BG TV Talk
29 February 2024 20:14:06
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари  (Read 34238 times)
spike
Админ
Маниак

« Reply #20 on: 02 September 2021 23:03:33 »

NOVA NEWS е такава пародия, че си плаче за закриване. Иначе скоро ги хванах да има пресконференция по NOVA NEWS. Всичко си беше в HD и явно имат такива камери за репортажи.
Камерите им отдавна са HD. Проблемът беше в старите пултове. Иначе може би си засякъл нещо, снимано с техниката на "Канал 3". Доколкото помня, те също имаха HD версия, а и като цяло май техниката им беше доста по-нова от тази на "Нова".

За качеството съм съгласен.
Но няма как всички телевизии и радиостанции да се излъчват от една апаратна. На филмовите и музикалните канали не им е нужна апартана, а само ефирна. Апартна трябва на NOVA и NOVA NEWS, защото излъчват продукция на живо.
И аз се надявам всичко да е на едно място, заедно с вестниците дори.
В момента от къде се излъчват Magic TV и THE VOICE не знам?!
Всичките радиа и музикални телевизии от групата (Magic, The Voice, "Витоша" и "Веселина") се излъчват от сграда близо до мол Paradise. Вестниците в момента са до The Mall, където впрочем е и централата на Vivacom. А и в интерес на истината точно до сградите на вестниците и Vivacom има още един строеж, който няма да се учудя да е точно бъдещата сграда на "Нова", та да си бъде цялата група на едно място. Grin
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Up
  Print  

Jump to: