BG TV Talk
28 March 2024 20:02:44
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари  (Read 30693 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
maxicoo
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 31



« Reply #20 on: 13 August 2021 22:39:11 »

Стани богат сигурно ще е всеки делник от 18:00 за да се конкурират със "Семейни войни" по НОВА.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #21 on: 13 August 2021 23:58:17 »

Стани богат сигурно ще е всеки делник от 18:00 за да се конкурират със "Семейни войни" по НОВА.
Прдварително така и беше обявено - че ще има всекидневна игра в 18:00ч., но пък в каталога програмата беше различна. Като излезе тарифата за септември, ще разберем окончателното решение.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #22 on: 17 August 2021 18:17:53 »

Тарифата за септември: https://bravo.btv.bg/docs/09%20Sep%20RateCard%20BG%201708.pdf

Есенна програма:
От 6 септември /понеделник/
Шоуто на Николаос Цитиридис 22:30 - 23:00

11 септември /събота/
Фермата 20:00 - 22:30 /старт/ (по-дълги с 30 минути съботни епизоди)

12 септември /неделя/
Гласът на България 20:00 - 22:00 /старт/

13 септември /понеделник/
Фермата - 20:00 - 22:30 /по изключение/

25 септември
НепознатиТЕ 12:30 /събота/

26 септември
Ловци на храна 12:30 /неделя/

Понеделник - петък /от 14 септември вторник/
20:00 Опасно изкушение
21:00 Фермата
22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис

Няма информация за старт на "Стани богат" и "Татковци" през септември.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #23 on: 17 August 2021 20:04:52 »

Гледам, че от 20 септември от 18 ч. ще започне някакъв сериал, което се потвърждава от каталога, че "Стани богат" ще бъде в събота следобед през месец октомври.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #24 on: 17 August 2021 22:28:05 »

Гледам, че от 20 септември от 18 ч. ще започне някакъв сериал, което се потвърждава от каталога, че "Стани богат" ще бъде в събота следобед през месец октомври.
Може би става въпрос за "Татковци". Очакваше се, след като в момента разработват този слот с друг комедиен сериал.

Относно "Стани богат" - ако наистина е от 17:00 до 19:00ч., ще трябва и да изместят "Мармалад" с 1 час по-рано, защото в момента е от 16:00 до 18:00ч.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #25 on: 17 August 2021 23:00:07 »

Може би става въпрос за "Татковци". Очакваше се, след като в момента разработват този слот с друг комедиен сериал.

Относно "Стани богат" - ако наистина е от 17:00 до 19:00ч., ще трябва и да изместят "Мармалад" с 1 час по-рано, защото в момента е от 16:00 до 18:00ч.
Възможно е, но ако ще излъчват "Татковци"  от 18 ч. трябваше да му напишат името все пак е БГ сериал. "Скъпи наследници" като го пуснаха от 18 ч. му пишеха името в тарифите. Не знам ще видим кога и къде ще тръгне, но дано не го пуснат от 18 ч.

Явно "Стани богат" няма да им е готов за септември, тъй като гледам все още си му вървят и записвания. Иначе със сигурност "Мармалад" ще го изместят с 1 час /от 15:00/ и ще отпадне повторението на "Бригада нов дом" в събота.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #26 on: 17 August 2021 23:28:26 »

Възможно е, но ако ще излъчват "Татковци"  от 18 ч. трябваше да му напишат името все пак е БГ сериал. "Скъпи наследници" като го пуснаха от 18 ч. му пишеха името в тарифите. Не знам ще видим кога и къде ще тръгне, но дано не го пуснат от 18 ч.

Явно "Стани богат" няма да им е готов за септември, тъй като гледам все още си му вървят и записвания. Иначе със сигурност "Мармалад" ще го изместят с 1 час /от 15:00/ и ще отпадне повторението на "Бригада нов дом" в събота.
Сега от любопитство потърсих колко е дълъг оригиналният формат на "Татковци" и се оказа, че епизодите са по 1 час, поне толкова са били на оригиналния сериал, който е чилийски. Та.. слотът 18:00-19:00ч. му се вписва идеално. Аз лично не съм фен на испаноговорящите комедии и по-скоро очаквах сериалът да е по 30 минути, пък и с тия тъпи смешки от тийзърите не знам кой ще изтрае да гледа едночасови епизоди. Нищо чудно да стане като с "Къде е Маги?", който пак беше по лиценз на някоя испаноговоряща страна и у нас беше пълен провал.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #27 on: 17 August 2021 23:41:29 »

Сега от любопитство потърсих колко е дълъг оригиналният формат на "Татковци" и се оказа, че епизодите са по 1 час, поне толкова са били на оригиналния сериал, който е чилийски. Та.. слотът 18:00-19:00ч. му се вписва идеално. Аз лично не съм фен на испаноговорящите комедии и по-скоро очаквах сериалът да е по 30 минути, пък и с тия тъпи смешки от тийзърите не знам кой ще изтрае да гледа едночасови епизоди. Нищо чудно да стане като с "Къде е Маги?", който пак беше по лиценз на някоя испаноговоряща страна и у нас беше пълен провал.
Те ако го пуснат всеки ден от 18 ч. до 19 ч. трябва досега да са заснели една камара епизоди, което малко ме съмнява за толкова кратко време.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #28 on: 17 August 2021 23:47:21 »

Вероятно Татковци ще се излъчи в петък. Щом е 60 мин епизод от 20 са те, а от 21 и Фермата. Няма да е проблем да се лишат от серия на турския.  Но като цяло БТВ този път имат по-хубава програма за сезона. Само Лице в лице да беше оставено до 18,30 , че му подхожда.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #29 on: 17 August 2021 23:57:32 »

Вероятно Татковци ще се излъчи в петък. Щом е 60 мин епизод от 20 са те, а от 21 и Фермата. Няма да е проблем да се лишат от серия на турския.  Но като цяло БТВ този път имат по-хубава програма за сезона. Само Лице в лице да беше оставено до 18,30 , че му подхожда.
И аз така мисля веднъж седмично в петък вечер идеално както беше със "Съни бийч" за кратко през 2020 г.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #30 on: 20 August 2021 17:13:05 »

Те ако го пуснат всеки ден от 18 ч. до 19 ч. трябва досега да са заснели една камара епизоди, което малко ме съмнява за толкова кратко време.
Ами... в онова интервю за "24 часа" на въпрос защо "ьТВ" правят толкова много лицензни сериали Христо Хаджитанев отговори, че именно това е причината - оригиналните български сериали обикновено се правят по 12-14 епизода на сезон и се излъчват веднъж седмично, а лицензните сериали са по много повече епизоди и могат да се излъчват всеки ден. Тъй че според мен са го предвидили точно да е всеки делник от 18:00ч.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #31 on: 20 August 2021 19:29:55 »

Ами... в онова интервю за "24 часа" на въпрос защо "ьТВ" правят толкова много лицензни сериали Христо Хаджитанев отговори, че именно това е причината - оригиналните български сериали обикновено се правят по 12-14 епизода на сезон и се излъчват веднъж седмично, а лицензните сериали са по много повече епизоди и могат да се излъчват всеки ден. Тъй че според мен са го предвидили точно да е всеки делник от 18:00ч.

Проблемът е, че този господин е казал не особено верни неща, защото както всички знаем и Откраднат Живот, и Пътят на Честта, и Братя се излъчваха/излъчват по няколко пъти седмично. Въпрос да сценарии и реализация. Просто тези лицензи им излизат доста по - евтино, защото получават и разписана библия, както и episode guide, по които директно се пише българската адаптация, и съответно не трябва да се плаща за оригинални идеи, сюжет, сценарии. Съответно се пестят пари и то не малко.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #32 on: 20 August 2021 20:31:40 »

Оригиналът си е сапунка от над 180 епизода, та и този ще е такъв, тъй като и в каталога си пише, че "Татковци" ще е всеки делник (никъде в текста в брошурата не е посочен праймтайм, както при турския например).
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #33 on: 21 August 2021 20:26:26 »

Оригиналът си е сапунка от над 180 епизода, та и този ще е такъв, тъй като и в каталога си пише, че "Татковци" ще е всеки делник (никъде в текста в брошурата не е посочен праймтайм, както при турския например).
Хм... не съм я забелязал тая подробност - че пише, че ще е всеки делник. Иначе много точно си описал сериала като сапунка, бих добавил само с много плоски комедийни елементи. Grin Като се замисля, испаноговорящите сериали точно такъв сапунчест привкус ми имат и може би точно затова не ми допадат.
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #34 on: 28 August 2021 21:26:49 »

Радина Червенова става част от Преди обед.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #35 on: 29 August 2021 21:53:06 »

Гледам, че от 6 сеп. вече е въведена промяна на програмата заради удължената втора част на bTV Новините и всичко започва с 5 мин. по-късно. Ще видим за колко време ще бъде така.  Smiley
20:05 Улиците на София (документален филм по случай съединението) / Опасно изкушение
21:05 Скъпи наследници /п./
22:05 Комиците и приятели /п./
22:35 Шоуто на Николаос Цитиридис /начало/
23:05 bTV Новините

На 11 септември от 19:30 ще има специално студио по случай 20 години от атентатите в САЩ.
"Фермата" с тричасов старт на 11 септември до 23:00.
"Гласът на България" също на другия ден с по-дълг старт на сезона от обичайното до 22:40.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #36 on: 30 August 2021 12:59:16 »

"Сървайвър" вече има победител! Smiley Предаването „Сървайвър“ вече е заснето и екипът, начело с продуцента Евтим Милошев се прибира в България до края на седмицата. Остава монтажът и реализирането на финалния епизод, който ще покаже кой ще спечели шоуто, което се завърна след 7-годишна пауза на българския екран. Зрителите ще разберат победителят едва през пролетта, когато bTV излъчи епизодите, заснети до вчера във Филипините. https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/10129521
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #37 on: 30 August 2021 14:46:25 »

Търси се от тази неделя са в ново студио.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #38 on: 30 August 2021 22:23:04 »

"Сървайвър" вече има победител! Smiley Предаването „Сървайвър“ вече е заснето и екипът, начело с продуцента Евтим Милошев се прибира в България до края на седмицата. Остава монтажът и реализирането на финалния епизод, който ще покаже кой ще спечели шоуто, което се завърна след 7-годишна пауза на българския екран. Зрителите ще разберат победителят едва през пролетта, когато bTV излъчи епизодите, заснети до вчера във Филипините. https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/10129521
Не е баш така. Екипът знае кои са финалистите, но накрая имаше и гласуване на зрителите, ако не се лъжа, тъй че няма как да знаят победителя. Grin
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #39 on: 31 August 2021 19:29:54 »

Не е баш така. Екипът знае кои са финалистите, но накрая имаше и гласуване на зрителите, ако не се лъжа, тъй че няма как да знаят победителя. Grin
Доколкото си спомням решаващо накрая си остава гласовете на съвета на последните отпаднали състезатели. Така че, то пак формално победителят на 100% няма как да се знае преди излъчването на финала, защото може да има и нови елементи на края.  Smiley

Днес следобед официално приключиха записванията за "Ергенът". Вече трябва да са в ход да избират участнички. Най-вероятно втората половина на септември, ще стартират и снимките някъде в Турция.

Утре, 1 сеп. трябва да тръгнат основните стартови промота на "Фермата" и "Гласът на България".
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy