BG TV Talk
16 April 2024 17:02:06
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2022 | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2022 | новини и коментари  (Read 35030 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 544


« Reply #120 on: 05 June 2022 18:39:47 »

Мхммм... доста по-добър избор за летния праймтайм от "Под прикритие". Не знам обаче дали това означава подгрявка за сезон 5 на сериала, все пак сезон 4 свърши отворено, та се надявам да довършат историята.

Иначе "Ол инклузив" ще е от понеделник до четвъртък. В петък от 21:00ч. ще повтарят "Господин Х и морето".
Ако излъчат всичките 4 сеозна на ол инклузив до септември може но не се знае
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #121 on: 05 June 2022 19:13:01 »

Ако излъчат всичките 4 сеозна на ол инклузив до септември може но не се знае
Да, точно така се пада. All Inclusive е 4 сезона по 12 епизода или общо 48 епизода. "Господин Х и морето" също е 12 епизода, та ако излъчат целите сериали, се пада да свършат на 25 и 26 август. Само тъпо, че прекъсват сезон 2 на "Под прикритие", понеже излъчиха 10 епизода, а той е 12, но може да го продължат в края на август и евентуално да излъчат сезон 3. Не знам "ьТВ" какво ще направят, понеже сезон 2 на "Татковци" е 75 епизода, та ще им дойде чак до края на септември някъде.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #122 on: 15 June 2022 16:29:58 »

Тарифата за юли: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1655281189_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_july.xlsx

Единствените промени:

От 6 юли в 22:30ч. на мястото на "Хъдзън и Рекс" ще се излъчва "Специален отряд".

От 27 юли в 23:30ч. на мястото на "Престъпни намерения" ще се излъчва "Айнщайн".
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #123 on: 17 June 2022 20:52:31 »

Вече върви реклама за „Звездите в нас”. И утре ще излъчат епизода за петък на „Черешката на тортата”
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #124 on: 17 June 2022 20:57:44 »

Вече е ясно името на едно от трите нови предавания за есен-зима 2022. Казва се "Звездите в нас" по лиценз на световния телевизионен формат „Starstruck“. Продуцент ще е Маги Халваджиян.
Всякаш твърде много ми прилича на Капките, а според мен Капките вече са изтощен формат и нетолкова гледаем, колкото преди.

Quote
Най-новото музикално приключение в България е вече тук.
„Звездите в нас“ е по лиценз на световния телевизионен формат „Starstruck“. Шоуто ще стартира тази есен за първи път по NOVA и предизвиква всеки, навършил 18 години, да участва.
Ако искате да се забавлявате и да покажете имитация на любимата си звезда на най-голямата телевизионна сцена, запишете се за кастинг.
Физическата прилика с вашия идол не е задължителна.
Няма ограничения за стил, жанр или епоха.
Не е нужно и да сте професионален певец.
Абсолютно всеки може да бъде поканен на кастинг!
В предаването ще имате задачата да имитирате само един единствен изпълнител за една вечер.
Професионални вокални специалисти, гримьори, фризьори и модни стилисти ще се погрижат за вашата перфектната имитация.
Накрая един от всички ще спечели голямата награда от 50 000 лева.

За да се регистрирате за участие, трябва да попълните формуляра и да стискате палци да сте сред избраните.

„Звездите в нас“ те очаква. В това шоу важният си ти!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #125 on: 17 June 2022 21:11:04 »

Вече е ясно името на едно от трите нови предавания за есен-зима 2022. Казва се "Звездите в нас" по лиценз на световния телевизионен формат „Starstruck“. Продуцент ще е Маги Халваджиян.
Всякаш твърде много ми прилича на Капките, а според мен Капките вече са изтощен формат и нетолкова гледаем, колкото преди.

Ахааа... Явно кастингът, който водещите на Капките анонсираха усилено, е бил за това предаване. Аз си мислех, че в следващия сезон на "Като две капки вода" ще има някой непопулярен участник. Иначе това "Звездите в нас" наистина звучи като пълна имитация на "Като две капки вода", просто участниците не са популярни личности. Undecided
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 185



WWW
« Reply #126 on: 17 June 2022 22:52:51 »

Ето я и рекламата. Явно "Маскираният певец" отпада, поне за есента:

Report Spam   Logged

Hater by Design.
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 544


« Reply #127 on: 18 June 2022 01:58:45 »


Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 758


« Reply #128 on: 19 June 2022 12:46:13 »

Ахааа... Явно кастингът, който водещите на Капките анонсираха усилено, е бил за това предаване. Аз си мислех, че в следващия сезон на "Като две капки вода" ще има някой непопулярен участник. Иначе това "Звездите в нас" наистина звучи като пълна имитация на "Като две капки вода", просто участниците не са популярни личности. Undecided
Кастингът си беше обявен първоначално за Капките, и записването беше на линка https://nova.bg/kapki, който вече не е активен. Та по мое мнение през пролетта Капките ще отпаднат, и най-вероятно ще сложат "Маскираният певец" на неговия слот.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #129 on: 20 June 2022 16:56:59 »

Кастингът си беше обявен първоначално за Капките, и записването беше на линка https://nova.bg/kapki, който вече не е активен. Та по мое мнение през пролетта Капките ще отпаднат, и най-вероятно ще сложат "Маскираният певец" на неговия слот.
Хм... няма логика да махат "Като две капки вода", след като години наред е неизменен лидер по рейтинг. На мен много ми допадаше "Пееш или лъжеш" и си се надявам да го върнат в ефир, но засега май няма такива изгледи. 😕
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #130 on: 21 June 2022 12:58:22 »

Репортерът на бТВ Нели Тодорова се връща в Нова. А Владислава Тричкова от Нова отива в бТВ.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #131 on: 21 June 2022 16:25:52 »

Разбира се ,че точно тук ще се споменават тези новини . Мен лично ме интересуват точно тези трансфери които стават между телевизиите . И тук имаме свободното право да си ги споделяме , и не виждам какъв е проблемът . А относно темата , не мога да повярвам ,че Влади Тричкова се мести в бТВ ,като напоследък всичко бяга оттам 🤔. А за Нели Тодорова сигурно ли е ,че не виждам да е споделила в социалните мрежи . Иначе тя си е бивш кадър на Нова ,ще е приятно ,ако наистина я гледаме отново точно там !
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #132 on: 21 June 2022 21:58:30 »

Репортерът на бТВ Нели Тодорова се връща в Нова. А Владислава Тричкова от Нова отива в бТВ.
Тричкова вече е в бтв. Днес следеше протестите около народното събрание.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #133 on: 03 July 2022 18:56:15 »

„Голямото преследване“ нова тв игра с Ники Кънчев. Кастинг ще обявят тези дни.
Report Spam   Logged
sisi 2007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 68


« Reply #134 on: 03 July 2022 19:05:34 »

„Голямото преследване“ нова тв игра с Ники Кънчев. Кастинг ще обявят тези дни.
Ще се излъчва в слота на "Стани богат" - всеки делник от 18:00.
Report Spam   Logged

itsacringe#1877
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 544


« Reply #135 on: 03 July 2022 21:49:07 »

Ще се излъчва в слота на "Стани богат" - всеки делник от 18:00.
https://nova.bg/accents/view/2022/07/03/374567/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2-%D0%BF%D0%BE-nova/?fbclid=IwAR0AYZ4BNT4ewn4BHNWstbHqC28sTnTMfsu7h2ZVBZqB14HLHijo9meOvXM
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #136 on: 04 July 2022 17:06:15 »

Еййй... разгеле! Обявиха я тая игра най-накрая, въпреки че купиха лиценза още преди половин година. Доколкото разбирам, май преследвачите ще задават въпроси на участниците, но ще видим наесен. Хубаво иначе, че разкарват това недоразумение "Семейни войни".
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 185



WWW
« Reply #137 on: 04 July 2022 17:32:09 »

Еййй... разгеле! Обявиха я тая игра най-накрая, въпреки че купиха лиценза още преди половин година. Доколкото разбирам, май преследвачите ще задават въпроси на участниците, но ще видим наесен. Хубаво иначе, че разкарват това недоразумение "Семейни войни".

По принцип "Семейни войни" е супер яко шоу, но българската версия е наистина отвратителна.

Можете да видите клип от оригинала тук:

Report Spam   Logged

Hater by Design.
sisi 2007
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 68


« Reply #138 on: 04 July 2022 17:57:37 »

Еййй... разгеле! Обявиха я тая игра най-накрая, въпреки че купиха лиценза още преди половин година. Доколкото разбирам, май преследвачите ще задават въпроси на участниците, но ще видим наесен. Хубаво иначе, че разкарват това недоразумение "Семейни войни".
Регламентът на играта е малко сложен за обяснение, но накратко водещият задава въпроси, играчите събират пари и накрая се състезават с преследвача, за да си ги заслужат.

Междудругото, кои мислите, че ще са преследвачите? Аз мисля, че със сигурност ще бъде Мартин Иванов и може би Любомир Братоев и Дилян Павлов заради постиженията си в "Стани богат", но ми се губи някоя жена...
Report Spam   Logged

itsacringe#1877
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #139 on: 04 July 2022 23:14:59 »

Регламентът на играта е малко сложен за обяснение, но накратко водещият задава въпроси, играчите събират пари и накрая се състезават с преследвача, за да си ги заслужат.

Междудругото, кои мислите, че ще са преследвачите? Аз мисля, че със сигурност ще бъде Мартин Иванов и може би Любомир Братоев и Дилян Павлов заради постиженията си в "Стани богат", но ми се губи някоя жена...
Ако избират знакови играчи от куиз предавания, непременно трябва да добавят и Димо Падалски. Иначе в "Последният печели" имаше още 2-3 човека, които постигнаха по 10-15 победи.

По принцип "Семейни войни" е супер яко шоу, но българската версия е наистина отвратителна.

Можете да видите клип от оригинала тук:


Ами, аз в началото бях голям фен на "Семейни войни". Имам предвид първите сезони преди 15-ина години, които се водеха от Дидо Мачев. Откакто Цецо Иванов е водещ, не успяха да ме задържат като постоянен зрител, да не говорим и за последните години на предаването, които са направо трагични.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy