BG TV Talk
19 April 2024 15:15:10
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2021/2022 | новини и коментари  (Read 34758 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #60 on: 28 September 2021 18:50:01 »

Гледам всеки епизод и определено е по - интересно от миналата година, защото има много повече битки и по - малко филър глупости.
Снощи това беше голяма излагация, ако е истина, и не е режисирано. Единственото нещо, което ме кара да се съмнявам е - как аджеба хората извън продукцията, които са близки на съответния човек от "Жълтите", са знаели, че те ще са на реката, та чак да им донесат цял чувал с ядене, а хората от племето даже да имат ПАРИ, за да им платят. Малко ми е като съшито с бели конци, но пък поне е интересно  Grin
Аз още не съм гледал вчерашния епизод, но така описаната ситуация наистина изглежда нагласена. В самото начало на предаването също нещо ми се стори доста странно - когато приключенците отидоха на дивата река и "съвсем случайно" откриха чисто нов огромен найлон, който даже си беше сгънат все едно току-що е купен от магазина. Grin Странно и как Симеон оцеля 2 седмици на плажа на изгнаника без огън, вода и храна. То си личи, че има опит в такъв тип оцеляване, ама пък 2 седмици да ядеш само сурови буболечки и жаби и да ти няма нищо... Undecided
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy