BG TV Talk
16 April 2024 18:04:52
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари  (Read 21574 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #60 on: 30 September 2022 00:29:17 »

Брей... върви едва четвърта седмица на "Игри на волята", а вече са обявили кастинг за следващ сезон. То се очакваше предвид високите рейтинги, но все пак преди май обявяваха кастинга някъде към средата на сезона.

Иначе племето на резервите вече е само спомен и от тази седмица участниците наистина ще почнат да намаляват. Тайничко се надявах да запазят последната резерва и тя да се превърне в отшелник, но уви... Undecided В интерес на истината се зачудих дали с това запълване на отпадналите участници няма да удължат сезона с 3 седмици и вместо в началото на декември той да приключи непосредствено преди Коледа.
Налиии и на мен ми направи впечатление,че тече плочка за записвания на нов сезон 😳😂. Този път прекалено рано почнаха с кастинга ,преди поне до към края на октомври се появяваше надпис . Не знам дали рейтингите наистина са чак толкова големи ,но бих отбелязал ,че около мен всички говорят за Игри на волята , в социалните мрежи също гърми формата,така че определено доста се гледа 💯. Колкото до продължителността на сезона ,силно се надявам най-сетне да е по-дълъг и поне финалът да бъде към средата на декември. Зависи и как ще ги гонят във финалната седмица ,тъй като тогава винаги пада голяма чистка . И другото много интересно ,когато стартира световното по Нова телевизия . Как ще бъде съчетано с Игри на волята и като цяло с есенният сезон ? И дали въобще мачовете ще се излъчват по Нова ,защото има вероятност да са само по  Диема ? Някой знае ли как ще процедират 🤔
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy