BG TV Talk
28 March 2024 21:43:47
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

The Walt Disney Company Bulgaria | нoвини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27   Go Down
  Print  
Author Topic: The Walt Disney Company Bulgaria | нoвини и коментари  (Read 104310 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
mafiato2
Guest
« Reply #120 on: 18 September 2015 19:55:35 »

От 15 октомври всеки четвъртък от 22 ч Светкавицата Сезон 2 по Фокс
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #121 on: 19 September 2015 12:04:36 »

От 15 октомври всеки четвъртък от 22 ч Светкавицата Сезон 2 по Фокс

6 октомври е началото на втори сезон. В България ще се гледа на 7 по интернет. Пиша го това защото да се знае от истинските фенове. А това "От 15 октомври всеки четвъртък от 22 ч Светкавицата Сезон 2 по Фокс" e подигравка с цяла България.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #122 on: 19 September 2015 13:13:02 »

6 октомври е началото на втори сезон. В България ще се гледа на 7 по интернет. Пиша го това защото да се знае от истинските фенове. А това "От 15 октомври всеки четвъртък от 22 ч Светкавицата Сезон 2 по Фокс" e подигравка с цяла България.
Какво му е подигравателното на това с цяла България?
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #123 on: 19 September 2015 13:53:18 »

Какво му е подигравателното на това с цяла България?

Подигравка е защото лъжат хората че това е официална премиера и ги мислят за глупаци от Фокс в Бг  и затова написах истината. Няма смисъл да се лъжат хората. На 7 ми е в нета първи епизод от втори сезон.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #124 on: 19 September 2015 13:56:01 »

Казвам истината. Като не ти изнася не обиждай. На 7 ми е премиерата в Бг.
Да, но на 15-ти ще го дават по FOX, 2 седмици след премиерата.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #125 on: 19 September 2015 14:01:15 »

Да, но на 15-ти ще го дават по FOX.

Добре така е но никой нормален, който го е следил 23 седмици подред няма да чака 15 при условие че може да го види на 7. Ако искаха от Фокс можеха да направят световна премиера по едно и също време със анг аудио  както от НВО правят.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #126 on: 19 September 2015 14:04:18 »

Добре така е но никой нормален, който го е следил 23 седмици подред няма да чака 15 при условие че може да го види на 7. Ако искаха от Фокс можеха да направят световна премиера по едно и също време със анг аудио  както от НВО правят.
2 седмици е по-бързо от 3 години (както BTV Action).
Светкавицата не е сериал на Фокс, може би това е причината.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #127 on: 19 September 2015 14:09:21 »

2 седмици е по-бързо от 3 години (както BTV Action).
Светкавицата не е сериал на Фокс, може би това е причината.

Добре съгласен съм с теб. Аз обаче говоря за истинските фенове, които още на следващия ден гледат епизода и са го чакали с нетърпение през лятната почивка.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #128 on: 19 September 2015 14:10:25 »

Добре съгласен съм с теб. Аз обаче говоря за истинските фенове, които още на следващия ден гледат епизода и са го чакали с нетърпение през лятната почивка.
То и аз ще го гледам на 7, но не ми пречи после да го гледам с дублаж.
Report Spam   Logged
mafiato2
Guest
« Reply #129 on: 19 September 2015 15:56:39 »

То и аз ще го гледам на 7, но не ми пречи после да го гледам с дублаж.
точно така
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #130 on: 19 September 2015 16:37:27 »

Приканвам към спазване на добрия тон!
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #131 on: 20 September 2015 15:28:14 »

Хора, който няма търпение да чака сериалите, специално по фокс дето са с 2 седмици след официална премиера в САЩ, да си ги гледа от нета, но поне си пускайте тв-тата като го дават, защото после ще има ама защо не го дават аз много го обичам. Като не го гледате от тв или фокс плей изглежда, че няма интерес към него. До безмисления спор. ПРЕМИЕРА в България, а в кога е в САЩ нас не ни касае, не е заблуда на хората. Преди да дойде фокс кажете колко години се чакаше до "премиера" на сериал...
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #132 on: 21 September 2015 16:34:55 »

Тази седмица вече излъчиха специалните шапки за Adult Swim.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #133 on: 21 September 2015 17:20:30 »

Хора, който няма търпение да чака сериалите, специално по фокс дето са с 2 седмици след официална премиера в САЩ, да си ги гледа от нета, но поне си пускайте тв-тата като го дават, защото после ще има ама защо не го дават аз много го обичам. Като не го гледате от тв или фокс плей изглежда, че няма интерес към него. До безмисления спор. ПРЕМИЕРА в България, а в кога е в САЩ нас не ни касае, не е заблуда на хората. Преди да дойде фокс кажете колко години се чакаше до "премиера" на сериал...
Аз не виждам и смисъл да се следят чужди сериали по български канали... FOX е що годе читав канал, ама останалите телевизии почти винаги променят слота на даден сериал поне веднъж. Напоследък и премиерите са си навреме, ама преди се чакаше с години. Да не говорим и че дублажът не е кой знае колко добър, тъй че субтитрите са по-добрият вариант. Друг е въпросът, че понякога и субтитрите са правени от някой неграмотен или пък таймингът им се разминава с картината и звука...
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #134 on: 21 September 2015 21:20:40 »

Хора, който няма търпение да чака сериалите, специално по фокс дето са с 2 седмици след официална премиера в САЩ, да си ги гледа от нета, но поне си пускайте тв-тата като го дават, защото после ще има ама защо не го дават аз много го обичам. Като не го гледате от тв или фокс плей изглежда, че няма интерес към него. До безмисления спор. ПРЕМИЕРА в България, а в кога е в САЩ нас не ни касае, не е заблуда на хората. Преди да дойде фокс кажете колко години се чакаше до "премиера" на сериал...

То ако не си част от домакивствата включени в пийпълметрията в България и ако ще да навиеш много хора да си оставят телевозирите на даден канал няма да има промяна в рейтинга. Ако си от домакинствата от пийпълметрията и познаваш други като тебе тогава ще мажеш. В Нилсън големината участват: " Средна големина на Нетния панел – 1106 домакинства" - според този официален документ 2 стр http://www.nielsen-admosphere.bg/files/2015/09/Nielsen-Admosphere-BULETIN-August-2015.pdf Тези 1106 домакинства определят рейтингите. В Сащ бяха към 50 000 домакинства. Както се вижда - навсякъде са малко. И друго което ми прави впечатление че се избират такива които гледат и през лятото по над 3 часа "  Средно-дневна телевизионна гледаемост (ATS): 03:18:12" Това е доста време за летен месец. През този месец повечето излизат почти постоянно или ходят на почивки  - избират се редовни зритeли за да може числата и през лятото да са добри. Преди време преди Нилсън в България гладах таблицата на една друга фирма Гарб и там сериала Под прикритие беше на 41 позиция - но всеки се интересуваше от него а в таблицата беше на 41 място от 50 места. В Замунда редовно попадаше в топа. Как се получава това? Пийпълметрията е остарял метод за определяне на популярност и невинаги дава точни данни. Преди да имам интернет и компютър гледах една анимация Югио - по това време много я гледаха, но изведнъж спря въпреки че много познати я гледаха. Тогава незнаех, че има още епизоди, но след време разбрах че е имало още епизоди.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #135 on: 21 September 2015 21:31:09 »

Аз не виждам и смисъл да се следят чужди сериали по български канали... FOX е що годе читав канал, ама останалите телевизии почти винаги променят слота на даден сериал поне веднъж. Напоследък и премиерите са си навреме, ама преди се чакаше с години. Да не говорим и че дублажът не е кой знае колко добър, тъй че субтитрите са по-добрият вариант. Друг е въпросът, че понякога и субтитрите са правени от някой неграмотен или пък таймингът им се разминава с картината и звука...

Fox като тв мрежа има добри сериали. Мисля, че озвучаването губи чара на всеки сериал. Стартираше ми се от Ютюб реклама  на Империя и то една седмица след като е почнал първи сезон но от тази реклама не можеш да усетиш колко интересен е сериала. Аз първия епизод вече го лях гледал като фен на хип-хопа и ми стана интересно но от трейлъра на бг версията не ми звучеше интересно.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #136 on: 21 September 2015 22:55:00 »

Друг е въпросът, че понякога и субтитрите са правени от някой неграмотен или пък таймингът им се разминава с картината и звука...
Напълно нормално. Поне таймингът се коригира лесно и бързо.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #137 on: 23 September 2015 15:21:36 »

2 сезон на Empire - от 25 септември в 22 часа, два дни след Сащ.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #138 on: 23 September 2015 19:09:30 »

2 сезон на Empire - от 25 септември в 22 часа, два дни след Сащ.

Очевидно и собствените сериали не уважават. Навсакъде на промо видеа и други подобни датата е 23. Да живеят торентите, защото така ще го гледаме на 24. От НВО правят премиера по едно и също време със Сащ. Щом от НВО могат мисля че и от Фокс могат. На 23 Туитър ще избухне.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #139 on: 23 September 2015 19:13:50 »

Очевидно и собствените сериали не уважават. Навсакъде на промо видеа и други подобни датата е 23. Да живеят торентите, защото така ще го гледаме на 24. От НВО правят премиера по едно и също време със Сащ. Щом от НВО могат мисля че и от Фокс могат. На 23 Туитър ще избухне.
Не знам какъв ти е проблемът с FOX.
HBO също не са по едно и също време, един ден след това.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy