BG TV Talk
28 March 2024 19:12:33
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV - пролет/лято 2022 | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV - пролет/лято 2022 | новини и коментари  (Read 26857 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« on: 18 January 2022 18:38:08 »

Нови продукции:
• "Ергенът"
    четвъртък и петък, 21:00-22:30; старт: 19.02.2022
    продуцент: Old School Productions

•  "Мен не ме мислете", БГ сериал - премиера
    четвъртък и петък, 20:00-21:00; старт: 24.02.2022
    продуцент: "Междинна станция"

• "Моето звездно парти" с chef Силвена Роу
    събота, 18:00-19:00; старт: 26.02.2022
    продуцент: bTV

• "Без багаж" - сезон 16.
    неделя, 13:30-14:00; старт: 27.02.2022
    продуцент: ART Winner Productions

• "Защо, господин министър?" с Мария Цънцарова
    неделя, 19:45-20:00; старт: 06.03.2022
    продуцент: bTV

• "Дъ Шоуто"
    вторник и сряда, 22:00-22:30; старт: 03.05.2022
    продуцент: DreamTeam Productions

Продукции с нови сезони:
• "България търси талант" - сезон 8.
    неделя 20:00-22:30; старт: 14.02.2022
    продуцент: bTV

• "Survivor" - сезон 6.
    понеделник-сряда, 21:00-22:30; старт: 21.02.2022
    продуцент: bTV

• "Съни бийч", БГ сериал - сезон 2.
    вторник и сряда, 21:00-22:00; старт: 03.05.2022
    продуцент: "Междинна станция"

• "Стани богат" - нови епизоди
    понеделник-петък, 18:00-19:00; старт: 28.03.2022(продължава след сезон 1.)
    продуцент: bTV/Old School Productions

• "Шоуто на Николаос Цитиридис" - сезон 5.
    понеделник-петък, 22:30-23:00 ; старт: 31.01.2022
    продуцент: bTV

• "Децата на другата България" - сезон 2.
    неделя, 16:30-17:00 ; старт: 27.02.2022
    продуцент: ART Productions

• "Смени жената" - сезон 4.
    петък, 20:00-21:30; старт: 03.06.2022
    продуцент: "Междинна станция"

• "Татковци", БГ сериал - сезон 2.
    понеделник-четвъртък, 21:00-22:00; старт: 06.06.2022
    продуцент: DreamTeam Films

Продукции с продължаващи сезони:
• "Тази събота и неделя" – сезон 11.
• "Лице в лице" – сезон 10.
• "120 минути" – сезон 9.
• "COOLt" – сезон 10.
• "Преди обед" – сезон 11.
• "Търси се..." – сезон 18.
• "Мармалад" – сезон 8.

Непотвърдени официално продукции:

Спрени/Прекъснати продукции:
• "Masterchef" - сезон 8.
• "Бригада: нов дом" - сезон 6.
• "Комиците и приятели" - сезон 7.


----------------------------------------------
Тарифата за февруари: https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2017/03/BMG-02-Feb-RateCard-BG-1801.pdf

Предположенията ни за програмата явно доста се променят:

От 4 февруари (петък) вече ще се повтаря само по един епизод на "Съни бийч" от 20:00ч. и така повторенията ще дойдат до последния петък на февруари.

Очевидно ще излъчат и финалния сезон 4 на "Влад", който приключи само преди месец и половина в Румъния и ще бъде всеки делник от 21:30ч.

Не е уточнено какво ще има в петък от 21:00 до 21:30ч., но най-вероятно ще е повторение на "Комиците и приятели".

"България търси талант" започва на 28 февруари от 20:00ч. и явно ще се излъчва всеки понеделник.

Останалите праймтайм проекти явно ще стартират в периода 1-6 март. Според мен като дни те ще са разпределени така:

"България търси талант" - понеделник
"Сървайвър" - вторник-четвъртък
"Съни бийч" и "Мен не ме мислете" - петък
"Ергенът" - събота и неделя

Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1 on: 18 January 2022 19:44:15 »

Предположенията ми бяха други и на мен. "България търси талант" най-малко очаквах да има промяна в деня на излъчване. Засега е сигурно само талантите, че ще бъдат всеки понеделник. Определено ще я гледам още един път тази тарифа, защото най-вероятно ще има редакция, не е качена все още и на сайта на bTV. За "Сървайвър" е сигурно, че ще стартира през февруари от последното промо от вчера. Иначе около края на януари трябва да стане ясна пролетната програма, все пак трябва да пуснат основните промота със стартовите дати на форматите. Остава малко време, ще видим как ще ги наредят през седмицата.

https://www.btv.bg/videos/predavania/gledajte-sarvajvar-skritijat-idol-prez-fevruari-po-btv.html
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #2 on: 19 January 2022 11:01:24 »

Предположенията ми бяха други и на мен. "България търси талант" най-малко очаквах да има промяна в деня на излъчване. Засега е сигурно само талантите, че ще бъдат всеки понеделник. Определено ще я гледам още един път тази тарифа, защото най-вероятно ще има редакция, не е качена все още и на сайта на bTV. За "Сървайвър" е сигурно, че ще стартира през февруари от последното промо от вчера. Иначе около края на януари трябва да стане ясна пролетната програма, все пак трябва да пуснат основните промота със стартовите дати на форматите. Остава малко време, ще видим как ще ги наредят през седмицата.

https://www.btv.bg/videos/predavania/gledajte-sarvajvar-skritijat-idol-prez-fevruari-po-btv.html
Хм... Странно, че са вписали "България търси талант" в тарифата, а "Сървайвър" - не, особено след като в промото е обявено, че ще почне през февруари. Всъщност ако трябва да сме точни, "Влад" се пада да приключи на 24 февруари (четвъртък), ако си го има всеки делник. Възможно е на 18 февруари да пуснат нещо специално за Васил Левски вместо "Влад" и по този начин сериалът ще си свърши на 25 февруари (петък).

Не знам какво е положението с турския сериал, но очевидно "Сървайвър" ще почне или на негово място, или през уикендите.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #3 on: 19 January 2022 11:56:42 »

Хм... Странно, че са вписали "България търси талант" в тарифата, а "Сървайвър" - не, особено след като в промото е обявено, че ще почне през февруари. Всъщност ако трябва да сме точни, "Влад" се пада да приключи на 24 февруари (четвъртък), ако си го има всеки делник. Възможно е на 18 февруари да пуснат нещо специално за Васил Левски вместо "Влад" и по този начин сериалът ще си свърши на 25 февруари (петък).

Не знам какво е положението с турския сериал, но очевидно "Сървайвър" ще почне или на негово място, или през уикендите.
Не са вписани в тарифата, защото ще разкрият стартовата дата, все още искат явно да се пази в тайна. И "Ергенът" ще стартира през февруари. Ще видим могат да пуснат стартовите епизоди на "Сървайвър" и "Ергенът" по изключение последните събота и неделя на февруари /26 и 27/ и с това да открият пролетния сезон.

https://www.btv.bg/shows/the-bachelor/videos/ergenat-prez-fevruari-po-btv.html
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #4 on: 19 January 2022 16:05:28 »

Турския е много голям. Мисля сезон 5 излъчват сега в Турция. Една турска серия е по 2 часа.
А що се отнася за пролетният сезон може да направят конкурентни издания. България търси талант както е в понеделник ще е срещу Капките. При Сървайвър вероятно ще е на гърба на Хелс китчън. Ергенът ще се бори срещу Един за друг, ако има нов сезон. Така, че вероятно ще има поне 2 дни с турски. Е може да са решили от вторник до петък в 20 да има бг сериал. То и сега има снимки на сериал за БТВ. Но кой точно снимат нямам информация.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #5 on: 19 January 2022 17:13:35 »

Турския е много голям. Мисля сезон 5 излъчват сега в Турция. Една турска серия е по 2 часа.
А що се отнася за пролетният сезон може да направят конкурентни издания. България търси талант както е в понеделник ще е срещу Капките. При Сървайвър вероятно ще е на гърба на Хелс китчън. Ергенът ще се бори срещу Един за друг, ако има нов сезон. Така, че вероятно ще има поне 2 дни с турски. Е може да са решили от вторник до петък в 20 да има бг сериал. То и сега има снимки на сериал за БТВ. Но кой точно снимат нямам информация.
В момента би трябвало да снимат "Мен не ме мислете". Снимките му почнаха в края на ноември и не знам колко епизода ще е тук, но оригиналният сериал беше 13 сезона, ако не се лъжа.

Доста тъпо иначе, ако "Сървайвър" и "Ергенът" почнат в последния уикенд на месеца и после ги преместят в други дни през седмицата. Повече се надявам да почнат в периода 22-24 февруари на мястото на турския сериал. Но като цяло недоумявам защо им е да крият стартовите дати на едни предавания, а на други - не. Grin

Иначе "Съни бийч" е ясно, че трябва да почне на 4 март, тъй като до 25 февруари ще повтарят първи сезон.
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #6 on: 20 January 2022 16:19:28 »

А какво ще е това ИЗУМЛЕНИЕ, което рекламират очаквайте скоро
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #7 on: 20 January 2022 16:25:05 »

А какво ще е това ИЗУМЛЕНИЕ, което рекламират очаквайте скоро
Това е промо на "България търси талант". Гласът зад кадър е на Сашо Кадиев, което издава за кое шоу става въпрос.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #8 on: 25 January 2022 15:58:35 »

Хм... не разбирам защо "ьТВ" са пуснали тази февруарска тарифа в "Пиеро97", като в нея има доста неточности.  Huh?

Според програмата за другата седмица "Съни бийч" си остава с по два епизода в петък от 20:00 до 22:00ч. По този начин повторението на сезон 1 трябва да свърши на 11 февруари и евентуално от 18 да почне сезон 2.

Не знам дали е грешка, но и номерацията на епизодите на "Влад" нещо не ми излиза. Сезони 1 и 2 бяха с по 17 епизода по тукашната номерация (оригиналните са по 13). Сезони 3 и 4 също са по 13 епизода по оригиналната номерация, но по номерацията на "ьТВ" сезон 3 ще е поне 19 епизода според програмата за другата седмица.
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #9 on: 25 January 2022 23:01:35 »

Хм... не разбирам защо "ьТВ" са пуснали тази февруарска тарифа в "Пиеро97", като в нея има доста неточности.  Huh?

Според програмата за другата седмица "Съни бийч" си остава с по два епизода в петък от 20:00 до 22:00ч. По този начин повторението на сезон 1 трябва да свърши на 11 февруари и евентуално от 18 да почне сезон 2.

Не знам дали е грешка, но и номерацията на епизодите на "Влад" нещо не ми излиза. Сезони 1 и 2 бяха с по 17 епизода по тукашната номерация (оригиналните са по 13). Сезони 3 и 4 също са по 13 епизода по оригиналната номерация, но по номерацията на "ьТВ" сезон 3 ще е поне 19 епизода според програмата за другата седмица.
3 сезон се излъчва по БТВ по 45 минути, тоест ще са 26 или 27 епизода, зависи как ги разрежат, за да им стигнат до 17 февруари. 4 сезон няма да го излъчат сега.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #10 on: 26 January 2022 09:31:19 »

3 сезон се излъчва по БТВ по 45 минути, тоест ще са 26 или 27 епизода, зависи как ги разрежат, за да им стигнат до 17 февруари. 4 сезон няма да го излъчат сега.
Те и сезони 1 и 2 май ги режеха по 45 минути и идваха по 17 епизода на сезон, за това се чудя как сега ще излязат повече епизоди...
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #11 on: 26 January 2022 10:43:46 »

Новият сезон на "Съни Бийч" няма да стартира преди ПРОЛЕТТА (потвърдено неколкократно от Иван й Андрей), което във времеви диапазон означава най - рано Април.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #12 on: 26 January 2022 13:39:38 »

Новият сезон на "Съни Бийч" няма да стартира преди ПРОЛЕТТА (потвърдено неколкократно от Иван й Андрей), което във времеви диапазон означава най - рано Април.
"Съни бийч" 2 стартира със сигурност края на февруари или началото на март, имат да излъчват 14 епизода от новия сезон, няма как да започне април и да завърши средата на лятото.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #13 on: 26 January 2022 13:44:06 »

"Съни бийч" 2 стартира със сигурност края на февруари или началото на март, имат да излъчват 14 епизода от новия сезон, няма как да започне април и да завърши средата на лятото.

Аз цитирам лично Иван и Андрей от техен скорошен лайф в Инстаграм. За твоите източници не знам.

П.С. - освен това, не знам как изчисляваш, че първата или втората седмица на Юли е СРЕДАТА НА ЛЯТОТО хахахахах. Good one.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #14 on: 26 January 2022 14:02:25 »

Аз цитирам лично Иван и Андрей от техен скорошен лайф в Инстаграм. За твоите източници не знам.

П.С. - освен това, не знам как изчисляваш, че първата или втората седмица на Юни е СРЕДАТА НА ЛЯТОТО хахахахах. Good one.
Изчислявам така, че ако тръгне през април, по 4 епизода месечно трябва да приключи на 1 юли. Въобще казвам ви, че няма да стартира април, пък вие си мислете каквото искате. Не искам да влизам в тона ви просто си изказах мнението. Точка по въпроса.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #15 on: 26 January 2022 19:48:23 »

Те и сезони 1 и 2 май ги режеха по 45 минути и идваха по 17 епизода на сезон, за това се чудя как сега ще излязат повече епизоди...
1 и 2 сезон на "Влад" бяха по 70 минути миналата година, когато излъчваха сериала по БТВ.
Относно "Съни Бийч 2" - гаранция ще тръгне февруари (пролетният сезон започва тогава). Имат 14 епизода за излъчване - тоест при старт на 18 февруари, сезонът ще завърши през май, когато и пролетният сезон приключва обикновено (единият петък се пада да е 6 май).
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #16 on: 26 January 2022 20:09:03 »

1 и 2 сезон на "Влад" бяха по 70 минути миналата година, когато излъчваха сериала по БТВ.
Относно "Съни Бийч 2" - гаранция ще тръгне февруари (пролетният сезон започва тогава). Имат 14 епизода за излъчване - тоест при старт на 18 февруари, сезонът ще завърши през май, когато и пролетният сезон приключва обикновено (единият петък се пада да е 6 май).
А... значи аз съм се объркал за "Влад". В такъв случай по номерацията на "ьТВ" сезон 3 трябва да е 26 епизода, понеже оригиланите епизоди са по 90 минути, доколкото виждам. Иначе казано - сезон 3 на "Влад" се пада да свърши на 16 февруари, тъкмо навреме, за да почнат пролетните проекти.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #17 on: 27 January 2022 17:15:07 »

Хм... "ьТВ" са пуснали февруарска тарифа и в официалния си сайт, но за съжаление тя е същата като в "Пиеро97": https://bravo.btv.bg/docs/02%20Feb%20RateCard%20BG%201801.pdf

Явно няма да я актуализират и ще трябва да чакаме официалното прессъобщение, за да разберем как точно ще подредят пролетната си програма.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #18 on: 27 January 2022 17:35:13 »

Хм... "ьТВ" са пуснали февруарска тарифа и в официалния си сайт, но за съжаление тя е същата като в "Пиеро97": https://bravo.btv.bg/docs/02%20Feb%20RateCard%20BG%201801.pdf

Явно няма да я актуализират и ще трябва да чакаме официалното прессъобщение, за да разберем как точно ще подредят пролетната си програма.
Наи-вероятно ще я актуализират след няколко дни като обявят стартовите дати на форматите. Мисля, че в понеделник трябва да стане вече ясно кога стартират "Сървайвър" и "Ергенът".
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #19 on: 01 February 2022 13:15:11 »

Най-сетне вече имаме стартови дати. Smiley https://www.btv.bg/za-btv/spetsialno/svetovno-priznati-formati-i-vpechatljavashti-lokalni-produkcii-v-proletnija-prajm-tajm-na-btv.html
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2 3 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy