BG TV Talk
20 April 2024 01:49:16
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

The Walt Disney Company Bulgaria | нoвини и коментари

Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Go Down
  Print  
Author Topic: The Walt Disney Company Bulgaria | нoвини и коментари  (Read 104833 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #340 on: 15 May 2022 11:02:47 »

За сравнение, чешкият и турският сайт са обновени и даже позволяват да направиш предварителна регистрация на промоционална цена. Не знам защо тук толкова се бавят.

Същото важи и за преводите. На другите езици вече има добавени дублажи и субтитри на почти всичко, само на български нищо не е добавено. На сайта на Александра Аудио също много съмнително няма споменато нищо за нови продукции на Дисни в раздела за хонорари.

Силно се надявам поне този път да не останем на заден план, както се случи с другите стрийминг услуги налични до момента в България.

Не сме единствената държава, чиято локализация още не е качена на сървърите. Има явен ред, в който се качват съответните субтитри и дублажи.

Обновлението на сайтовете предстои да се случи идната седмица, доколкото знам.

Относно Александра Аудио - не знам защо си мислиш, че те са единственото студио в България, занимаващо се с локализация на Disney+.  Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy