BG TV Talk
29 March 2024 01:47:39
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Стани богат | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 4   Go Down
  Print  
Author Topic: Стани богат | новини и коментари  (Read 14380 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
sisi 2007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 68


« on: 09 October 2021 20:25:45 »







Снимки от студиото на "Стани богат":




Източник: https://www.facebook.com/irina.kotorova
(съжалявам за големината на снимките, малко в бързината)
Report Spam   Logged

itsacringe#1877

Share on Facebook Share on Twitter

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1 on: 09 October 2021 22:22:16 »

На една от снимките ,като че ли ми се вижда коледна елха 🤔😂. Дали пък няма да го пуснат покрай Коледа ?! 🤔 Директно в праймтайма вместо турския сериал и без това тогава винаги излъчват игрални филми .
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #2 on: 09 October 2021 23:03:00 »

На една от снимките ,като че ли ми се вижда коледна елха 🤔😂. Дали пък няма да го пуснат покрай Коледа ?! 🤔 Директно в праймтайма вместо турския сериал и без това тогава винаги излъчват игрални филми .
По-скоро на тези епизоди, които имат коледна украса, ще бъдат излъчени през декември.
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #3 on: 10 October 2021 01:11:38 »

Значи все пак bTV използват декорите, останали наследство от БНТ. Които между другото представляват един не чак толкова добър copy-paste от Полша, тъй като основните двойки елементи от декорите са малко по-раздалечени и осветлението в сравнение с полското студио е малко в повече... Единственото ново, което виждам засега са графиките. Използват новият графичен пакет за Стани богат, разработен за десетки държави по света (като Нидерландия, Дания, Португалия, Хърватия, САЩ, Индия, Австралия и др.) от нидерландската компания Olga Van Der Brandt през 2018 г. Епизодите ми се струва, че могат да ги пуснат някъде около края на октомври/началото на ноември. Но засега може да изчакаме да излезе тарифата за ноември, пък после ще му мислим.
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #4 on: 10 October 2021 16:20:56 »

Значи все пак bTV използват декорите, останали наследство от БНТ. Които между другото представляват един не чак толкова добър copy-paste от Полша, тъй като основните двойки елементи от декорите са малко по-раздалечени и осветлението в сравнение с полското студио е малко в повече... Единственото ново, което виждам засега са графиките. Използват новият графичен пакет за Стани богат, разработен за десетки държави по света (като Нидерландия, Дания, Португалия, Хърватия, САЩ, Индия, Австралия и др.) от нидерландската компания Olga Van Der Brandt през 2018 г. Епизодите ми се струва, че могат да ги пуснат някъде около края на октомври/началото на ноември. Но засега може да изчакаме да излезе тарифата за ноември, пък после ще му мислим.
Тъкмо щях да напиша, че не виждам никаква съществена промяна в декора, че да се налага да купуват/правят нов, вместо да ползват този на БНТ. Grin А впрочем в кое студио снимат предаването? Комплексът в Герман ли?
Report Spam   Logged

artist007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #5 on: 10 October 2021 17:09:33 »

На 02.10 се засне епизоди за след коледните празници и за Нова година Smiley

Студиото не е много голямо.... Като се има впредвид, че си е до басейн Smiley


Снимка: https://prikachi.net/image/BCrCJ
Report Spam   Logged
monk1900
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 341


« Reply #6 on: 10 October 2021 20:26:05 »

А колко между другото плащат на публиката? Винаги ми е било интересно.
(Ако някой има и информация за сравнение между Нова / БНТ / bTV, също би било интересно)
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #7 on: 10 October 2021 20:27:37 »

А колко между другото плащат на публиката? Винаги ми е било интересно.
(Ако някой има и информация за сравнение между Нова / БНТ / bTV, също би било интересно)
Парите за публика винаги са били смешни - между 5 и 20 лева според продължителността на снимачния ден. Най-смешния хонорар, който помня, беше 3 лева за 1 час жив ефир на "България търси талант" през 2015г. Сега вече няма много предавания с платена публика, но дано са вдигнали хонорарите.

На 02.10 се засне епизоди за след коледните празници и за Нова година Smiley

Студиото не е много голямо.... Като се има впредвид, че си е до басейн Smiley


Снимка: https://prikachi.net/image/BCrCJ
Басейн ли? Пак питам къде се намира студиото? Grin

А в сайта на "ьТВ" явно има някаква грешка. Според него от утре в 22:30ч. ще има повторение на "Татковци", а не Николаос, но пък и повторението на сериала го пише 30 минути, а епизодите реално са по 1 час...
Report Spam   Logged

goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #8 on: 10 October 2021 20:41:01 »

Парите за публика винаги са били смешни - между 5 и 20 лева според продължителността на снимачния ден. Най-смешния хонорар, който помня, беше 3 лева за 1 час жив ефир на "България търси талант" през 2015г. Сега вече няма много предавания с платена публика, но дано са вдигнали хонорарите.
Басейн ли? Пак питам къде се намира студиото? Grin

А в сайта на "ьТВ" явно има някаква грешка. Според него от утре в 22:30ч. ще има повторение на "Татковци", а не Николаос, но пък и повторението на сериала го пише 30 минути, а епизодите реално са по 1 час...
Е не ми се вярва да е 5 лв за 10 часа снимачен ден. Освен ако не става въпрос за час.
Явно го спират Николаос.
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #9 on: 10 October 2021 20:58:08 »

Тъкмо щях да напиша, че не виждам никаква съществена промяна в декора, че да се налага да купуват/правят нов, вместо да ползват този на БНТ. Grin А впрочем в кое студио снимат предаването? Комплексът в Герман ли?
Стани богат доколкото съм запознат винаги се е снимал в София Студиос Комплекс до Нови хан, та нищо чудно пак там да са декорите...
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
artist007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #10 on: 10 October 2021 21:21:27 »

От 09:30-20:00
Free кафе и чай, 15 лева, закуска - сандвич. Голямата почивка е ппц 46 мин.
#Славия
#secretplace

https://prikachi.net/image/BcTfG

Smiley
Report Spam   Logged
artist007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #11 on: 10 October 2021 21:26:26 »

Е не ми се вярва да е 5 лв за 10 часа снимачен ден. Освен ако не става въпрос за час.
Явно го спират Николаос.



6 лева е за Николаос от 20:00-21:00, като в пъти по-ми е ок там, отколкото в студа на Стани Богат
Report Spam   Logged
artist007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #12 on: 10 October 2021 21:31:31 »

Парите за публика винаги са били смешни - между 5 и 20 лева според продължителността на снимачния ден. Най-смешния хонорар, който помня, беше 3 лева за 1 час жив ефир на "България търси талант" през 2015г. Сега вече няма много предавания с платена публика, но дано са вдигнали хонорарите.
Басейн ли? Пак питам къде се намира студиото? Grin

А в сайта на "ьТВ" явно има някаква грешка. Според него от утре в 22:30ч. ще има повторение на "Татковци", а не Николаос, но пък и повторението на сериала го пише 30 минути, а епизодите реално са по 1 час...



42.679113,23.272819  Smiley)))))
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #13 on: 10 October 2021 22:15:30 »



42.679113,23.272819  Smiley)))))

А... на "Славия" го снимали. Преди 10-ина година там беше "Шоуто на Иван и Андрей". Впрочем БНТ пак там ли са снимали "Стани богат"? Интересно ми е дали въобще е развалян декора за тези месеци, в които "Стани богат" не е в ефир. Grin

Е не ми се вярва да е 5 лв за 10 часа снимачен ден. Освен ако не става въпрос за час.
Явно го спират Николаос.
За цял снимачен ден обикновено се плаща между 15 и 25 лева.
Report Spam   Logged

artist007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #14 on: 10 October 2021 22:20:05 »

А... на "Славия" го снимали. Преди 10-ина година там беше "Шоуто на Иван и Андрей". Впрочем БНТ пак там ли са снимали "Стани богат"? Интересно ми е дали въобще е развалян декора за тези месеци, в които "Стани богат" не е в ефир. Grin
За цял снимачен ден обикновено се плаща между 15 и 25 лева.


Странно, че за Цитиридис се заплаща 6 лв за един час, а Стани Богат - 15 за период 09:30-20:00...
Report Spam   Logged
sisi 2007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 68


« Reply #15 on: 10 October 2021 22:59:55 »

От 09:30-20:00
Free кафе и чай, 15 лева, закуска - сандвич. Голямата почивка е ппц 46 мин.
#Славия
#secretplace

https://prikachi.net/image/BcTfG

Smiley

След като си бил там, ще можеш ли да издадеш нещо повече, откъм правилата може би?
Report Spam   Logged

itsacringe#1877
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #16 on: 10 October 2021 23:02:15 »

А... на "Славия" го снимали. Преди 10-ина година там беше "Шоуто на Иван и Андрей". Впрочем БНТ пак там ли са снимали "Стани богат"? Интересно ми е дали въобще е развалян декора за тези месеци, в които "Стани богат" не е в ефир. Grin
За цял снимачен ден обикновено се плаща между 15 и 25 лева.

Преди 2010-та също се снимаше там, в Нови Хан отиде в последните години по Нова ТВ. На Славия са се снимали доста неща, от Сделка или не до Това го знае всяко хлапе.
Report Spam   Logged
artist007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #17 on: 10 October 2021 23:04:56 »

След като си бил там, ще можеш ли да издадеш нещо повече, откъм правилата може би?


Първата заключена сума е 500лв, а втората сума е плаваща от 6ти дл 14 въпрос.
Това е единствената разлика
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #18 on: 10 October 2021 23:11:52 »


Първата заключена сума е 500лв, а втората сума е плаваща от 6ти дл 14 въпрос.
Това е единствената разлика
Интересно ми е и на мен, ако можеш да споделиш втората най-висока сума след 100 бона? 50 000 хил. лв. или по-малко?  Smiley
Report Spam   Logged
artist007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #19 on: 10 October 2021 23:30:23 »

Интересно ми е и на мен, ако можеш да споделиш втората най-висока сума след 100 бона? 50 000 хил. лв. или по-малко?  Smiley

50 000 хиляди си е
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2 3 4   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy