BG TV Talk
29 March 2024 17:53:57
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари  (Read 34626 times)
0 Members and 9 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #100 on: 22 December 2021 15:06:13 »

С малко закъснение ето я тарифата за януари: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1639491256_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_january_2022.xlsx

Промени не забелязвам никакви. Праймтаймът ще изглежда по обичайния начин:

20:00 "Черешката на тортата"
21:00 "Хавай 5-0"
22:00 "ФБР"
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #101 on: 25 December 2021 01:39:36 »

Новият български сериал на NOVA, продуциран от Евтим Милошев /DTF/ се казва „Лъжите в нас“. Сериалът ще е дълъг, най-вероятно ще заеме слотът в 20:00 часа, като сцените ще са доста лъскави и луксозни, снима се и в държавната резиденция Бояна, така че ще очакваме нещо много интересно.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #102 on: 25 December 2021 10:38:10 »

Новият български сериал на NOVA, продуциран от Евтим Милошев /DTF/ се казва „Лъжите в нас“. Сериалът ще е дълъг, най-вероятно ще заеме слотът в 20:00 часа, като сцените ще са доста лъскави и луксозни, снима се и в държавната резиденция Бояна, така че ще очакваме нещо много интересно.
Пфуу... добре че няма да има трети сезон на "Пътят на честта". Grin Иначе кои актьори ще участват в този "Лъжите в нас"?

Лека-полека стават ясни и бъдещите пролетни проекти на "Нова". Засега знаем, че ще има "Като две капки вода", "Братя", Hell's Kitchen и евентуално All Inclusive, а сега явно и "Лъжите в нас". Някой има ли яснота какво се случва около сезон 2 на "Отдел издирване" или "Дяволското гърло"?

Иначе програмата си я представям така:

Понеделник
20:00 "Като две капки вода"

Вторник-четвъртък
20:00 "Лъжите в нас"
21:00 Hell's Kitchen
22:30 "Братя"

Петък
20:00 All Inclusive
21:00 Нямам идея
22:00 Нямам идея
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #103 on: 25 December 2021 11:29:16 »

За “Като две капки вода” сезонът за първи път е под въпрос. Възможно е и да няма Капки тази пролет… но още нищо не е ясно.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #104 on: 25 December 2021 12:05:11 »

За “Като две капки вода” сезонът за първи път е под въпрос. Възможно е и да няма Капки тази пролет… но още нищо не е ясно.
През лятото бях на концерт на Дони и Нети и там той обяви, че вече са подписали договор за сезон за пролетта на 2022г., тъй че ще има. Пък и от години насам Капките май не пускат лидерското място като най-гледано шоу, тъй че няма логика да го спират.
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #105 on: 25 December 2021 12:37:07 »

Обнадежди ме с тези новини, дано! И Весела Коледа на всички!
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #106 on: 25 December 2021 23:48:58 »

Пфуу... добре че няма да има трети сезон на "Пътят на честта". Grin Иначе кои актьори ще участват в този "Лъжите в нас"?

Лека-полека стават ясни и бъдещите пролетни проекти на "Нова". Засега знаем, че ще има "Като две капки вода", "Братя", Hell's Kitchen и евентуално All Inclusive, а сега явно и "Лъжите в нас". Някой има ли яснота какво се случва около сезон 2 на "Отдел издирване" или "Дяволското гърло"?

Иначе програмата си я представям така:

Понеделник
20:00 "Като две капки вода"

Вторник-четвъртък
20:00 "Лъжите в нас"
21:00 Hell's Kitchen
22:30 "Братя"

Петък
20:00 All Inclusive
21:00 Нямам идея
22:00 Нямам идея
Да не забравяме и Един за друг , на който още по време на 2рия сезон беше обявен кастинг за нов сезон . Даже някъде бях чел ,че съвсем скоро започват снимки . Супер новина ,че ще има капки пак ,че Нова без тях са загинали 😁. А за Братя нямаме още нищо официално ,така че не можем да ги броим към сигурните . И да не забравяме казаното от интервюто на изпълнителния директор ,че ще готвят нови проекти през новата година . Може още през пролетния сезон да видим някои от тях 🤔😁. Съвсем скоро предстои да разберем ! Весела Коледа на всички !
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #107 on: 26 December 2021 11:40:09 »

Да не забравяме и Един за друг , на който още по време на 2рия сезон беше обявен кастинг за нов сезон . Даже някъде бях чел ,че съвсем скоро започват снимки . Супер новина ,че ще има капки пак ,че Нова без тях са загинали 😁. А за Братя нямаме още нищо официално ,така че не можем да ги броим към сигурните . И да не забравяме казаното от интервюто на изпълнителния директор ,че ще готвят нови проекти през новата година . Може още през пролетния сезон да видим някои от тях 🤔😁. Съвсем скоро предстои да разберем ! Весела Коледа на всички !
Хм... не знаех, че ще има нов сезон на "Един за друг". Те с Hell's Kitchen се излъчваха в еднакви слотове, но сега спокойно могат да бутнат "Един за друг" в петък и събота или събота и неделя, ако няма нов сезон на "Забраненото шоу на Рачков".

Относно "Братя" и All Inclusive си прав, че няма официална информация, но финалите им бяха отворени, тъй че би трябвало да имат нови сезони. Да не говорим и че "Братя" беше на второ място по рейтинг през есента след абсолютния лидер "Игри на волята".

Относно новите проекти - мисля, че имат предвид основно сериали, понеже предаванията им са си успешни и няма логика да ги махат. Биха могли да махнат "Маскираният певец" и "Забраненото шоу на Рачков", които през есента единствени отстъпваха в рейтинг битката с "ьТВ". Също преди около месец в чужди сайтове се появи информация, че "Нова" са купили правата за някаква нова игра "Преследването". Очаквах тя да се появи на мястото на "Семейни войни", но пък водещият Цецо обяви, че предаването ще си го има чак до лятото, тъй че "Преследването" може да се появи и в праймтайма.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #108 on: 26 December 2021 13:12:21 »

Хм... не знаех, че ще има нов сезон на "Един за друг". Те с Hell's Kitchen се излъчваха в еднакви слотове, но сега спокойно могат да бутнат "Един за друг" в петък и събота или събота и неделя, ако няма нов сезон на "Забраненото шоу на Рачков".

Относно "Братя" и All Inclusive си прав, че няма официална информация, но финалите им бяха отворени, тъй че би трябвало да имат нови сезони. Да не говорим и че "Братя" беше на второ място по рейтинг през есента след абсолютния лидер "Игри на волята".

Относно новите проекти - мисля, че имат предвид основно сериали, понеже предаванията им са си успешни и няма логика да ги махат. Биха могли да махнат "Маскираният певец" и "Забраненото шоу на Рачков", които през есента единствени отстъпваха в рейтинг битката с "ьТВ". Също преди около месец в чужди сайтове се появи информация, че "Нова" са купили правата за някаква нова игра "Преследването". Очаквах тя да се появи на мястото на "Семейни войни", но пък водещият Цецо обяви, че предаването ще си го има чак до лятото, тъй че "Преследването" може да се появи и в праймтайма.
И аз смятам ,че точно петък и събота е перфектният слот за Един за друг и мисля ,че точно тогава ще го сложат . Иначе и аз се надявам за нови сезони на Братя и All inclusive , тъй като това са най-успешните сериали на Нова ! И определено ще се гледа още Семейни войни ,защото и аз чух ,че Цецо обяви  кастинги за  през новата година . Тъй нареченото предаване "Преследване '' може и да го видим в неделния праймтайм ,да видим 🤔😁
Report Spam   Logged
sisi 2007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 68


« Reply #109 on: 26 December 2021 13:31:01 »

Тъй нареченото предаване "Преследване '' може и да го видим в неделния праймтайм
Според мен Нова ще ударят с "Преследването" срещу "Стани богат" макар и късно. Самото предаване предаване като цяло не е направено за праймтайм
Report Spam   Logged

itsacringe#1877
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #110 on: 26 December 2021 14:08:06 »

Според мен Нова ще ударят с "Преследването" срещу "Стани богат" макар и късно. Самото предаване предаване като цяло не е направено за праймтайм
Да, четох, че епизодите му са по 1 час и затова предполагах същия ход, но след като "Семейни войни" със сигурност ще е до лятото, тази евентуална битка бихме могли да я видим чак през есента на 2022г. Съмнявам се толкова рано да са купили лиценз и да го реализират чак след 1 година, та затова предположих, че може да го сложат и в праймтайма.

И аз смятам ,че точно петък и събота е перфектният слот за Един за друг и мисля ,че точно тогава ще го сложат . Иначе и аз се надявам за нови сезони на Братя и All inclusive , тъй като това са най-успешните сериали на Нова ! И определено ще се гледа още Семейни войни ,защото и аз чух ,че Цецо обяви  кастинги за  през новата година . Тъй нареченото предаване "Преследване '' може и да го видим в неделния праймтайм ,да видим 🤔😁
Много се надявам новият сезон на All Inclusive да продължи историята буквално където приключи този, сиреч героите да се изправят срещу рибарската мафия, пък и всички да са на морето за сватбата на сина на Чефо. Като ги знам обаче, вероятно ще има съвсем различна история, която ще се развива месеци след този сезон. Със сезон 3 за съжаление направиха същата глупост - щеше да е хубаво да продължат историята с предложението за сватба, а те я прекъснаха в зародиш и пратиха героите на море няколко месеца по-късно. Grin Силно се надявам и сезон 5 на All Inclusive да е последен, де, че вече ще почнат да си смучат от пръстите историите. То и сезони 2, 3 и 4 бяха доста слаби в сравнение с първия, ама все решават да продължат историята по някакъв начин. Grin
Report Spam   Logged

sisi 2007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 68


« Reply #111 on: 26 December 2021 15:06:53 »

Да, четох, че епизодите му са по 1 час и затова предполагах същия ход, но след като "Семейни войни" със сигурност ще е до лятото, тази евентуална битка бихме могли да я видим чак през есента на 2022г. Съмнявам се толкова рано да са купили лиценз и да го реализират чак след 1 година, та затова предположих, че може да го сложат и в праймтайма.
Според мен може и да има начин. Програмния директор на bTV го смениха около ноември 2020. Ако предположим, че идеята за "Стани богат" идва от него след назначаването му, значи всичко е реализирано за около година. Ако предположим, че Нова са взели са взели правата за "Преследването" около месец например преди обявяването им, то е възможно да го пуснат около септември/октомври 2022.
Report Spam   Logged

itsacringe#1877
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #112 on: 26 December 2021 17:39:54 »

Според мен може и да има начин. Програмния директор на bTV го смениха около ноември 2020. Ако предположим, че идеята за "Стани богат" идва от него след назначаването му, значи всичко е реализирано за около година. Ако предположим, че Нова са взели са взели правата за "Преследването" около месец например преди обявяването им, то е възможно да го пуснат около септември/октомври 2022.
Е, разбира се, че е възможно. Grin Мисълта ми беше, че 1 година е прекалено много време. Обикновено като купят някой лиценз, след 4-5 месеца макс вече виждаме готовия продукт. Hell's Kitchen например почнаха да го рекламират през октомври или ноември и през февруари вече ще го видим на екран.

"Стани богат" спокойно можеше да тръгне и септември, защото епизодите горе-долу тогава се снимаха, но "ьТВ" просто са си били решили да го оставят за зимата.
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #113 on: 27 December 2021 13:36:02 »

преди малко мина реклама че от 10 януари ще повтарят полицаите от края на града от 21
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #114 on: 27 December 2021 14:21:09 »

преди малко мина реклама че от 10 януари ще повтарят полицаите от края на града от 21
Да и аз я видях и си викам ,нещо да не са се объркали . За кой пореден път ще го повторят и те като бТВ със Съни бийч ,ама айде те поне подготвят зрителите за 2ри сезон . А нова за какво ще пуска Полицаите за пореден път ?! Да купят вече някой нов сериал , да не се стискат толкова.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #115 on: 27 December 2021 14:38:14 »

Да и аз я видях и си викам ,нещо да не са се объркали . За кой пореден път ще го повторят и те като бТВ със Съни бийч ,ама айде те поне подготвят зрителите за 2ри сезон . А нова за какво ще пуска Полицаите за пореден път ?! Да купят вече някой нов сериал , да не се стискат толкова.
Е, то си им стана традиция от 2-3 години насам да повтарят някой български сериал през зимата. Първо беше "Дървото на живота", после "Под прикритие", а сега "Полицаите от края на града". Странно обаче защо не са го вписали в тарифата. Може би не са си били сметнали правилно кога ще приключат "Хавай 5-0" и "ФБР", че да си почнат навреме пролетните проекти.  Другото странно е, че няма да довършат сезона на "Хавай 5-0". Ще стигнат до епизод 19, а сезонът е 25 епизода. Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #116 on: 11 January 2022 11:40:38 »

Кошмари в кухнята се завръщат с нови епизоди от понеделник в 21:00 часа ! Поредната промяна в програмата на Нова , което е нормално ,тъй като се оляха с тези повторения  Sad
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #117 on: 11 January 2022 14:28:13 »

Кошмари в кухнята се завръщат с нови епизоди от понеделник в 21:00 часа ! Поредната промяна в програмата на Нова , което е нормално ,тъй като се оляха с тези повторения  Sad
Ами, те есента излъчиха само 5 или 6 епизода. Сега явно ще доизлъчат заснетия сезон, сиреч 6 или 7 епизода трябва да са. Ще видим като излезе тарифата за февруари, но по мои сметки се пада "Кошмари в кухнята" да свърши на 21 (по-вероятно) или на 28 февруари, а "Полицаите от края на града" - на 17 февруари.

Иначе наистина доста досадни стават с тия повторения, както "Нова", така и "ьТВ". Да бяха взели поне да повторят някой по-стар и забравен сериал, като "Морска сол" например. Сериалчето беше доста свежо, доколкото помня, пък не съм засичал и веднъж да го повтарят... Undecided "ьТВ" поне си въртят "Тя и той" от време на време по "ьТВ Комеди".
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #118 on: 11 January 2022 16:21:15 »

Ами, те есента излъчиха само 5 или 6 епизода. Сега явно ще доизлъчат заснетия сезон, сиреч 6 или 7 епизода трябва да са. Ще видим като излезе тарифата за февруари, но по мои сметки се пада "Кошмари в кухнята" да свърши на 21 (по-вероятно) или на 28 февруари, а "Полицаите от края на града" - на 17 февруари.

Иначе наистина доста досадни стават с тия повторения, както "Нова", така и "ьТВ". Да бяха взели поне да повторят някой по-стар и забравен сериал, като "Морска сол" например. Сериалчето беше доста свежо, доколкото помня, пък не съм засичал и веднъж да го повтарят... Undecided "ьТВ" поне си въртят "Тя и той" от време на време по "ьТВ Комеди".
Абсолютно съм съгласен с теб ! Ама и като цяло има толкова нови сериали , те все едни същи си въртят 😒
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #119 on: 17 January 2022 12:35:15 »

Току-що изтече промо за нов сезон на Братя, след прогнозата за времето.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy