, че ще има коментарно студио и преди излизането на резултатите.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #98 on: 17 June 2021 19:22:02 »

Изборното студио ще е по БНТ 1 и БНТ 4 до 21:00, след което мача ще е по БНТ 1 и БНТ 3, а изборното студио - по БНТ 2 и БНТ 4. При Нова ТВ същата работа - изборното студио ше продължи след 21:00, но по Нова Нюз. Просто имат договори за излъчване на мачовете по определени канали и няма как да ги сменят тях, до като изборните студия могат.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #99 on: 14 July 2021 21:31:04 »

Тарифата за август: https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2016/11/Nova-and-Diema-channels-Program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_AUGUST-2021.pdf

От 13 август "Пътят на честта" вече ще е с двойни епизоди в понеделник и петък. Първоначално така и беше обявено, но в крайна сметка в момента има двоен епизод единствено в понеделник.

Другата промяна е, че в неделя от 16:00 до 18:00ч. ще има филми, а от 18:00 до 19:00ч. - повторение на "Сладко отмъщение". Интересно дали ще излъчат епизода с Тони и Фики Стораро, който миналата година само тийзнаха, но не излъчиха.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy