BG TV Talk
29 March 2024 00:52:16
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари  (Read 21482 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #40 on: 26 August 2022 18:00:04 »

Официално: Няма да излъчват нов сезон на "Дяволското гърло". Ще повтарят първия сезон на сериала от 2019, което е супер странно решение. Ще разбутат късната си програма в петък, заради някакво повторение...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #41 on: 30 August 2022 19:56:00 »

Вече е официално - "Семейни войни" остава в ефир, но само в петък от 17:00ч.: https://nova.bg/accents/view/2022/08/30/381258/%D1%85%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-nova-%D1%81%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0%D1%82-%D1%81-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0%B0%D0%B7%D0%B8-%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD/
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 542


« Reply #42 on: 01 September 2022 12:29:56 »

Софи Маринова ⭐️, ТИТА ⭐️, Виктор Калев ⭐️ и Добрин Векилов - Дони ⭐️ ще имат тежката задача да оценяват изпълненията на 30-те отбора в най-новия музикален формат в българския телевизионен ефир – “Звездите в нас“.

Най-новият музикален формат стартира на 11 септември по NOVA
Софи Маринова, ТИТА, Виктор Калев и Добрин Векилов - Дони ще имат тежката задача да оценяват изпълненията на 30-те отбора в най-новия музикален формат в българския телевизионен ефир – “Звездите в нас“. На 11 септември по NOVA звездното жури ще види първите пет отбора, които ще влязат в имитаторска битка един срещу друг, а само най-добрите от тях ще продължат в следващия етап на надпреварата.
„Нямам търпение да започнем! В последните години винаги аз съм имитирала колеги и световни звезди на тази сцена, а сега ще трябва да ги оценявам. Искам да видя образите, да се запозная с тези таланти от цялата страна. Надявам се да се забавлявам много“, разказа Софи Маринова за новото предизвикателство.
Мария Игнатова и Ненчо Балабанов са водещите на „Звездите в нас“
За ролята на жури в „Звездите в нас“ Дони сподели: „От години съм музикален продуцент и жури в различни телевизионни предавания, но за това се вълнувам особено много. За мен форматът е супер интересен, защото на сцената ще излязат хора, които не са професионалисти, но ще дадат всичко от себе си, за да влязат в образа на любимата си звезда. Досега може да са я имитирали вкъщи, но сега ще го направят под светлините на прожекторите и пред цяла България. Обещавам да съм строго, но справедливо жури“.
Пред звездното жури ще се изправят 90 участници, които мечтаят да излязат на голямата сцена в образа на идола си. В отбори по трима, те ще имитират своята любима звезда с една обща песен. Единствено гласовете на журито ще определят кои отбори ще продължат в голямата надпревара и кои ще отпаднат още след първото си излизане на сцената. В края на шоуто с голямата награда от 50 000 лева ще си тръгне само един претендент.   
Деветдесет участници стават част от „Звездите в нас“
Продуцент на „Звездите в нас“ е Магърдич Халваджиян (Global Films), а предаването е по лиценз на един от най-новите британски музикални формати – “Starstruck”. Първият сезон на шоуто стартира по ITV началото на тази година. След успеха му, предстои премиера на предаването и в още няколко държави по цял свят.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #43 on: 02 September 2022 10:58:14 »

Добре изглежда журито, Дони от години не се беше появявал на екран и като гледам, май е позаприличал на човек, че в последните години си беше жив скелет. Малко съм разочарован от присъствието на Тита. Вместо нея можеха да вкарат някой победител от "Като две капки вода" или от "Маскираният певец", но тяхна си работа. Софи Маринова също е ясно, че не е богиня на имитациите, ама нея са я вкарали да прави шоу, както беше Азис в "Маскираният певец".
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #44 on: 02 September 2022 16:15:44 »

Пуснали са прессъобщение за публицистичните предавания.  Smiley  Като цяло не е много. https://nova.bg/accents/view/2022/09/02/381548/

От понеделник Николай Дойнов ще води "Интервюто в Новините на NOVA", предполагам че ще е след централните новини в диапазона 19:50-20:00, понеже точен час не е упоменат.

Анна-Мария Конова ще продължи да води "Събуди се", а в предаването Нели Тодорова ще има рубрика "Обещанията", която ще продължи по време на изборната кампания.

Най-вероятно плановете за N1 са отложени за по-късно, тъй като обичайните предавания по Nova News се завръщат, а Диана Найденова ще води "Челюсти" след емисията в 20ч. "Карай направо" явно отпада, тъй като нищо не е споменато за него, а и в последно време често не го водеше тя.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #45 on: 02 September 2022 18:56:05 »

Пуснали са прессъобщение за публицистичните предавания.  Smiley  Като цяло не е много. https://nova.bg/accents/view/2022/09/02/381548/

От понеделник Николай Дойнов ще води "Интервюто в Новините на NOVA", предполагам че ще е след централните новини в диапазона 19:50-20:00, понеже точен час не е упоменат.

Анна-Мария Конова ще продължи да води "Събуди се", а в предаването Нели Тодорова ще има рубрика "Обещанията", която ще продължи по време на изборната кампания.

Най-вероятно плановете за N1 са отложени за по-късно, тъй като обичайните предавания по Nova News се завръщат, а Диана Найденова ще води "Челюсти" след емисията в 20ч. "Карай направо" явно отпада, тъй като нищо не е споменато за него, а и в последно време често не го водеше тя.


Да, по всичко изглежда, че NOVA ще копират схемата от bTV - продължение на новините в диапазона 19:50/55-20:00 ч. в делничните дни(по bTV от няколко месеца го наложиха, сега явно там ще позиционират "Интервюто в Новините на NOVA", защото виждам, че го няма отделно в програмата), както и в неделя след централна емисия "На фокус" ще има продължение - точно в таймслота на "Защо, господин министър?" по bTV.

Темата на NOVA продължава да бъде веднъж седмично - но в събота, интересон е след края на кампанията и съответно края на продължението на "На фокус" какво ще дават в неделя след централна емисия. Още повече, че и Диана Найденова ще започва по NOVA News...
Report Spam   Logged

mickeymouse
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 192


« Reply #46 on: 02 September 2022 23:43:44 »

Някой знае ли какво се случва с новата сграда? Никаква информация няма, а есения сезон дойде. Скоро трябва да преминат в 4К, също няма информация. И за N1 нищо не казват, а го обявиха в края на миналата година…  Cheesy
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #47 on: 03 September 2022 11:52:08 »

Някой знае ли какво се случва с новата сграда? Никаква информация няма, а есения сезон дойде. Скоро трябва да преминат в 4К, също няма информация. И за N1 нищо не казват, а го обявиха в края на миналата година…  Cheesy
По новата сграда се оказа, че имало още бая довършителни работи. Най-рано в началото на другата година ще се преместят, съответно тогава можем да очакваме и 4К каналите. За N1 нищо не знам, но предполагам, че и то ще стартира в началото на 2023г.
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #48 on: 03 September 2022 16:35:00 »

4K каналите са обещани за Световното по футбол през ноември и ще бъде много лошо за тях ако се отметнат за това в последния момент, така че най-вероятно от всичките неща това първо ще се случи.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #49 on: 04 September 2022 16:13:09 »

Като гледам, вчерашният епизод на "Игри на волята" май е бил до 23:00ч., въпреки че в програмата го пишеше до 22:00ч. Чистото му време без реклами е 2 часа и половина, а причината явно е, че "Фермата" беше също до 23:00ч.

Тази вечер пък "Гласът на България" ще е до 22:30, а "Игри на волята" по програма пак го пише до 22:00ч., но нищо чудно епизодът отново да е по-дълъг. Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #50 on: 04 September 2022 19:53:54 »

Като гледам, вчерашният епизод на "Игри на волята" май е бил до 23:00ч., въпреки че в програмата го пишеше до 22:00ч. Чистото му време без реклами е 2 часа и половина, а причината явно е, че "Фермата" беше също до 23:00ч.

Тази вечер пък "Гласът на България" ще е до 22:30, а "Игри на волята" по програма пак го пише до 22:00ч., но нищо чудно епизодът отново да е по-дълъг. Grin
Бях сигурен ,че така ще стане и стартовият епизод ще бъде до 23:00 ,колкото беше и на Фермата . Може би не искаха да го споделят нарочно 🤔😃. Иначе началото беше най-доброто досега за мен ! Нямаше скучни моменти ,участниците на пръв поглед са доста добре подготвени и подбрани , играта беше нова ,комплексна и стегната . Има и дава  заявка за доста добър сезон ,пък да видим ! 😎
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #51 on: 05 September 2022 03:00:43 »

Определено страхотен старт за "Игри на волята"! Тази година като че ли наистина са отбрали каймака на най-подходящите за това предаване. Иначе забелязах, че се прави от нова продуцентска компания - Two by Two, която е на Никола Тупарев и Витомир Саръиванов. Преди Витомир се водеше креативен продуцент, а продуцент на предаването си беше само Тупарев с Old School. "Черешката на тортата" също вече се прави от Two by Two, та ще видим дали този тандем ще се утвърди или Тупарев ще си запази някое предаване чрез Old School.

Иначе ми харесва и че са сменили шрифта на плочките на "Игри на волята". Предишният шрифт също беше интересен, но прекалено изчанчен при определени букви, пък и цифрата 2 страшно приличаше на 9. Grin
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #52 on: 05 September 2022 08:24:29 »

"Игри на Волята" стартира страхотно!

Участниците тази година с много добре подбрани, въпреки всичките тези роднински връзки и други тъпотии, с които се надявам да не ни занимават твърде много.

Много съм доволен от първите 2 епизода. Като цяло, тези 2 епизода бяха по - добри, динамични и интересни от целия нов сезон на Сървайвър  Grin

Нямам търпение за териториалната битка довечера, защото от превюто изглеждаше доста тежка и изпълнена с обрати.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #53 on: 05 September 2022 20:17:32 »

Ехо, някой гледа ли началото на “Голямото преследване”?

Честно казано очаквах малко повече. Като типичен българин, мисленето ми е мнително, и отговорите които дават преследвачите, за мен лично може да са им дадени предварително, или да сбъркан нарочно…

Студиото е красиво, но като цяло графичната опяковка на предаването е тромава. 
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #54 on: 05 September 2022 21:09:35 »

Ехо, някой гледа ли началото на “Голямото преследване”?

Честно казано очаквах малко повече. Като типичен българин, мисленето ми е мнително, и отговорите които дават преследвачите, за мен лично може да са им дадени предварително, или да сбъркан нарочно…

Студиото е красиво, но като цяло графичната опяковка на предаването е тромава. 

За мен началото беше слабо, изненадващо, защото предаването има друг вайб в другите интернационални версии... Музиката/звуковите ефекти не ми харесват, а графичните елементи, на които се изписват въпросите и отговорите, ми изглежгдат ретро....
Report Spam   Logged

Cartoonblast
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 56


« Reply #55 on: 06 September 2022 18:02:31 »

Така е за опаковките, но и аз го гледах, доста интересно, иначе да те изглеждат ретро Smiley Но нека видим и следващия епизод, айде че сега започна!!! Grin Grin Grin
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #56 on: 07 September 2022 13:28:51 »

Аз лично оставам на "Стани Богат". Българската версия на "The Chase", поне според мен, е трагична. Скъсаната на места ризница на един от преследвачите, дори няма да я коментирам....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #57 on: 10 September 2022 15:30:29 »

Хм... малко съм изненадан след вчерашния епизод на "Игри на волята". Очаквах отпадналия участник да иде при резервите и вече в битка между тях да се определи кой наистина да отпадне. Сега се чудя какъв е смисъла да има племе на резервите и каква роля ще играят те. Ще се надяват някой от основните племена да се контузи или да напусне по собствено желание, за да влезе някой от резервите в играта ли? Huh?
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #58 on: 10 September 2022 16:17:08 »

Хм... малко съм изненадан след вчерашния епизод на "Игри на волята". Очаквах отпадналия участник да иде при резервите и вече в битка между тях да се определи кой наистина да отпадне. Сега се чудя какъв е смисъла да има племе на резервите и каква роля ще играят те. Ще се надяват някой от основните племена да се контузи или да напусне по собствено желание, за да влезе някой от резервите в играта ли? Huh?

Ще има битка между самите резерви кой да отиде на мястото на отпаднал участник. Така поне го обясниха при формирането на племето. Всяка седмица ще има битка между тях, като победителя ще заеме мястото на отпадналия от едно от останалите племена. След това те ще се съберат на племенен съвет и директно ще елиминират един от останалите в племето на "резервите".

Другите ще продължат напред. И така всяка седмица.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #59 on: 10 September 2022 16:36:21 »

Ще има битка между самите резерви кой да отиде на мястото на отпаднал участник. Така поне го обясниха при формирането на племето. Всяка седмица ще има битка между тях, като победителя ще заеме мястото на отпадналия от едно от останалите племена. След това те ще се съберат на племенен съвет и директно ще елиминират един от останалите в племето на "резервите".

Другите ще продължат напред. И така всяка седмица.
Тоест всяка седмица един от резервите ще отиде в основните племена, а друг от резервите ще бъде елиминиран? По тази логика племето на резервите ще изчезне след 3 седмици, понеже в момента са 6 човека.
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy