BG TV Talk
20 April 2024 03:37:38
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV - пролет/лято 2022 | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV - пролет/лято 2022 | новини и коментари  (Read 26888 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #100 on: 14 April 2022 22:51:00 »

Димитър Митовски не беше ли преди време в закритата СИА Адвъртайзинг, след като Нико Тупарев се отдели оттам?
Да, беше. След раздялата с Тупарев си направи "Камера ентъртеймънт" и чрез нея беше продуцент на "Под прикритие", "Мисия Лондон", "Стъклен дом", "Революция Z" и др. Впоследствие беше замесен в разни скандали за неизплатени хонорари на актьори и от години не бях чувал за него, освен за някакви негови амбиции да направи продължение на "Под прикритие", но те така и не се осъществиха.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 280


« Reply #101 on: 15 April 2022 19:58:54 »

Официално „Ергенът“ с втори сезон догодина! -- https://www.btv.bg/shows/the-bachelor/casting/
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #102 on: 18 April 2022 15:00:33 »

Официално „Ергенът“ с втори сезон догодина! -- https://www.btv.bg/shows/the-bachelor/casting/
Жалко.... явно следващата пролет ще пълнят праймтайма с "Ергенът" и Masterchef, поне не съм видял други обявени кастинги.

Иначе ето я и тарифата за май: https://bravo.btv.bg/docs/05%20May%20RateCard%20BG%201804.pdf

Информацията, че сезон 2 на "Съни бийч" ще е 14 епизода, явно е била невярна, защото от 30 май всеки делник в 21:00ч. ще има "Влад" и подобно на "Нова", късните новини минават в 22:00ч., та в крайна сметка излиза, че "Съни бийч" пак ще си е 12 епизода.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #103 on: 18 April 2022 15:39:52 »

Жалко.... явно следващата пролет ще пълнят праймтайма с "Ергенът" и Masterchef, поне не съм видял други обявени кастинги.

Иначе ето я и тарифата за май: https://bravo.btv.bg/docs/05%20May%20RateCard%20BG%201804.pdf

Информацията, че сезон 2 на "Съни бийч" ще е 14 епизода, явно е била невярна, защото от 30 май всеки делник в 21:00ч. ще има "Влад" и подобно на "Нова", късните новини минават в 22:00ч., та в крайна сметка излиза, че "Съни бийч" пак ще си е 12 епизода.

Значи "Дъ Шоуто", което стартира на 2 май, няма да трае толкова дълго.

А за "Влад" - дали ще излъчат новият сезон, който беше ексклузивен за Войо?
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #104 on: 18 April 2022 19:03:07 »

"Съни Бийч 2" ще си е 14 епизода, няма грешка. Колкото до "Влад" - ще излъчват последния 4 сезон, който скоро качиха предпремиерно на Войо.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #105 on: 18 April 2022 23:16:05 »

Иначе ето я и тарифата за май: https://bravo.btv.bg/docs/05%20May%20RateCard%20BG%201804.pdf

Информацията, че сезон 2 на "Съни бийч" ще е 14 епизода, явно е била невярна, защото от 30 май всеки делник в 21:00ч. ще има "Влад" и подобно на "Нова", късните новини минават в 22:00ч., та в крайна сметка излиза, че "Съни бийч" пак ще си е 12 епизода.

Прибързано правиш изводи - сезонът на "Ергенът" и "Мен не ме мислете" свършва на 20-и май, петък. Така последната седмица на май вероятно "Съни бийч" ще е всеки делник и 13-ия и 14-ия епизод ще бъдат излъчени четвъртък и петък, а от понеделника(30-и май) ще стартира "Влад", който премиерно мина на "Войо". Многократно Иван и Андрей обявиха, че този сезон е 14 епизода и не виждам защо биха казали нещо подобно невярно.

Финалът на "България търси талант" е на 15 май(полуфиналите на живо започват тази неделя, 24 април). "Сървайвър" пък приключва идната сряда - 27 април с епизод от 20:00 до 22:30 ч.

Иначе - през април бТВ ще стартира нов дигитален проект "Жените на България" със спортната журналистка Станимира Атанасова, който ще бъде не само на бтвновините.бг, но и в Лейдизоун, както и бтвспорт.бг. За мачовете на Кубрат и Тервел Пулеви пък ще имат специална онлайн поредица "В ръкавиците на Пулеви" с Димитър Тасев.

За финала на Шампионската лига студиото няма да бъде водено от Валери Генов, защото той ще е специален пратеник на бТВ в Париж. Скоро пък Флорина Иванова, която води подкаста "За спорта без клишета" ще бъде "сменена" - това инфо е от гостуване на шефката на спорта в "Тази събота" през уикенда.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #106 on: 19 April 2022 17:23:19 »

Прибързано правиш изводи - сезонът на "Ергенът" и "Мен не ме мислете" свършва на 20-и май, петък. Така последната седмица на май вероятно "Съни бийч" ще е всеки делник и 13-ия и 14-ия епизод ще бъдат излъчени четвъртък и петък, а от понеделника(30-и май) ще стартира "Влад", който премиерно мина на "Войо". Многократно Иван и Андрей обявиха, че този сезон е 14 епизода и не виждам защо биха казали нещо подобно невярно.

Финалът на "България търси талант" е на 15 май(полуфиналите на живо започват тази неделя, 24 април). "Сървайвър" пък приключва идната сряда - 27 април с епизод от 20:00 до 22:30 ч.

Иначе - през април бТВ ще стартира нов дигитален проект "Жените на България" със спортната журналистка Станимира Атанасова, който ще бъде не само на бтвновините.бг, но и в Лейдизоун, както и бтвспорт.бг. За мачовете на Кубрат и Тервел Пулеви пък ще имат специална онлайн поредица "В ръкавиците на Пулеви" с Димитър Тасев.

За финала на Шампионската лига студиото няма да бъде водено от Валери Генов, защото той ще е специален пратеник на бТВ в Париж. Скоро пък Флорина Иванова, която води подкаста "За спорта без клишета" ще бъде "сменена" - това инфо е от гостуване на шефката на спорта в "Тази събота" през уикенда.
Аа... не знаех, че "Ергенът" и "Мен не ме мислете" ще приключат по-рано.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 280


« Reply #107 on: 21 April 2022 17:50:35 »

"Съни бийч" и "Дъ Шоуто" ще стартират на 3 май. Защо ги отлагат с един ден, някой знае ли какво ще излъчват на 2 май?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #108 on: 21 April 2022 19:24:15 »

"Съни бийч" и "Дъ Шоуто" ще стартират на 3 май. Защо ги отлагат с един ден, някой знае ли какво ще излъчват на 2 май?
Пак почват с малоумните програмни решения... През 2020г. на първи сезон на сериала през ден му променяха стартовия час и накрая го прекъснаха след 4 излъчени епизода, а пък сега променят стартовата дата на сезон 2, след като една седмица агресивно тръбят, че почва на 2 май... 😄
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #109 on: 21 April 2022 22:54:06 »

Не искат да обричат "Съни Бийч" и "Дъ Шоуто" срещу  "Капките" в понеделниците. От 2 май, всеки понеделник, ще дават "Опасно изкушение" от 20 до 22:30 ч.
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #110 on: 21 April 2022 23:00:39 »

Не искат да обричат "Съни Бийч" и "Дъ Шоуто" срещу  "Капките" в понеделниците. От 2 май, всеки понеделник, ще дават "Опасно изкушение" от 20 до 22:30 ч.

Затова ли са отложили премиерите на двете продукции (първата - сериал с нов сезон) за 3 май? Huh?

Аман от тази конкуренция между телевизиите. Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #111 on: 22 April 2022 14:43:59 »

Не искат да обричат "Съни Бийч" и "Дъ Шоуто" срещу  "Капките" в понеделниците. От 2 май, всеки понеделник, ще дават "Опасно изкушение" от 20 до 22:30 ч.
Е, в такъв случай кои дни ще излъчват "Съни бийч"? Само вторник и сряда ли?

Иначе следващата неделя (1 май) от 22:30ч. учудващо "ьТВ" ще излъчат премиерен български филм. Това е "Засукан свят" на Мариус Куркински.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #112 on: 22 April 2022 15:41:26 »

Е, в такъв случай кои дни ще излъчват "Съни бийч"? Само вторник и сряда ли?

Като гледам, че турският сериал ще бъде всеки понеделник от 20:00 до 22:30 ч. от 2 май, определено ще се излъчва само вторник и сряда от трети май.
Report Spam   Logged
telenovellas_news
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 20


« Reply #113 on: 22 April 2022 19:13:07 »

bTV:
- Стартът на новия втори сезон на българския сериал „Съни Бийч“ се измества на 3 май (вторник), а епизодите ще се излъчват във вторник и сряда от 21:00 ч.
- Новият комедиен формат на bTV „Дъ Шоуто“ също започва на 3 май (вторник) и ще се излъчва във вторник и сряда от 22:00 ч., веднага след "Съни Бийч".
- От 2 май (понеделник) епизодите на сериала „Опасно изкушение“ в понеделник ще са с увеличено времетраене - от 20:00 до 22:30 ч. Във вторник и сряда поредицата ще продължи да се излъчва от 20:00 до 21:00 ч.
- На 7 май (събота) от 14:00 ч. премиерно за българския ефир ще бъде излъчен игралният филм „Фотографски загадки: Смърт в театъра“.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #114 on: 22 April 2022 19:39:21 »

bTV:
- Стартът на новия втори сезон на българския сериал „Съни Бийч“ се измества на 3 май (вторник), а епизодите ще се излъчват във вторник и сряда от 21:00 ч.
- Новият комедиен формат на bTV „Дъ Шоуто“ също започва на 3 май (вторник) и ще се излъчва във вторник и сряда от 22:00 ч., веднага след "Съни Бийч".
- От 2 май (понеделник) епизодите на сериала „Опасно изкушение“ в понеделник ще са с увеличено времетраене - от 20:00 до 22:30 ч. Във вторник и сряда поредицата ще продължи да се излъчва от 20:00 до 21:00 ч.
- На 7 май (събота) от 14:00 ч. премиерно за българския ефир ще бъде излъчен игралният филм „Фотографски загадки: Смърт в театъра“.
Странно програмно решение...  Huh? По този начин "Съни бийч" ще трябва да върви до средата на юни. Другият вариант пък е от 23 май "Съни бийч" да е всеки делник в 21:00ч., понеже нали уж "Ергенът" и "Мен не ме мислете" трябва да свършат на 20 май. Та, при този вариант "Съни бийч" ще свърши на 1 юни. Както и да стане обаче съвсем спокойно програмният отдел на "ьТВ" могат да вземат награда за най-малоумни програмни решения. Пълна идиотщина е да въртиш един от най-успешните проекти на телевизията както ти скимне нагоре-надолу из праймтайма... Angry
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #115 on: 26 April 2022 12:15:05 »

bTV:
- Стартът на новия втори сезон на българския сериал „Съни Бийч“ се измества на 3 май (вторник), а епизодите ще се излъчват във вторник и сряда от 21:00 ч.
- Новият комедиен формат на bTV „Дъ Шоуто“ също започва на 3 май (вторник) и ще се излъчва във вторник и сряда от 22:00 ч., веднага след "Съни Бийч".
- От 2 май (понеделник) епизодите на сериала „Опасно изкушение“ в понеделник ще са с увеличено времетраене - от 20:00 до 22:30 ч. Във вторник и сряда поредицата ще продължи да се излъчва от 20:00 до 21:00 ч.
- На 7 май (събота) от 14:00 ч. премиерно за българския ефир ще бъде излъчен игралният филм „Фотографски загадки: Смърт в театъра“.


Толкова пари дават за този сериал "Съни Бийч" и накрая ги е страх да го пуснат срещу риалити формата на конкуренцията.  Grin

Като почитател на "Опасно изкушение" се надявам да не започнат пак да му променят графика на излъчване всяка седмица. Досадно е постоянно да проверявам програмата им, а и сега предстоят най-интересните епизоди от трети сезон.

Иначе се радвам за премиерата на "Фотографски загадки: Смърт в треатъра". Дано да са закупили и още мистериозни поредици на Холмарк.

 
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #116 on: 28 April 2022 15:44:30 »

Снощи свърши "Сървайвър", а почти никой не говори за това (май почти никой и не разбра). Гледах на няколко пъти през сезона, опитвайки се да се "зарибя", но така и не ме грабна, както например прави американсия еквивалент.

Не знам какво се обърка, отново, но имам чувството, че следващ сезон скоро няма да видим. "Ергенът" смачка "Сървайвър" и откъм гледаемост, и откъм social media presence & activity. Което е доста жалко, имайки предвид качествата на предаване като "Ергенът", но фактите са неоспорими.

бТВ да му мислят....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #117 on: 28 April 2022 22:49:21 »

Снощи свърши "Сървайвър", а почти никой не говори за това. Гледах на няколко пъти, опитвайки се да се "зарибя", но така и не ме грабна, както например прави американсия еквивалент.

Не знам какво се обърка, отново, но имам чувството, че следващ сезон скоро няма да видим. "Ергенът" смачка "Сървайвър" и откъм гледаемост, и откъм social media presence & activity. Което е доста жалко, имайки предвид качествата на предаване като "Ергенът", но фактите са неоспорими.

бТВ да му мислят....
И аз останах доста разочарован от "Сървайвър". Очаквах да е като старите си сезони и "Игри на волята", пък то само нищене на интриги и стратегии и 90% от игрите бяха за издръжливост или баланс... 😕 Кастинг за нов сезон не е обявен, а и слава Богу! 😁 За следващата пролет засега са сигурни "Ергенът" и "Мастършеф", поне за тях са обявени кастинги.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #118 on: 30 April 2022 13:06:45 »

След края на "Ергенът" и "Мен не ме мислете" на 20.05, от 27.05 всеки петък ще има премиерни епизоди на "Смени жената".

Заедно с другите промени, вероятно програмата в праймтайм от 23.05 ще изглежда така:

Понеделник:
20:00 - турския сериал
22:00 - bTV Новините - късна емисия
22:30 - "Шоуто на Николаос Цитиридис"

Вторник - четвъртък:
20:00 - турския сериал
21:00 - "Съни бийч 2"
22:00 - bTV Новините - късна емисия
22:30 - "Шоуто на Николаос Цитиридис"

Петък:
20:00 - "Смени жената"
21:30 - "Дъ шоуто"
22:00 - bTV Новините - късна емисия
22:30 - "Шоуто на Николаос Цитиридис"

Отделно:
- на 6 май ще има специално студио "Денят на храбростта", което вече беше обявено - с водещи Златимир Йочев и Габриела Наплатанова - от 08:30 ч. до 12:00 ч.
- на 6 май сутрешният блок ще е от 07:00 до 08:30 ч.
- на 24 май в 20:00 ч. ще има нов епизод на поредицата "Неразказано в историята"

Това е новата тарифа за май месец:
https://bravo.btv.bg/docs/05%20May%20RateCard%20BG%202604.pdf
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #119 on: 04 May 2022 09:35:20 »

"Дъ Шоуто" е просто без коментар. Подобна трагедия не бях гледал от "Вечерното шоу на бТВ" насам.... Такъв смях пада, че щурец да имаше в студиото, щеше да се чуе.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy