BG TV Talk
28 March 2024 15:38:39
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4]   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари  (Read 12597 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #60 on: 09 January 2023 19:35:04 »

Снимките на сезон 8 на "MasterChef" стартират в началото на пролетта на 2023 г. Затова не присъстваще в пролетните акценти за излъчване на bTV. И сигурно ще го запазят и излъчват на по-късен етап, може би през есента заедно с "Фермата" и "Гласът на България". Само не знам как ще ги съчетаят и трите, защото "Фермата" върви 6 дни в седмицата, но все още твърде далече да мислим за есенния сезон. Абсурдно е, и да го пуснат това лято, или друг вариант е да го запазят за догодина. https://www.btv.bg/reklama/tv/bfeed/akcenti/masterchef-se-zavrashta-s-dalgoochakvan-osmi-sezon-i-novi-predizvikatelstva.html

Иначе за февруари, очаквам за "Survivor" предвид новият формат с мащабни игри и участието на зрителите, и силното скъсено отстояние между периода на заснемане и излъчване на епизодите, да има повече седмични епизоди (поне 5). И също очаквам за "Ергенът" минимум поне 2 епизода седмично, както беше миналата година. И така да се запълни цялата седмица между "Survivor" и "Ергенът". "Съни бийч" също не присъстваше в пролетното съдържание, така че вероятно са се отказали от сериала, ако не се чуе нещо за снимки тази пролет на сезон 3.
MasterChef според мен ще си върви през пролетта, защото есента наистина няма как да се съчетае с "Фермата" и "Гласът на България", освен ако не се лишат от турския сериал за няколко дни, но това е доста малко вероятно.

Survivor според мен пак ще е 3 дни седмично, но просто ще си върви през целия сезон, а не само 2 месеца като миналата година. Все пак за толкова кратко време от началото на снимките и излъчването, няма как да заснемат епизоди за 5 дни в седмицата. За сравнение - "Фермата" почва да се снима поне 1 месец преди старта на излъчването, с изключение на последния сезон, който беше заснет в периода май-юли.

По мои сметки се пада "Кланът" да приключи на 17 февруари и съответно тогава да почнат пролетните формати, но все пак не знам колко ще е дълъг сериалът, като му накълцат епизодите. Тази или другата седмица би трябвало да излезе февруарската тарифа, та ще видим какво са измислили в крайна сметка.

Иначе силно се надявам "ьТВ" да не са се отказали от "Съни бийч". Както писах в друга тема, Иван и Андрей се местят в нов, по-голям офис и във видео в Инстаграм споменаха, че ще имат нужда от цял кино отдел, тъй че явно няма да правят само ситкома за БНТ. "Мен не ме мислете" го смятам за приключен проект, след като предстои да се излъчат последните 13 епизода и предвид плачевните рейтинги, за щастие няма изглед да се снимат нови епизоди.
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 3 [4]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy