BG TV Talk
28 March 2024 22:42:04
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари  (Read 34588 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #60 on: 12 September 2021 20:06:29 »

На фокус с Лора Крумова има много хубава шапка и музика. Студиото е основното на Нова.
Готино е, но отново са рециклирали декори. Масата е стара. Бяха я използвали в специалното им студио за европейските избори - Изборът Нова Европа. https://nbg-img.fite.tv/img/504236_460x260.jpg
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #61 on: 13 September 2021 16:35:32 »

Готино е, но отново са рециклирали декори. Масата е стара. Бяха я използвали в специалното им студио за европейските избори - Изборът Нова Европа. https://nbg-img.fite.tv/img/504236_460x260.jpg
Е, няма пък да я изхвърлят след едно използване. Grin Още повече, че е доста стилна, тъй че заслужава да се ползва по-често.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #62 on: 15 September 2021 19:37:28 »

Тарифата за октомври: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1631701337_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_october_2021.xlsx

От 25 октомври в 12:30ч. ще има някакъв нов сериал "Цената на страстта".

От 18 октомври в 15:00ч. започва нов индийски сериал, чието име просто не мога да преведа от тарифата. Grin

Пак от 18 октомври всеки понеделник в 20:00ч. ще има "Кошмари в кухнята", както и бяхме предположили преди време. Така "Игри на волята" си става всеки делник от 21:00 до 22:30ч.

От 14 октомври в 00:30ч. започва "Скорпион".
Report Spam   Logged

maria_s
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 86


« Reply #63 on: 15 September 2021 22:39:10 »

Винаги съм се чудила тези цени за реклама, които ги пише са за 1 излъчване по време на рекламна пауза на предаването/сериала и т.н. или за излъчване на рекламата по веднъж през всичките рекламни паузи(т.е. 2, 3 пъти)
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #64 on: 15 September 2021 22:48:11 »

Винаги съм се чудила тези цени за реклама, които ги пише са за 1 излъчване по време на рекламна пауза на предаването/сериала и т.н. или за излъчване на рекламата по веднъж през всичките рекламни паузи(т.е. 2, 3 пъти)
Цените са за едно излъчване, като даже са без ДДС.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #65 on: 28 September 2021 12:22:10 »

 Не знам дали гледате ,обаче този сезон н Игри на волята направо кърти .  Shocked Всички само за него говорят ,определено е адски интересно ,особено след вчерашния епизод и опитът за измама на едно от племената . Някои казват ,че е сценарии,но на мен лично ми беше доста истинско . Как мислите ?
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #66 on: 28 September 2021 13:05:01 »

Не знам дали гледате ,обаче този сезон н Игри на волята направо кърти .  Shocked Всички само за него говорят ,определено е адски интересно ,особено след вчерашния епизод и опитът за измама на едно от племената . Някои казват ,че е сценарии,но на мен лично ми беше доста истинско . Как мислите ?

Гледам всеки епизод и определено е по - интересно от миналата година, защото има много повече битки и по - малко филър глупости.
Снощи това беше голяма излагация, ако е истина, и не е режисирано. Единственото нещо, което ме кара да се съмнявам е - как аджеба хората извън продукцията, които са близки на съответния човек от "Жълтите", са знаели, че те ще са на реката, та чак да им донесат цял чувал с ядене, а хората от племето даже да имат ПАРИ, за да им платят. Малко ми е като съшито с бели конци, но пък поне е интересно  Grin

Report Spam   Logged

Hater by Design.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #67 on: 28 September 2021 15:43:28 »

Гледам всеки епизод и определено е по - интересно от миналата година, защото има много повече битки и по - малко филър глупости.
Снощи това беше голяма излагация, ако е истина, и не е режисирано. Единственото нещо, което ме кара да се съмнявам е - как аджеба хората извън продукцията, които са близки на съответния човек от "Жълтите", са знаели, че те ще са на реката, та чак да им донесат цял чувал с ядене, а хората от племето даже да имат ПАРИ, за да им платят. Малко ми е като съшито с бели конци, но пък поне е интересно  Grin


Абсолютно и аз не изпускам епизод в сравнение с миналата година ,когато едвам ги траех с тези сестри . Сега определено е много по-добре с тези повече битки и компоненти ,а и ми прави впечатление ,че самите битки са нови и доста по-сложни и интересни ,което ме грабна ! Да наистина си имаше неясноти от вчерашния епизод ,но все пак си беше доста интересно 😄
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #68 on: 28 September 2021 18:50:01 »

Гледам всеки епизод и определено е по - интересно от миналата година, защото има много повече битки и по - малко филър глупости.
Снощи това беше голяма излагация, ако е истина, и не е режисирано. Единственото нещо, което ме кара да се съмнявам е - как аджеба хората извън продукцията, които са близки на съответния човек от "Жълтите", са знаели, че те ще са на реката, та чак да им донесат цял чувал с ядене, а хората от племето даже да имат ПАРИ, за да им платят. Малко ми е като съшито с бели конци, но пък поне е интересно  Grin
Аз още не съм гледал вчерашния епизод, но така описаната ситуация наистина изглежда нагласена. В самото начало на предаването също нещо ми се стори доста странно - когато приключенците отидоха на дивата река и "съвсем случайно" откриха чисто нов огромен найлон, който даже си беше сгънат все едно току-що е купен от магазина. Grin Странно и как Симеон оцеля 2 седмици на плажа на изгнаника без огън, вода и храна. То си личи, че има опит в такъв тип оцеляване, ама пък 2 седмици да ядеш само сурови буболечки и жаби и да ти няма нищо... Undecided
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #69 on: 28 September 2021 21:42:31 »

Че продукцията дава на племето, което е на реката питейна вода, минимална храна преди битките, както и неща като запалки и найлони както се спомена по-горе, си беше ясно отдавна още в предишните сезони. Проблемът беше, че те самите са си внесли храна, което е забранено, и си признаха, че са го направили на лайв в Инстраграм по-рано днес. Това с парите в чорапа твърдят, че някой от отбора (не казаха конкретно кой, но намекнаха за Елизабет) ги е издал. А продукцията просто си е траела и е чакала да ги разкрият в края на битката за потенциален по-голям рейтинг, какъвто се случи. Това с отшелника си е ясно нагласено от репликите му, до яденето на насекоми, сигурно даже не е спал нито на плажа, нито някъде близо до него (освен може би когато има втори човек, т.е. отпаднал), но това са си мои предположения.  Grin Но все пак да не забравяме, че това е реалити.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #70 on: 29 September 2021 17:56:41 »

Че продукцията дава на племето, което е на реката питейна вода, минимална храна преди битките, както и неща като запалки и найлони както се спомена по-горе, си беше ясно отдавна още в предишните сезони. Проблемът беше, че те самите са си внесли храна, което е забранено, и си признаха, че са го направили на лайв в Инстраграм по-рано днес. Това с парите в чорапа твърдят, че някой от отбора (не казаха конкретно кой, но намекнаха за Елизабет) ги е издал. А продукцията просто си е траела и е чакала да ги разкрият в края на битката за потенциален по-голям рейтинг, какъвто се случи. Това с отшелника си е ясно нагласено от репликите му, до яденето на насекоми, сигурно даже не е спал нито на плажа, нито някъде близо до него (освен може би когато има втори човек, т.е. отпаднал), но това са си мои предположения.  Grin Но все пак да не забравяме, че това е реалити.
Изгледах този напрегнат епизод и ако не е нагласено, си е било егати сериозната организация. Странно как изобщо Александър е имал връзка с външни хора, че да им каже къде е въпросният пуст плаж. Иначе е ясно, че племената на реката получават някакви минимални неща от продукцията, ама поне те да си признават, а не са казват, че племето е оставено без абсолютно нищо. Grin

Интересно и дали ще вкарат още нови участници, защото жълтите останаха преждевременно с двама човека по-малко, след като Александър напусна по собствено желание, а Братоев се контузи. То и Калоян го изкараха все едно влиза на мястото на Мартин, а не на Стейси, която също напусна предаването заради контузия.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #71 on: 13 October 2021 18:56:30 »

И другия понеделник "Игри на волята" ще си е от 20:00ч., въпреки че в тарифата за октомври пишеше, че тогава трябва да почне "Кошмари в кухнята". Може би рейтингите на "Игри на волята" са доста задоволителни и са решили да запазят "Кошмари в кухнята" за зимата или пролетта. Впрочем преди 1-2 седмици някъде мернах новина, че и собствениците на формата са учудени от успеха на "Игри на волята" у нас.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #72 on: 14 October 2021 17:06:08 »

Тарифата за ноември: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1634217138_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_november_2021.xlsx

Явно "Кошмари в кухнята" все пак ще го има всеки понеделник от 20:00ч., въпросът е кога ще стартира.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #73 on: 15 October 2021 12:23:27 »

Тарифата за ноември: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1634217138_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_november_2021.xlsx

Явно "Кошмари в кухнята" все пак ще го има всеки понеделник от 20:00ч., въпросът е кога ще стартира.
Явно сега този понеделник ще бъде последният дълъг епизод на Игри на волята,тъй като май ще слеят едно от племената  и от следващия ще стартира Кошмари в кухнята ,но нито реклама има ,нито съобщение . Странно защо го бавят.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #74 on: 15 October 2021 16:28:54 »

Явно сега този понеделник ще бъде последният дълъг епизод на Игри на волята,тъй като май ще слеят едно от племената  и от следващия ще стартира Кошмари в кухнята ,но нито реклама има ,нито съобщение . Странно защо го бавят.
За да се разпадне някое от племената, трябва то да остане с 4 човека, а тази седмица това няма как да се случи. В момента Жълтите са 5 човека и са най-близо до разпад, но те победиха в двете номинационни битки и съответно номинираните са от Бойците и Приключенците, та довечера или Бойците ще останат 5 човека, или Приключенците ще останат 6. Другият вариант е в понеделник да се разпадне племето, което остане последно на териториалната битка, но предишните години май чакаха някое от племената да остане с 4 човека и тогава се разпадаше.

Впрочем епизодите на "Игри на волята" са снимани и монтирани доста преди излъчването им, та странно защо в тарифата беше предвидено другата седмица да почне "Кошмари в кухнята", след като са знаели, че епизодът на "Игри на волята" ще е дълъг. Huh?
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #75 on: 15 October 2021 17:08:32 »

За да се разпадне някое от племената, трябва то да остане с 4 човека, а тази седмица това няма как да се случи. В момента Жълтите са 5 човека и са най-близо до разпад, но те победиха в двете номинационни битки и съответно номинираните са от Бойците и Приключенците, та довечера или Бойците ще останат 5 човека, или Приключенците ще останат 6. Другият вариант е в понеделник да се разпадне племето, което остане последно на териториалната битка, но предишните години май чакаха някое от племената да остане с 4 човека и тогава се разпадаше.

Впрочем епизодите на "Игри на волята" са снимани и монтирани доста преди излъчването им, та странно защо в тарифата беше предвидено другата седмица да почне "Кошмари в кухнята", след като са знаели, че епизодът на "Игри на волята" ще е дълъг. Huh?

Сметките ти за сливането не са точни. Тази вечер в елиминационната битка има директна елиминация в първата фаза, когато са и четиримата,, така че има вероятност да отпаднат и двамата човека от Бойците.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #76 on: 15 October 2021 17:41:43 »

Сметките ти за сливането не са точни. Тази вечер в елиминационната битка има директна елиминация в първата фаза, когато са и четиримата,, така че има вероятност да отпаднат и двамата човека от Бойците.
А... не знаех, че пак ще има директна елиминация. Значи или ще отпаднат двамата Бойци и племето ще остане с 4 човека, или просто в понеделник ще се разпадне племето, което остане последно на териториалната битка. Иначе с тези директни елиминации няма ли да махнат преждевременно повече участници от нужното? Хем вкараха нови хора, за да компенсират преждевременната загуба на контузените, хем сега гонят по двама на седмица... Undecided Жалко и че този сезон го няма елементът с крадене на участници от други племена. То впрочем май само първия сезон го имаше това крадене.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #77 on: 15 October 2021 17:45:59 »

За да се разпадне някое от племената, трябва то да остане с 4 човека, а тази седмица това няма как да се случи. В момента Жълтите са 5 човека и са най-близо до разпад, но те победиха в двете номинационни битки и съответно номинираните са от Бойците и Приключенците, та довечера или Бойците ще останат 5 човека, или Приключенците ще останат 6. Другият вариант е в понеделник да се разпадне племето, което остане последно на териториалната битка, но предишните години май чакаха някое от племената да остане с 4 човека и тогава се разпадаше.

Впрочем епизодите на "Игри на волята" са снимани и монтирани доста преди излъчването им, та странно защо в тарифата беше предвидено другата седмица да почне "Кошмари в кухнята", след като са знаели, че епизодът на "Игри на волята" ще е дълъг. Huh?
Аз също това се зачудих,че нали самите епизоди са  монтирани още преди излъчването и са знаели . Явно нещо ще добавят в този понеделнишки епизод интересно да видим какво ще е 🤔😁
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #78 on: 16 October 2021 11:24:51 »

Е... в крайна сметка вчера от предаването отпаднаха един боец и един приключенец и пак нито едно племе не остана с 4 члена. Освен това и в анонса за понеделнишкия епизод нищо не се спомена за разпадане на някое племе, тъй че явно ще чакат докато някое племе не остане с 4 човека.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #79 on: 18 October 2021 14:29:10 »

Следващият понеделник (25 октомври) "Игри на волята" пак ще си е от 20:00ч., та почвам да се чудя дали "Кошмари в кухнята" въобще ще почне или само си го пишат в тарифите. Grin

EDIT: Е, следващият понеделник разпадането на някое племе вече е неизбежно. След като днес Туджаров напусна предаването по здравословни причини, вече и трите племена са с по 5 човека. Чудя се обаче как ще компенсират преждевременната липса на Туджаров. Играта вече е в твърде напреднал етап за да вкарат нов участник, та или някоя седмица няма да отпадне никой, или пък може да върнат в играта някой от отпадналите вече участници.
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy