BG TV Talk
14 April 2024 11:27:26
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

The Walt Disney Company Bulgaria | нoвини и коментари

Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Go Down
  Print  
Author Topic: The Walt Disney Company Bulgaria | нoвини и коментари  (Read 104535 times)
monk1900
Зрител

« Reply #440 on: 26 September 2022 13:10:35 »

Нетфликс не предлага безплатен 30 дневен период от доста време. За да бъда по-точен, от Октомври 2020 г.
Shocked Проспал съм го явно това и се изказвам неподготвен...
За HBO си спомням, че спряха free trial-a някъде тогава също. Засега значи безплатен пробен период у нас имат:

Проблемът съм го докладвал аз лично на съпорта неколкократно. Не знам защо още седи индексирана тази версия на страницата.
Хмм, предполагам щом са запознати с проблема, може би технически нямат възможност да го оправят или не знаят как. Или не им се занимава Cheesy

Съмнявам се да са изгубили много абонати от това, тъй като процентът на хора ползващи Windows и Chrome на български език е нищожен.
Проблемът не е свързан конкретно с Windows или конкретно с Chrome, а като цяло със зададения по подразбиране език в браузъра. Ако браузърът ти е на български и се намираш в България, те препраща към неработещата bg-bg страница. Процентът съвсем не е нищожен, над 50% от браузърите у нас са с български език по подразбиране.
По-скоро може би няма кой знае каква загуба на абонати, тъй като хората вероятно търсят приложението в съответните магазини за приложения, където предполагам го няма този проблем.

Любопитно от Google Play Store:
Netflix 4,1 / 5 (13,6 млн. отзива)
Disney+ 3,5 / 5 (2,15 млн. отзива)
Voyo 2,2 / 5 (2,85 хил. отзива)

Докато при Voyo отзивите са, че приложението не работи и/или забива, при Disney+ отзивите (на български) са че няма превод:

Към днешна дата субтитри няма. Всичко е гледано по един или друг начин. Но кажете ми как да платя 159,99 лв (за година)за да дублирам на сина и дъщерята?Като в комунизма и ,,некерманите,,.Дано да ме разберете. Към днешна дата субтитри няма.
Много кофти нямат бг субтитри, ако знаех нямаше да се абонирате, дано в бъдеще оправят нещата.
Не го препоръчвам! Освен че няма БГ субтитри и аудио, най лошото е че не мога да се откажа от тях вече 2 месеца, няколко пъти се отказвам и пак продължават да се опитват да ми взимат пари от картата! Не се абонирайте че няма отказване от тия!!!!!
I will not pay even a cent until You add Bulgarian subtitles and/or translation.And it's not just me although the app is working good and have huge catalog.
Плащаш , но дори не е преведен на български ! Много тъпо!
Никъде не те предупреждават , че филмите са без превод.
За съжаление взимат парите , но не си правят труда да преведат на български. Определено бях с по-добри очаквания от предложеното. Освен това зарежда доста бавно и често прекъсва (определено не е от скоростта на интернет). Абе американска му работа.
Направих абонамент ,а се оказа че няма БГ аудио или субтитри.Не е честно! 😔

Явно доста хора са се подвели по рекламите, които бяха на български, и с дребен шрифт пишеше, че услугата е на английски.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Go Up
  Print  

Jump to: