BG TV Talk
29 March 2024 05:19:04
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7]   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари  (Read 21486 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #120 on: 17 December 2022 13:05:20 »

След полунощ по Нова ще се излъчи финалният концерт от турнето CCTVHET, който се проведе в София през Септември.
Е, то това си им е традиция, откакто са в една медийна група с The Voice. Преди това май излъчваха концертите на "Планета".

Е да но от миналата година започнаха да пускат на 01.01 български филм когато беше премиерата на Диви и щастливи  ,аз затова . Иначе това и остава да пуснат филм на Нова година пак и директно да се закриват,ако го направят  😐😆.
Премиерата на "Диви и щастливи" на 1 януари явно е била инцидентна, пък и за една година не се изгражда традиция. Ако трябва да сме честни, това даже беше телевизионна премиера само за националния ефир, понеже филмът беше неколкократно въртян по HBO. "ьТВ" поне от 5-6 години насам си пускат премиерен български филм на 1 януари, с изключение на последните 1-2 години.

Иначе ако се разровиш в архива, почти винаги на 31 декември по "Нова" има филм или от 20:00, или от 22:00ч.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #121 on: 20 December 2022 19:49:19 »

Програмата за 31 декември:

20:00 "С Рачков всичко е възможно" - специално издание
22:30 Концерт
01:00 Концерт на The Voice

Е, за щастие няма да има филм в праймтайма на Нова година, но пък в програмата няма никакви подробности за този концерт в 22:30ч.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #122 on: 20 December 2022 23:12:18 »

Програмата за 31 декември:

20:00 "С Рачков всичко е възможно" - специално издание
22:30 Концерт
01:00 Концерт на The Voice

Е, за щастие няма да има филм в праймтайма на Нова година, но пък в програмата няма никакви подробности за този концерт в 22:30ч.
Какъв ли може да бъде този концерт ? Щом няма да е този на  The voice ,който ще излъчат след полунощ . Дали пък няма да е нещо като смесица от Като 2 капки вода и Звездите в нас под формата на концерт ? Странно защо не го обявават ,може и да е някаква изненада 🤔😆.
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #123 on: 21 December 2022 15:41:30 »

Концертът от 22:30 ще е Софи Маринова - 25 години на сцена. Беше октомври месец тази година в Арена Армеец, заедно с Ку-Ку Бенд, които всъщност го организираха.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #124 on: 21 December 2022 20:44:18 »

Концертът от 22:30 ще е Софи Маринова - 25 години на сцена. Беше октомври месец тази година в Арена Армеец, заедно с Ку-Ку Бенд, които всъщност го организираха.
Ехееей сериозно ли ,откъде това инфо ? Като четох отзиви ,май доста добър е бил концертът ,тъй че добър избор ще е ако наистина го излъчат в новогодишната нощ !
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #125 on: 21 December 2022 23:14:38 »

Концертът от 22:30 ще е Софи Маринова - 25 години на сцена. Беше октомври месец тази година в Арена Армеец, заедно с Ку-Ку Бенд, които всъщност го организираха.
Оказа се прав, колега. Програмата е актуализирана: https://nova.bg/schedule/index/0/2022/12/31/

Като цяло съм малко разочарован - можеха да направят някакво специално предаване, като например специален епизод на "Игри на волята" или поне на "Звездите в нас". Впрочем не знам защо бягат от специален епизод на "Игри на волята", след като това е безспорният лидер на сезона... Undecided Концертът на Софи Маринова спокойно можеха да го излъчат и на 1 или 2 януари.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #126 on: 24 December 2022 19:00:16 »

Вече върви промо за пролетния сезон, та са ясни праймтайм проектите: "Като две капки вода", "Един за друг", Hell's Kitchen, "Голямото преследване" и новият сериал "Много мой човек".

Като заглавие сериалът ми звучи познат и май сме го обсъждали, но все пак някой знае ли повече за него? Изглежда ми комедиен, а иначе в промото се вижда лицето на Башар Рахал.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #127 on: 24 December 2022 19:37:25 »

Вече върви промо за пролетния сезон, та са ясни праймтайм проектите: "Като две капки вода", "Един за друг", Hell's Kitchen, "Голямото преследване" и новият сериал "Много мой човек".

Като заглавие сериалът ми звучи познат и май сме го обсъждали, но все пак някой знае ли повече за него? Изглежда ми комедиен, а иначе в промото се вижда лицето на Башар Рахал.
И аз го  хванах , като добавям и Кошмари в кухнята ,тъй като също присъстваше в промото. Дано да е нов сезон ,че да не въртят пак стари епизоди . За новия български сериал ,мисля че става дума за проекта на Краси Ванков и Хидалго . Действително май някой тука беше споменал за него. Иначе малко ме съмнява с тези проекти  да успеят да преборят пролетния сезон на бТВ ,който дава доста силна заявка .  Единствено Капките мисля ,че ще продължат да са лидер.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #128 on: 25 December 2022 12:31:04 »

И аз го  хванах , като добавям и Кошмари в кухнята ,тъй като също присъстваше в промото. Дано да е нов сезон ,че да не въртят пак стари епизоди . За новия български сериал ,мисля че става дума за проекта на Краси Ванков и Хидалго . Действително май някой тука беше споменал за него. Иначе малко ме съмнява с тези проекти  да успеят да преборят пролетния сезон на бТВ ,който дава доста силна заявка .  Единствено Капките мисля ,че ще продължат да са лидер.
На Краси Ванков ли беше този проект "Много мой човек"? Имам спомен, че сме го коментирали тук, ама нищо повече не се сещам.

Иначе щом "Кошмари в кухнята" присъства в промото, би следвало да са нови епизоди. Впрочем сега се замислих, че не присъстваше "Дяволското гърло", а сезон 2 вече е заснет. Няма и някой къс сериал за слота на "Братя", а "С Рачков всичко е възможно" явно ще си е само есента, че сега и без туй няма кой да партнира на Геро за Капките. Абе, като цяло бих предположил такава схема за праймтайма:

Понеделник
20:00 "Като две капки вода"

Вторник - четвъртък
20:00 "Един за друг"
21:30 Hell's Kitchen

Петък
20:00 "Много мой човек"
21:00 "Кошмари в кухнята"
22:00 "Дяволското гърло"

Силно се надявам да спрат с тези опити със сериали по над 40 епизода за слота 20:00-21:00ч. В началото им се получи с "Откраднат живот", ама след това "Пътят на честта", "Лъжите в нас" и "С река на сърцето" си бяха провали отвсякъде.
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #129 on: 26 December 2022 09:56:12 »

Би трябвало преместването в новата сграда да е след средата на януари, това ми е споделено от вътрешни хора. Дано, защото първоначалната информация беше до края на годината, обаче очевидно няма да е така.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 473


« Reply #130 on: 26 December 2022 10:30:53 »

Дано, след като се преместят ,в новата сграда пуснат всичките си канали в ХД.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #131 on: 26 December 2022 11:00:05 »

Дано, след като се преместят ,в новата сграда пуснат всичките си канали в ХД.
Тук вече беше обсъждано, че това ще стане. Някои от каналите ще имат даже и 4К версии - Nova и каналите Diema Sport, ако не се лъжа.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #132 on: 27 December 2022 12:44:01 »

През есента все не ми оставаше време да загледам "С река на сърцето", та сега най-накрая реших да видя що за "шедьовър" е. Оказа се, че негативните мнения, които пишех на сляпо за него, са напълно оправдани. От 3-4 дни се опитвам да го гледам този сериал и все заспивам по средата на някоя серия. Grin Действието се развива толкова мудно, че даже и индийска сапунка би ми се сторила като първокласен екшън. Все пак мога да ги поздравя за музиката към сериала и операторското майсторство. Нетипично за филмите на Мартин Макариев има и богато наличие на еротични сцени, но за жалост са загрозени с цензура. Толкова ли не можаха поне в интернет да пуснат епизодите без цензура... Undecided Впрочем това ме подсеща да отбележа, че в сериалите на БНТ няма подобни изпълнения - еротичните сцени си вървят без цензура. Не знам дали като държавна медия имат някакви привилегии в СЕМ, но определено замъгляването на женски гърди само ме отблъсква от съответния филм. Angry
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #133 on: 29 December 2022 15:54:23 »

Първите 10-ина епизода на "С река на сърцето" бяха отвратителни и честно казано едвам ги изгледах, но после сериалът взе да става по-интересен. Впрочем доста странно решение за екранния син на Луиза Григорова - тя изглежда на около 25 години, а има син на 15... Huh?

Иначе случайно попаднах на този пост на Александър Сано от 18 ноември, в който загатва, че ще има втори сезон на сериала:

Може би той вече е заснет и трябва само да се излъчи.
Report Spam   Logged

dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 139


« Reply #134 on: 02 January 2023 17:09:51 »

В инстаграм Нова са качили видео в което показват какво да очакваме през новия пролетен сезон 2023. Като две капки вода ще има нов сезон!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #135 on: 02 January 2023 21:43:40 »

В инстаграм Нова са качили видео в което показват какво да очакваме през новия пролетен сезон 2023. Като две капки вода ще има нов сезон!
Това промо се върти в ефира от около 2 седмици и сме го коментирали само няколко поста по-нагоре в темата. Grin Нищо чудно обаче към тези проекти да се добави и сезон 2 на "С река на сърцето". Първи сезон свърши отворено, та не знам дали има още заснети епизоди, но ми се ще да довършат историята, макар и сериалът да беше един от очевидните провали през този сезон.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #136 on: 10 January 2023 19:32:34 »

Брех... "Нова" направо ме хвърлиха в джаза с програмата си за следващата седмица! Grin "Семейни войни" се връща в ефир с нови епизоди всеки делник от 17:00 до 18:00ч. (на мястото на повторенията на "Черешката на тортата"). Предполагам, че това са изостанали неизлъчени епизоди, защото през септември предаването също беше заложено в програмата, но така и не стартира. Тогава щеше да се излъчва всеки петък от 17:00ч.

Другото не чак толкова изненадващо е, че в 20:00ч. ще има нови епизоди на "Черешката на тортата", а в 22:00ч. почва нов премиерен сериал - "Честни измамници: Отново в играта". В момента в САЩ му върви втори сезон, та вероятно "Нова" ще излъчат само първия, който е 16 епизода, тоест се пада да свърши на 6 февруари. Ще видим с какво ще запълнят слота до средата на месеца, когато обикновено почват пролетните формати. "Хавай 5-0" се пада да свърши на 17 февруари, та явно тогава се очертава да почнат пролетните формати.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 5 6 [7]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy