BG TV Talk
28 March 2024 23:47:09
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

The Walt Disney Company Bulgaria | нoвини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Go Down
  Print  
Author Topic: The Walt Disney Company Bulgaria | нoвини и коментари  (Read 104319 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #80 on: 20 April 2015 15:38:57 »

И сега малко извън темата 4 лв за Диема Екстра,4 лв примерно за Бтв Спорт,4 лв примерно за пакета на Фокс,за какво плащам кабелна тв тогава,по добре да се откажа и да си пусна 200 мг интернет от Близу.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #81 on: 20 April 2015 22:06:46 »

И сега малко извън темата 4 лв за Диема Екстра,4 лв примерно за Бтв Спорт,4 лв примерно за пакета на Фокс,за какво плащам кабелна тв тогава,по добре да се откажа и да си пусна 200 мг интернет от Близу.
bTV Sports ме съмнява да бъде платен, ще видим.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #82 on: 21 April 2015 07:47:09 »

Нали се говори че и Бтв ще правят платен канал за това.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #83 on: 21 April 2015 09:40:16 »

Нали се говори че и Бтв ще правят платен канал за това.
Това беше по-скоро логично предпожение на The TV Boy, не знам къде другаде се е говорело.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #84 on: 21 April 2015 11:35:07 »

Доста интересно ще е, ако ьТВ Спортс бъде платен канал... Както ьТВ пренебрегваха и продължават да пренебрегват спорта, изведнъж ще трябва да почнат да го обичат.  Smiley
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #85 on: 21 April 2015 14:33:07 »

Незнам дали го пренебрегват спорта, все пак излъчват доста спорт...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #86 on: 21 April 2015 14:37:01 »

Това беше по-скоро логично предпожение на The TV Boy, не знам къде другаде се е говорело.
Това е слух, който се върти доста упорито напоследък. Не е ясно дали е истина, но към момента май става все по-възможно. Ще се разбере така или иначе, все пак това са БТВ - при тях няма невъзможни неща.  Grin
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #87 on: 21 April 2015 16:41:26 »

Конкурентният сайт доста лошо ви е обидил. Не трийте мнението ми, а напишете обосновка на статията в сайта ви.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #88 on: 21 April 2015 17:03:03 »

Незнам дали го пренебрегват спорта, все пак излъчват доста спорт...
Излъчват, ама отношението им към Ring.bg е меко казано пренебрежително. Първо, че ьТВ Лейди първоначално трябваше да стартира именно на мястото на Ring.bg и второ, че въпреки продължаващото съществуване на канала, той все още не е ребрандиран на нещо с ьТВ в името...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #89 on: 21 April 2015 17:23:41 »

Конкурентният сайт доста лошо ви е обидил. Не трийте мнението ми, а напишете обосновка на статията в сайта ви.
То пък една конкуренция...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #90 on: 21 April 2015 17:26:57 »

Конкурентният сайт доста лошо ви е обидил. Не трийте мнението ми, а напишете обосновка на статията в сайта ви.
Въпросния индивид си го търсеше, и СИ ГО ПОЛУЧИ! Друго няма какво да напиша, извинявам се, че съм емоционален, но ми писна да се пробват да ми дискредитират ТРУДА. Защото това е ТРУД, а той едно проучване не си е направил труда да направи.
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #91 on: 22 April 2015 08:45:38 »

Не се занимавайте с този сайт, та той дори няма архив на новините. Можеш да видиш само последните три, останалите явно изчезват в някоя черна дупка. Но какво да очакваш от хора, които учат копютърни науки в университет за библиотекари.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #92 on: 25 April 2015 18:25:24 »

За платения канал не знам, но има регистрация в СЕМ за FOX PLAY и NAT GEO PLAY.http://www.cem.bg/services_reg_docs.php?id=136
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #93 on: 25 April 2015 18:49:24 »

За платения канал не знам, но има регистрация в СЕМ за FOX PLAY и NAT GEO PLAY.http://www.cem.bg/services_reg_docs.php?id=136
+FOX MOVIES
Report Spam   Logged
maxx
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 66


« Reply #94 on: 25 April 2015 19:36:47 »

+FOX MOVIES
Регистрацията на Fox Movies е за другите държави на Балканите, в които се излъчва.
Малко повече от месец остава до стартовата дата на услугите, за да видим за какво иде реч Smiley
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #95 on: 25 April 2015 20:55:15 »

Регистрацията на Fox Movies е за другите държави на Балканите, в които се излъчва.
Малко повече от месец остава до стартовата дата на услугите, за да видим за какво иде реч Smiley
Както и Nat Geo, ама сме с БГ версия...
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #96 on: 26 April 2015 09:29:01 »

В сайта на Фокс, FOX Movies е маркиран сред излъчващите се у нас, така че...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #97 on: 27 April 2015 13:59:22 »

За платения канал не знам, но има регистрация в СЕМ за FOX PLAY и NAT GEO PLAY.http://www.cem.bg/services_reg_docs.php?id=136
Мерси за линка, иначе много обичам когато някой индивиди казват на бялото - черно.  Grin За платените канали - изчакайте няколко месеца да свърши проучването, пък тогава ще видим.

В сайта на Фокс, FOX Movies е маркиран сред излъчващите се у нас, така че...

Това са каналите, които се излъчват на Балканите, а не само в България. FIC излъчват каналите за останалите балкански държави от тук, а на някой е само представител в дистрибуцията (Sky News, Universal Channel и другите).
Report Spam   Logged
maxx
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 66


« Reply #98 on: 27 April 2015 14:09:53 »

В сайта на Фокс Интернешънъл попаднах на това: http://foxinternationalchannels.com/brands/fox-plus Дано наистина е без реклами Smiley
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #99 on: 12 May 2015 15:12:44 »

Wayward Pines започва по FOX този четвъртък. Готино е да се знае, че в България епизодът ще се излъчи преди още да е излъчен и в САЩ. Cool, huh?

BTW, по FOX въртят и The Goldbergs, а това лято ще пуснат и Anger Management с Чарли Шийн.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy