BG TV Talk
28 March 2024 14:56:04
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари  (Read 34573 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
mitkobs
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 18


« Reply #80 on: 18 October 2021 23:21:12 »

По време на предаването се показа рекламна плочка за записване на участници за нов сезон.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #81 on: 21 October 2021 23:10:47 »

От тази седмица имало нова синоптичка. Води само до обяд. Още се учи, но не е много зле. Четох, че е на 22 г. и се казва Стефани Обадяру.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #82 on: 22 October 2021 20:40:38 »

От тази седмица имало нова синоптичка. Води само до обяд. Още се учи, но не е много зле. Четох, че е на 22 г. и се казва Стефани Обадяру.
Да, тя е модел. Не знам обаче чие място е заела.
Report Spam   Logged

TV Novinite
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 28


« Reply #83 on: 22 October 2021 20:53:29 »

Да, тя е модел. Не знам обаче чие място е заела.
Никол Станкулова и Гергана Малкоданска са бременни. Последните месеци само Ники Василковски и Лора Георгиева представяха прогнозата, т.е. работеха почти без почивен ден. Иначе Стефани ще се научи, Лора Георгива в началото също не беше перфектна.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #84 on: 23 October 2021 17:14:19 »

Никол Станкулова и Гергана Малкоданска са бременни. Последните месеци само Ники Василковски и Лора Георгиева представяха прогнозата, т.е. работеха почти без почивен ден. Иначе Стефани ще се научи, Лора Георгива в началото също не беше перфектна.
А.. не знаех, че Никол и Гери пак са бременни. Личи си, че не гледам новини, щом не знам, че от няколко месеца са само Ники и Лора. Grin Иначе Лора преди около 15 години водеше спортните новини по MSAT, та все пак има някакъв опит пред камера. Стефани, доколкото знам, си е само модел и няма никакъв телевизионен опит, та нормално да не се сравя перфектно.
Report Spam   Logged

maria_s
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 86


« Reply #85 on: 23 October 2021 18:54:01 »

Май няма опит в телевизията, но участва от години в музикални клипове на Атанас Колев, Криско, Скандау и дори на Емилия.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #86 on: 24 October 2021 00:16:34 »

Следващият понеделник (25 октомври) "Игри на волята" пак ще си е от 20:00ч., та почвам да се чудя дали "Кошмари в кухнята" въобще ще почне или само си го пишат в тарифите. Grin

EDIT: Е, следващият понеделник разпадането на някое племе вече е неизбежно. След като днес Туджаров напусна предаването по здравословни причини, вече и трите племена са с по 5 човека. Чудя се обаче как ще компенсират преждевременната липса на Туджаров. Играта вече е в твърде напреднал етап за да вкарат нов участник, та или някоя седмица няма да отпадне никой, или пък може да върнат в играта някой от отпадналите вече участници.
Кошмарите ще са от 1 ноември.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #87 on: 25 October 2021 17:15:46 »

Кошмарите ще са от 1 ноември.
И аз имах такова предчувствие. Да видим обаче колко ще е дълъг този сезон на предаването. Останалите праймтайм продукции свършват в първата седмица на декември, та ако и "Кошмари в кухнята" свърши тогава, ще е едва 5 или 6 епизода.
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #88 on: 18 November 2021 10:39:41 »

Hell's Kitchen се завръща в ефира на NOVA! Шеф Виктор Ангелов търси новите претенденти за четвъртия сезон. Според вас в кой времеви интервал ще го сложат?
https://nova.bg/hk
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #89 on: 18 November 2021 15:22:55 »

Hell's Kitchen се завръща в ефира на NOVA! Шеф Виктор Ангелов търси новите претенденти за четвъртия сезон. Според вас в кой времеви интервал ще го сложат?
https://nova.bg/hk
Лошо решение според мен. Сигурно лиценза им е за повече сезони и трябва да ги реализират. Иначе най-логично да го излъчват както си беше и преди.

Междувременно се е появила и тарифата за декември: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1637151774_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_december_2021.xlsx

На 3, 4 и 5 декември приключват всичките праймтайм проекти, като финалът на "Игри на волята" ще е от 20:00 до 22:30ч. "Пътят на честта" и All Inclusive ще приключат на 9 и 10 декември, като на 6 декември (понеделник) също ще има "Пътят на честта", а не "Кошмари в кухнята".

От 6 декември в 21:00ч. ще върви "Хавай 5-0", а от 22:00ч. - "Специален отряд". От 13 до 24 декември пък в 20:00ч. ще има "Черешката на тортата".

От 27 до 30 декември ще си има филми от 20:00 до 22:00ч.

Ясна е и новогодишната програма:
20:00 "Маскираният певец"
22:00 "Забраненото шоу на Рачков"

Малко странно да заложат точно на двете предавания, които единствени в праймтайма имат по-нисък рейтинг от конкурентните шоута на "ьТВ", ама решението си е тяхно. Щеше да е доста по-яко да направят специален епизод на "Игри на волята" и някакво предаване с гафове от сериалите им и интервюта с актьорите от тях. Впрочем това би могло да се направи в "Забраненото шоу на Рачков", та дано се възползват от идеята ми. Grin
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #90 on: 23 November 2021 19:45:58 »

Поради обявения ден на траур утре, на мястото на "Семейни войни" ще се излъчи повторение на "Съдби на кръстопът". Това е единствената промяна в програмата от сайта на Нова, праймтаймът е без промени.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #91 on: 04 December 2021 14:01:24 »

Много як финал на "Игри на Волята" снощи. Тази година беше в пъти по - интересно, защото миналата година финалната битка беше пълна дробсърма и мега безинтересна.

Сезонът беше супер добър, с изключение на участници като Мани, но като цяло шоуто надгради много сериозно от миналата година.

Ако можеше и по - малко намеса от сценаристите, щеше да е ОК. Имаше някои очеизвадни моменти, в които бяха нагласили игри и правила в полза на единия или другия участник. Зрителите не сме идиоти, време е българските сценаристи да спрат да ни третират като такива. Или поне да спрат да съшиват нещата с бели конци.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #92 on: 04 December 2021 14:37:53 »

Много як финал на "Игри на Волята" снощи. Тази година беше в пъти по - интересно, защото миналата година финалната битка беше пълна дробсърма и мега безинтересна.

Сезонът беше супер добър, с изключение на участници като Мани, но като цяло шоуто надгради много сериозно от миналата година.

Ако можеше и по - малко намеса от сценаристите, щеше да е ОК. Имаше някои очеизвадни моменти, в които бяха нагласили игри и правила в полза на единия или другия участник. Зрителите не сме идиоти, време е българските сценаристи да спрат да ни третират като такива. Или поне да спрат да съшиват нещата с бели конци.
И на мен този сезон ми хареса в пъти повече от миналия, но като че ли щеше да е по-добре, ако финалът беше на живо и имаше зрителско гласуване или поне да имаше гласуване на отпадналите участници. Иначе абсолютният ми фаворит беше Елизабет, която за съжаление отпадна точно в деня преди финала, но съм доволен и от победата на Андрей.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #93 on: 04 December 2021 20:29:13 »

Връщам си думите назад от септември месец че Неделчо Богданов изглежда не на мястото си е тоя формат - надхитри ги всичките “нацепеняци” и стигна до полуфинал. Направо разби клишетата за кой е предаването и за кой не, явно че ако имаш точен план на действие дори и да не си много силен физически пак може да стигнеш надалеч, ако имаше пъзел на полуфинала Неделчо можеше и на финал да стигне.
Report Spam   Logged
Sharo
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 21


« Reply #94 on: 05 December 2021 11:41:58 »

Връщам си думите назад от септември месец че Неделчо Богданов изглежда не на мястото си е тоя формат - надхитри ги всичките “нацепеняци” и стигна до полуфинал. Направо разби клишетата за кой е предаването и за кой не, явно че ако имаш точен план на действие дори и да не си много силен физически пак може да стигнеш надалеч, ако имаше пъзел на полуфинала Неделчо можеше и на финал да стигне.
Напълно подкрепям казаното. Дечо се оказа наистина добър играч с голяма воля. Освен това е голям образ и винаги имаше смях с него, като по този начин се превръна в любимец на голяма част от зрителите.  Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #95 on: 05 December 2021 23:07:04 »

С малко закъснение изгледах и финала на "Братя", който определено беше доста изненадващ и разтърсващ. С нетърпение очаквам сезон 4 през пролетта! Afro
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #96 on: 06 December 2021 00:00:11 »

С малко закъснение ,но и аз да се изкажа за финалите на проектите по Нова . Определено за мен през този сезон Игри на волята и Братя бяха хитът на сезона ! Игри на волята направиха страхотен сезон и отдавна не ми се беше случвало да чакам с нетърпение да започне епизода . Наистина и финалът беше страхотен ,като единствено и според мен, трбява да се излъчва на живо ,за да бъде по-ефектно . Като забележка и аз бих допълнил,че действително имаше бая нагласени и  очевадни направени игри за някои играчи . Очаквам с нетърпение следващия сезон ,който се надявам да надгради този ! За Братя обаче се говори ,че нямало да има повече сезони ,но пък като видях как завърши ,определено си мисля ,че ще има сезон 4, а и  рейтингът пръска и размазва Цитиридис във всички таргет групи  . И за шоуто на Рачков се говори ,че това му бил последен сезон ,тъй като не правел добри резултати . Днес обаче направи невероятно шоу ,което беше посветено на българския фолклор. Браво за което !
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #97 on: 07 December 2021 15:35:30 »

С малко закъснение ,но и аз да се изкажа за финалите на проектите по Нова . Определено за мен през този сезон Игри на волята и Братя бяха хитът на сезона ! Игри на волята направиха страхотен сезон и отдавна не ми се беше случвало да чакам с нетърпение да започне епизода . Наистина и финалът беше страхотен ,като единствено и според мен, трбява да се излъчва на живо ,за да бъде по-ефектно . Като забележка и аз бих допълнил,че действително имаше бая нагласени и  очевадни направени игри за някои играчи . Очаквам с нетърпение следващия сезон ,който се надявам да надгради този ! За Братя обаче се говори ,че нямало да има повече сезони ,но пък като видях как завърши ,определено си мисля ,че ще има сезон 4, а и  рейтингът пръска и размазва Цитиридис във всички таргет групи  . И за шоуто на Рачков се говори ,че това му бил последен сезон ,тъй като не правел добри резултати . Днес обаче направи невероятно шоу ,което беше посветено на българския фолклор. Браво за което !
"Братя" определено трябва да има още един сезон, като видях как приключи този, пък и като рейтинг е втори сред продукциите на "Нова" след "Игри на волята".

"Маскираният певец" и "Забраненото шоу на Рачков" са единствените, които постигаха по-нисък рейтинг от конкурентните предавания на "ьТВ", та няма да се учудя, ако това са им били последните сезони.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #98 on: 16 December 2021 16:51:42 »

Диви и щастливи - дългоочакваната премиера в телевизионен ефир / 1.01.2022/ събота от 20:00 часа по Нова телевизия !  Afro И още 20 филмови премиери очакват зрителите в коледната и новогодишна програма на телевизията . Новините са от статията в сайта на Нова ,който има възможност може да я сподели ,тъй като сега не мога  Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #99 on: 16 December 2021 17:09:08 »

Диви и щастливи - дългоочакваната премиера в телевизионен ефир / 1.01.2022/ събота от 20:00 часа по Нова телевизия !  Afro И още 20 филмови премиери очакват зрителите в коледната и новогодишна програма на телевизията . Новините са от статията в сайта на Нова ,който има възможност може да я сподели ,тъй като сега не мога  Smiley
Всъщност това ще е просто премиера на "Диви и щастливи" в национален ефир. Филмът е излъчван неколкократно по каналите на HBO.  Grin

Иначе ето я статията: https://nova.bg/accents/view/2021/12/16/350212/22-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BC%D0%B0-%D0%B8-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-nova/

В новогодишната нощ ще си има "Маскираният певец" и "Забраненото шоу на Рачков", както беше отбелязано и в тарифата.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy