BG TV Talk
28 March 2024 18:11:23
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2021 | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7]   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2021 | новини и коментари  (Read 33766 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #120 on: 17 August 2021 19:07:08 »

Покъртително скучна програма. От всичко изброено от време на време ще следя "Игри на волята"... всичко друго е пълна боза. "Братя" и "Пътя на честта" вървят доста бавно и направо човек се измаря да ги гледа. А "Маскираният певец" е може би най-безмисленото и безинтересно предаване в ефира, а с водещ Геро е някакъв ужас. Не знам на какво се дължеше високия му рейтинг миналата година. Тогава се позанимавах да чета коментари от Facebook и стигнат до извода, че попти всипки коментари относно предаването бяха негативни.
Рачков пък въобще не може да ме впечетли със смешките си от интернет, само гостите биват от време на време.

Извинявам се за по-грубите изкаазвания, но вече сериозно се отчайвам от праймтайма на българските телевизии - bTV и NOVA, а БНТ въобще няма да коментирам.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #121 on: 17 August 2021 19:36:37 »

Покъртително скучна програма. От всичко изброено от време на време ще следя "Игри на волята"... всичко друго е пълна боза. "Братя" и "Пътя на честта" вървят доста бавно и направо човек се измаря да ги гледа. А "Маскираният певец" е може би най-безмисленото и безинтересно предаване в ефира, а с водещ Геро е някакъв ужас. Не знам на какво се дължеше високия му рейтинг миналата година. Тогава се позанимавах да чета коментари от Facebook и стигнат до извода, че попти всипки коментари относно предаването бяха негативни.
Рачков пък въобще не може да ме впечетли със смешките си от интернет, само гостите биват от време на време.

Извинявам се за по-грубите изкаазвания, но вече сериозно се отчайвам от праймтайма на българските телевизии - bTV и NOVA, а БНТ въобще няма да коментирам.
Чак пък толкова зле ,като те слуша човек направо ще си кажеш ,че програмата е провал ,а нее мисля така ,но всеки с мнението си разбира се ! Интересно ми е ти какво би предложил на зрителите ,като нищо от изброеното не ти харесва ? 😁
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #122 on: 17 August 2021 20:31:57 »

Чак пък толкова зле ,като те слуша човек направо ще си кажеш ,че програмата е провал ,а нее мисля така ,но всеки с мнението си разбира се ! Интересно ми е ти какво би предложил на зрителите ,като нищо от изброеното не ти харесва ? 😁
Не съм програмен директор или продуцент, че да давам идеи, но при толкова нови световно известни предавания да пускат това е тъп ход... Преди 2-3 години даваха "Шеф под прикритие", което хич не беше лошо. "Аз обичам България", "Женени от пръв поглед" и "Фермер търси жена" също не бяха лоши. Дотук изброявам все световно доказани продукции, правени по лиценз.

Относно сериалите - не знам защо не продължиха "Дяволскоти гърло" макар и с друг сюжет. Имам наблюдения, че зрителите го оценяват като един от най-добрите БГ сериали... след "Под прикритие" де  Grin

Щеше да бъде много добър ход да пуснат и "VIP/BIG Brother", защото правеше супер рейтинг, а и на зрителите им е долипсвало. Не знам защо не подновят и "Господари на ефира", нали вече са с нови собственици, които не налагали цензура.

Друг е въпросът, че с продукциите този сезон няма да спечелят нови зрители, дори ще загубят такива. Това е тенденция по целия свят. Младите хора масово не гледаме телевизия, защото няма какво да ни впечетли. Скрити певци, капки айрян, чершки под тортата и вицове от преди 5 години няма как да ни грабнат. Дай ни интрига на нас Grin Grin

Явно е че много ми липсва "старата" Нова телевизия.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy