BG TV Talk
16 April 2024 13:05:50
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2022 | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2022 | новини и коментари  (Read 35026 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #20 on: 27 January 2022 20:03:22 »

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #21 on: 28 January 2022 09:18:17 »

Като гледам тия Купидоновци на рекламите на "Като две капки вода", мисля, че като нищо предаването може да стартира на 14 февруари, който пък случайно се пада точно понеделник. Друг е въпросът, че "Полицаите от края на града" май се падаше около 17-18 февруари да свърши, но така или иначе другата седмица вече трябва да обявят стартовите дати.

EDIT:
Сега погледнах, че от другата седмица няма "Кошмари в кухнята", та "Полицаите от края на града" вече ще е всеки делник. По този начин се пада да свърши на 11 февруари, като ще им остане да излъчат още един епизод, тъй че май ще се окажа прав, че с тия анонси на "Като две капки вода" намекват точно за старт на 14 февруари. Grin Не знам само как ще извъртят "Под прикритие", за да успеят да повторят целия първи сезон до 11 февруари. Ако излъчват по един епизод на ден, се пада да стигнат до епизод 8, а сезонът е 12 епизода.
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #22 on: 29 January 2022 13:21:40 »

3 участник в капките сезон 10 е Алескадър Сано
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #23 on: 29 January 2022 14:25:27 »

Хаха... има даже препратка към "Под прикритие". Почвам да се чудя дали пък повторението на сериала няма да е част от пролетната програма на "Нова". Huh? За момента програмата си я представям така:

Понеделник
20:00 "Като две капки вода"

Вторник-четвъртък
20:00 "Лъжите в нас"
21:00 Hell's Kitchen
22:30 "Братя"

Петък
20:00 Филм
22:00 "Под прикритие"

Събота и неделя
20:00 "Един за друг"

Из главата ми се мотаят още две предположения - "Един за друг" да е в петък и събота, а в неделя да има филм или просто "Лъжите в нас", Hell's Kitchen и "Братя" да са от вторник до петък. Hell's Kitchen обаче досега не е било 4 пъти седмично и не знам дали концепцията му го позволява.
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #24 on: 29 January 2022 20:18:56 »

4 участник в капките сезон 10 е Есил Дюран
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #25 on: 30 January 2022 15:53:33 »

От NOVA подготвят още един сериал за пролетния сезон - „Много мой човек“ е работното име на проекта. Все още нямам информация от кой се подготвя, но засега мисля че от „Хидалго“.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #26 on: 30 January 2022 18:02:22 »

От NOVA подготвят още един сериал за пролетния сезон - „Много мой човек“ е работното име на проекта. Все още нямам информация от кой се подготвя, но засега мисля че от „Хидалго“.
Ако си прав, скоро би трябвало да го обявят официално, понеже все пак остават около 2 седмици до старта на всички пролетни проекти. Иначе екипът на "Хидалго" освен с "Братя" беше ангажиран и със сериала на БНТ "Аз и моите жени", тъй че не знам дали са имали време и за въпросния "Много мой човек".

4 участник в капките сезон 10 е Есил Дюран

Хм... в анонса се намеква за 9 участници, та ще видим дали е истина или шега.
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #27 on: 31 January 2022 11:59:35 »

5-6  участници в капките сезон 10 са Алисия и Крисия
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #28 on: 31 January 2022 13:33:36 »

Участник 7 е Дарин Ангелов от панела на Гала.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #29 on: 31 January 2022 14:44:13 »

Така... до момента сигурните участници в сезон 10 на "Като две капки вода" са Руслан Мъйнов, Моню Монев, Александър Сано, Дарин Ангелов, Есил Дюран, Алисия и Крисия. По принцип във всеки сезон участват по 4 мъже и 4 жени, та ако запазят обичайната бройка, трябва да обявят само още една жена. В промото с Есил Дюран обаче се намеква за девети участник, та остава да видим колко ще са в крайна сметка. Чудя се и дали Алисия и Крисия няма да участват като дует, щом са направили едно промо за тях.
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #30 on: 31 January 2022 18:30:26 »

7 участник в капките сезон 10 е Дарин Ангелов
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #31 on: 31 January 2022 23:47:44 »

Хаха... има даже препратка към "Под прикритие". Почвам да се чудя дали пък повторението на сериала няма да е част от пролетната програма на "Нова". Huh? За момента програмата си я представям така:

Понеделник
20:00 "Като две капки вода"

Вторник-четвъртък
20:00 "Лъжите в нас"
21:00 Hell's Kitchen
22:30 "Братя"

Петък
20:00 Филм
22:00 "Под прикритие"

Събота и неделя
20:00 "Един за друг"

Из главата ми се мотаят още две предположения - "Един за друг" да е в петък и събота, а в неделя да има филм или просто "Лъжите в нас", Hell's Kitchen и "Братя" да са от вторник до петък. Hell's Kitchen обаче досега не е било 4 пъти седмично и не знам дали концепцията му го позволява.
В неделя междудругото Шеф Манчев беше на гости при Лора и сподели ,че подготвят нови епизоди на Кошмари в кухнята ,та нищо чудно да ги пуснат през пролетния сезон примерно в петък от 20:00 часа ,както беше и през миналия ,но пък тогава си бяха повторения . Утре е 1ви февруари и още нямаме  обявени стартовите дати на основните проекти 🤔😲 . Досега никога не са се бавили толкова 2-те телевизии . Имам чувството ,че  никоя не смее да е първа  . Но все пак от утре ще трябва да вдигат завесата искат не искат 😄
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #32 on: 02 February 2022 09:50:05 »

И Мариана Попова ще участва в Капките
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #33 on: 02 February 2022 10:45:52 »

И Мариана Попова ще участва в Капките
Пфуу... Тази ми е изключително неприятна от това, което съм видял във VIP Brother. 😁 Иначе обявените участници вече станаха 8, тъй че остава само да стане ясна стартовата дата. Предвид купидонските промота и извънредния епизод на "България търси талант" на 14 февруари, съм 99% сигурен, че и "Като две капки вода" ще почне тогава.
Report Spam   Logged

trmkr
Потребител
*
Online Online

Posts: 24


« Reply #34 on: 02 February 2022 10:53:19 »

Тези година нещо много рано стартират - преди винаги е било последните дни на февруари / първата седмица на март.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #35 on: 02 February 2022 11:21:14 »

Тези година нещо много рано стартират - преди винаги е било последните дни на февруари / първата седмица на март.
Да... и аз се изненадах от това решение. По този начин също ще приключи по-рано сезонът, освен ако не го удължат, но по принцип активните сезони на "Нова" са 13 седмици, а на "ьТВ" - 14 седмици.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #36 on: 02 February 2022 12:24:27 »

Имаме и 9ти участник в Като 2 капки вода ! Това е Краси Радков 🥳🥳🥳. Колегата spike се оказа прав ,че ще са 9 участници ,а сега се говори даже ,че ще бъдат 10 по случай юбилейния 10-ти сеозн,което ще е и прецедент във формата . Очертава се интересен сезон ,сега остава и да разберем кога стартира ?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #37 on: 02 February 2022 12:49:30 »

Имаме и 9ти участник в Като 2 капки вода ! Това е Краси Радков 🥳🥳🥳. Колегата spike се оказа прав ,че ще са 9 участници ,а сега се говори даже ,че ще бъдат 10 по случай юбилейния 10-ти сеозн,което ще е и прецедент във формата . Очертава се интересен сезон ,сега остава и да разберем кога стартира ?
Ехааа... остава само Виктор Калев да го вкарат и ще са тоталния хит този сезон. 😊
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #38 on: 02 February 2022 13:14:22 »

8 участник в капките сезон 10 е Мариана Попова
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #39 on: 02 February 2022 16:18:12 »

9 последен участник в капките сезон 10 е Краси Радков
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy