BG TV Talk
19 April 2024 17:10:07
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари  (Read 34761 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #40 on: 05 September 2021 10:36:46 »

Снощи гледах първи епизод от новия сезон на "Игри на Волята" и мога само да кажа, че изглежда сякаш бюджетът тази година е поне наполовина стопен, защото всичко изглеждаше супер евтино.

Визитките на участниците бяха сред най - лошо измислените и режисирани такива, които съм гледал, в което и да е риалити.

Като цяло, не особено добро начало на сезона за предаването, поне според мен. Да видим дали тази вечер нивото ще се качи....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #41 on: 05 September 2021 16:14:54 »

Снощи гледах първи епизод от новия сезон на "Игри на Волята" и мога само да кажа, че изглежда сякаш бюджетът тази година е поне наполовина стопен, защото всичко изглеждаше супер евтино.

Визитките на участниците бяха сред най - лошо измислените и режисирани такива, които съм гледал, в което и да е риалити.

Като цяло, не особено добро начало на сезона за предаването, поне според мен. Да видим дали тази вечер нивото ще се качи....

На мен пък засега ми се стори, че това е най-добре измисленото начало и визитките бяха най-добрите досега. Така, че не съм съгласен с твоето мнение. Чета и коментари и на зрителите много им е харесало, казват, че е най-доброто начало досега, а и все пак са 2 пилотни епизода, ще видим днес.
Забележките ми са, че пак изпитанията са много дълги и се губи интереса, както и към различните правила за различните отбори, което много хора също са забележели.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #42 on: 05 September 2021 18:30:51 »

На мен пък засега ми се стори, че това е най-добре измисленото начало и визитките бяха най-добрите досега. Така, че не съм съгласен с твоето мнение. Чета и коментари и на зрителите много им е харесало, казват, че е най-доброто начало досега, а и все пак са 2 пилотни епизода, ще видим днес.
Забележките ми са, че пак изпитанията са много дълги и се губи интереса, както и към различните правила за различните отбори, което много хора също са забележели.
Аз още не съм го гледал, но предполагам, че ще ме изкефи. Миналият сезон определено беше в пъти по-добър от първия, като изключим отегчително дългите игри, разбира се. Видях обаче нещо интересно - целият сезон ще е 65 епизода, което означава, че финалът пак идва по-рано от обичайното - между 1 и 3 декември. Не знам дали в тази бройка от 65 епизода смятат и пилотните от вчера и днес, понеже пък си има и поредност на битките през седмицата, а и финалите досега бяха все в петък. All Inclusive също идва да свърши на 3 декември, "Пътят на честта" и "Братя" сигурно също ще свършват във въпросната седмица, та от 6 декември може би ще въртят пак "Черешката на тортата" и не помня още какво беше миналата година.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #43 on: 05 September 2021 21:43:36 »

Аз също съм на обратното мнение и доста повече ми хареса началото отколкото първите 2 сезона . Доста по-разнообразен и интересен според мен . Каста също дава доста голяма заявка за силен сезон с малки изключения разбира се . Определно повече битки и по-дълги визитки . Дори и сега 2рия епизод е доста добър ,чак не очаквах 🤔😁
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #44 on: 06 September 2021 00:00:43 »

Много по - добър втори епизод на "Игри на волята". По - интересни участници, по - разнообразна игра. Вчера направо щях да заспя.

Визитките също бяха по - добре направени. Като, че са снимани и монтирани от различни екипи....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #45 on: 06 September 2021 01:10:22 »

Много по - добър втори епизод на "Игри на волята". По - интересни учасници, по - разнообразна игра. Вчера направо щях да заспя.

Визитките също бяха по - добре направени. Като, че са снимани и монтирани от различни екипи....
Има нещо вярно междудругото и на мен ми направи впечатление 🤔🤣👍 и определено играта за капитан беше много по-интересна !
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #46 on: 06 September 2021 11:57:23 »

Ще видим... аз го карам с 1 ден назад, че ми е досадно да гледам реклами по телевизията. Grin Иначе снощи изгледах пилотния епизод и наистина си беше малко скучен. Пак имаше ненужно дълги игри, а и самата концепция куцаше - 4 визитки и 4 пъти една игра, следващите 4 визитки и пак 4 пъти същата игра, последните 4 визитки и и още 4 пъти същата игра. Grin Хем даваха по 5-10 минути как всеки участник минава през играта, хем гледахме една и съща игра с 12 различни участници... Undecided Щеше да е много по-добре, ако бяха сложили игра, в която да участва всеки отбор наведнъж, а не всеки участник поотделно. Нали в крайна сметка беше важен отборният резултат, а не индивидуалният... Явно вторият епизод е бил доста по-динамичен, но това ще го видя довечера.

Впрочем, доколкото разбрах, вчера са влезнали още 12 човека, които са допълнили съществуващите племена и вече са си обичайните 3 племена с по 8 човека. Гледах обаче интервю с Витомир Саръиванов, който каза, че тази година ще са повече племена, участници и локации, тъй че очаквам довечера да вкарат още хора.

Стадата на Нова е на Искърско шосе ,на километър от старата ,супер близко до метростанцията . Буквално се вижда от нашия блок и е наистина грамаданска  Grin
В момента на какъв етап е строежът?
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #47 on: 07 September 2021 12:14:21 »

Бих казал, че след леко скучния първи епизод, то "Игри на Волята" определено вдигнаха оборотите. Трети епизод беше още по - интересен, играта беше напрегната, не даваха много странични драми и глупости (което ме влудяваше миналия сезон).

Ако задържат нивото такова, ще успеят да ме задържат и като зрител.

Чакам да видя в Събота и МП с Геро и Краси как ще се получи. Определено ще е интересно.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #48 on: 07 September 2021 22:28:28 »

Ироничното в новия сезон на Игри на волята е че Неделчо Богданов - Българ който правеше пародии на тези реалитита “Сървайвър”, “Криндж айлънд” и т.н. е участник в Игри на волята.  Grin Лично аз харесвам много работата му и Българ и Brain Damage, но някак си измежду нацепените батки и спортисти там не му е мястото.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #49 on: 07 September 2021 22:36:19 »

Ироничното в новия сезон на Игри на волята е че Неделчо Богданов - Българ който правеше пародии на тези реалитита “Сървайвър”, “Криндж айлънд” и т.н. е участник в Игри на волята.  Grin Лично аз харесвам много работата му и Българ и Brain Damage, но някак си измежду нацепените батки и спортисти там не му е мястото.
И аз така мислех, ама ето че стана първи капитан на отбора си. Нацепените батки не са кой знае колко издръжливи, та ще видим докъде ще стигнат. Както помним, тук често решаващите елементи на игрите са с пъзели, а Неделчо сам показа във визитката си, че е маниак на тема пъзели. Иначе не знам какво правят там и откровени кифли като Мани, Красима и Семира.

Бих казал, че след леко скучния първи епизод, то "Игри на Волята" определено вдигнаха оборотите. Трети епизод беше още по - интересен, играта беше напрегната, не даваха много странични драми и глупости (което ме влудяваше миналия сезон).

Ако задържат нивото такова, ще успеят да ме задържат и като зрител.

Чакам да видя в Събота и МП с Геро и Краси как ще се получи. Определено ще е интересно.
Ох... добре че във втори епизод бяха избрали отборна игра, че да не гледаме пак едно и също изпитание 12 пъти с 12 различни участника. Grin Иначе хубаво, че са вкарали елемента с изгнаника. Първоначално точно това си и помислих, когато Витомир каза, че участниците ще са повече, но като че ли повече ми се щеше племената да са повече. То впрочем "Игри на волята" си стана пълно копие на Survivor. Като се замисля, не се сещам за някаква съществена разлика, освен локациите. Grin
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #50 on: 07 September 2021 22:57:29 »

На мен лично "Игри на Волята" ми допада повече от Сървайвър, защото има повече съревнования и много по - малко филър.

Миналия сезон го разводниха с разни тъпи истории (това със сестрите беше върховна простотия), но този сезон като че ли отново ще се концентрират върху това, което е най - интересно за зрителите, а именно - битките.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #51 on: 08 September 2021 00:04:02 »

Определено този сезон вдигна летвата, 2-4 епизоди бяха много добри - игрите тежки, интересни и те държат под напрежение до самия край. С новите елементи и Острова на отшелника стана още по-интересно. Дано задържат нивото, стискам палци.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #52 on: 08 September 2021 11:55:54 »

Детективи този сезон в "Маскираният певец" ще са Азис, Алекс Раева, Марта Вачкова и Владо Пенев. https://nova.bg/accents/view/2021/09/08/339081/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%BE%D0%B2a-%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D1%80%D0%B0%D0%B5%D0%B2%D0%B0-azis-%D0%B8-%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BE-%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%B2-%D1%89%D0%B5-%D0%B2%D0%BB%D1%8F%D0%B7%D0%B0%D1%82-%D0%B2-%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8-%D0%B2%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%86/

Като цяло добър избор, без Владо Пенев, разбира се. Миналата година нищо не можеше да отгатне, та странно защо пак ще е детектив... Undecided
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #53 on: 08 September 2021 12:33:44 »

Детективи този сезон в "Маскираният певец" ще са Азис, Алекс Раева, Марта Вачкова и Владо Пенев. https://nova.bg/accents/view/2021/09/08/339081/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%BE%D0%B2a-%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D1%80%D0%B0%D0%B5%D0%B2%D0%B0-azis-%D0%B8-%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BE-%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%B2-%D1%89%D0%B5-%D0%B2%D0%BB%D1%8F%D0%B7%D0%B0%D1%82-%D0%B2-%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8-%D0%B2%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%86/

Като цяло добър избор, без Владо Пенев, разбира се. Миналата година нищо не можеше да отгатне, та странно защо пак ще е детектив... Undecided
Ужас ,Владо Пенев 😭😭😭 ,той въобще не ставаше за панелист . Иначе Алекс и Азис се оказаха сполучлив тандем ,ама Владо ... определено не е за там .
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #54 on: 08 September 2021 12:56:44 »

Галя Щърбева се завръща в ефира на Нова с документалната поредица "Да хванеш гората " тази неделя от 16:00 ч. , преди предаването на Лора Крумова !
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #55 on: 08 September 2021 23:37:02 »

Галя Щърбева се завръща в ефира на Нова с документалната поредица "Да хванеш гората " тази неделя от 16:00 ч. , преди предаването на Лора Крумова !

Интересно обаче, че в ефира и рекламното време нищо не се анонсира. Нито някакви промота, реклами, нищо. Интересно къде ли и какво ще е студиото на „На фокус“? Нито има графиките и визията на предаванията. Чакат последния момент явно.
А друго, свързано с Новините. За първи път от Нова виждам графиката за преход към следваща тема в Новините, че на нея има логото на може би извънредното предаване „9/11: Денят, който промени света.“ с Ники Дойнов, което ще се излъчи в събота. В програмната схема няма обаче нищо. Също и това лого на „9/11: Денят, който промени света.“ беше сложено над леъра „Новините на Нова“, на мястото на nova.bg
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #56 on: 09 September 2021 11:13:47 »

На 11 септември емблематичните лица на медията Ани Салич и Николай Дойнов ще водят за първи път централната информационна емисия едновременно от два континента - Ани Салич ще представи най-важните и ключови акценти от България в студиото на Новините на NOVA в София. Николай Дойнов ще се включи директно от Кота нула на най-кървавия терористична акт в историята на Съединените американски щати, белязал завинаги целия свят.
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #57 on: 10 September 2021 00:36:50 »

Мария Йотова също се завръща в екипа на NOVA. Ще има авторска рубрика в предаването “На фокус с Лора Крумова”. Излезе вече и първото промо за новото предаване с темите, които ще бъдат излъчени. Изглежда много интересно…
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #58 on: 12 September 2021 16:21:12 »

„Да хванеш гората“ се завърна. Много интересно отново, интрото и графиките са много добри, както и качеството и камерата. Галя Щърбева се е постарала.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #59 on: 12 September 2021 16:45:21 »

На фокус с Лора Крумова има много хубава шапка и музика. Студиото е основното на Нова.
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy