BG TV Talk
20 April 2024 01:39:20
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Стани богат | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4   Go Down
  Print  
Author Topic: Стани богат | новини и коментари  (Read 14468 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 5 021



« Reply #20 on: 11 October 2021 14:26:43 »

Единственото жалко в родните ТВ предавания е, че инфлацията спрямо началото на 21 век, когато започнаха да се появяват за пръв път, е нараснала в пъти, а паричните награди, които дават са си същите. Вече за 100 000 лв не можеш да си купиш и едностаен апартамент в централните и южните квартали на София. Някак си, поне за мен, се губи тръпката по този начин.
И аз съм на това мнение. 100 000 лева днес определено не са това, което бяха преди 20 години. Впрочем ако трябва да сме точни, оригиналното име на формата е "Who wants to be a millionaire?", което значи "Кой иска да бъде милионер?" и наградата във всяка държава обикновено е около 1 милион в съответната валута. Много жалко, че тук в продължение на 20 години наградата си е все тези мижави 100 000 лева... Undecided


Първата заключена сума е 500лв, а втората сума е плаваща от 6ти дл 14 въпрос.
Това е единствената разлика
Какво имаш предвид с тази плаваща сума? Втората сигурна сума не е на 10 въпрос, а при всеки участник различно ли?


Странно, че за Цитиридис се заплаща 6 лв за един час, а Стани Богат - 15 за период 09:30-20:00...
Честно казано и аз се учудвам, че за Николаос дават 6 лева за 1 час. "Господари на ефира" също даваха по 6 лева на ден, докато снимаха в "Аско Деница", но там ставаше въпрос за 4-5 часа снимки.
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy