BG TV Talk
28 March 2024 11:03:46
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

The Walt Disney Company Bulgaria | нoвини и коментари

Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Go Down
  Print  
Author Topic: The Walt Disney Company Bulgaria | нoвини и коментари  (Read 104262 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #440 on: 31 August 2022 12:14:58 »

Колко пара ти броиха да го изръсиш тука това?! Съждения били…това са мнения, това че не съвпадат с твоите не ги прави автоматично неверни или грешни. И не е въпрос за вътрешна информация, мен хич не ме еня даже, аз английския си го знам перфектно, но това не им дава право да ни третират тука като 6-то качество хора. Първо за мен си беше трагично и смешно едновременно самото “пускане”., homepage-а им още дори не редиректва към нищо, дава 404. Великите 5 билборда в София с транспарант с един шрифт на Paint Удлуга на английски, сигурно даже препечатена втори път. Второ, че са се омазали до ушите-омазали са се, но това не пречеше да излезнат чисти в случая и да си признаят още на конференцията, а пардон то няма нищо такова за България, разбрахме от някой на някой казал нещо. И за финал не пречи да дадат таргет и да си го спазят, не е нужно да е вътрешна информация, но пък от друга страна те собствения си срок за пускане местиха няколко пъти, аз срок ще искам. По мое лично мнение, вече знам, че ще е грешно, щото не съвпада с твоето си се изложиха и продължават да го правят. Теб ако те успокоява факта, че може си гледаш She-hulk и да ти е супер, мен не ме и не мисля, че заслужават и лев от изкараните МИ пари, докато (или по-скоро) АКО въобще не ни отразят както е редно. Дори от HBO и с техния не-безпроблемен старт се стараят и чистят грешки до ден днешен, ама те не плеснаха един ред “Услуга на английски”, нали?

Темата е дъвкана, дъвкана и преджвакана вече от дъвкане, така че малко смях на никой не вреди, даже е полезен. Теб ако ти се засягат интереси, вече публично ти се извинявам.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy