BG TV Talk
28 March 2024 21:10:39
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари  (Read 21477 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #80 on: 21 October 2022 23:21:54 »

Брей... доста се изненадах от днешната двойна елиминация в "Игри на волята". Така общият брой на участниците вече е 16 и както се видя в промото за понеделник, още тогава едно от племената ще се разпадне. Според мен най-добре ще е това да са Супергероите, като Мани и Фейгин да идат при Безстрашните, а останалите (Гого, Алекса и Виктория) - при Непобедимите.

Странно обаче защо според тарифата на 31 октомври също ще бъде дълъг епизод на "Игри на волята". Възможно е това просто да е грешка, но като видим окончателната програма, ще стане ясно.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #81 on: 22 October 2022 00:04:55 »

Брей... доста се изненадах от днешната двойна елиминация в "Игри на волята". Така общият брой на участниците вече е 16 и както се видя в промото за понеделник, още тогава едно от племената ще се разпадне. Според мен най-добре ще е това да са Супергероите, като Мани и Фейгин да идат при Безстрашните, а останалите (Гого, Алекса и Виктория) - при Непобедимите.

Странно обаче защо според тарифата на 31 октомври също ще бъде дълъг епизод на "Игри на волята". Възможно е това просто да е грешка, но като видим окончателната програма, ще стане ясно.
Много избързаха с тези двойни елиминации . То затова сезонът ще приключи краят на ноември. Само не разбирам логиката ,защо толкова бързат да завършат сезона и по този начин да  съкратят и есенният си  сезон ?! Не искат да се сблъскат със Световното ли , наистина не мога да си го обясня ,отново подаряват рейтинга си на Фермата .
Иначе да в понеделник сините се разпадат и Непобедимите и Безстрашните ще си ги поделят . Остава да видим как ще се разпределят  като хора.
Иначе най-вероятно и на 31.10 ще бъде някаква по-мащабна и сложна битка която ще проточи времето ,но и може и нещо друго да са ни подготвили като изненада .. предстои да разберем 😁
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #82 on: 22 October 2022 10:35:46 »

Много избързаха с тези двойни елиминации . То затова сезонът ще приключи краят на ноември. Само не разбирам логиката ,защо толкова бързат да завършат сезона и по този начин да  съкратят и есенният си  сезон ?! Не искат да се сблъскат със Световното ли , наистина не мога да си го обясня ,отново подаряват рейтинга си на Фермата .
Иначе да в понеделник сините се разпадат и Непобедимите и Безстрашните ще си ги поделят . Остава да видим как ще се разпределят  като хора.
Иначе най-вероятно и на 31.10 ще бъде някаква по-мащабна и сложна битка която ще проточи времето ,но и може и нещо друго да са ни подготвили като изненада .. предстои да разберем 😁
И аз се чудя защо бързат да приключат праймтайм проектите си преди началото на Световното. Мачовете в праймтайма спокойно можеха да ги сложат в програмата на Diema, докато си приключат сериалите и филмите. И без туй нормалният финал на сезона се падаше в първите дни на декември, а те сега го скъсяват с 2 седмици.

Иначе извънредните елиминации предизвикват доста по-голяма динамика, пък и развалят предварителните стратегии на участниците. Не съм доволен само, че вече не вкарват елемента с пленяване на участници от други племена. То този елемент май го имаше само в първия сезон при капитански битки.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #83 on: 22 October 2022 17:34:03 »

Световните и европейски първенства се водят като събития от особено значение И всеки един лицензиант е задължен да осигури слотове за излъчване на мачове по основните си канали, които са със свободно разпространение, а не само по кабелните си такива, за да може максимално много хора да се насладят на тях.

Това се знае от отдавна, още от времето, когато Нова и Диема бяха придобили правата за едното Европейско Първенство.

Стига с тези невероятни спекулации и търсения на под вола теле. Няма конспирация, спокойно.

Освен това, Игри на волята така е много по - динамично. Няма нужда от излишно разтягане на локуми и по 100 хиляди епизода на сезон. Нещата са страшно непредвидими, интересни и изненадващи. Страшно се радвам, че Цецо отпадна. Изключително неприятен играч и абсолютно леке. Заедно с Виктория са най - отвратителните участници, които това предаване някога е имало.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #84 on: 24 October 2022 16:55:54 »

Вече е ясно разпределението на мачовете от Световното: https://nova.bg/accents/view/2022/10/24/387581/%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B8%D0%B7%D0%BB%D1%8A%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D0%BE-%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB/

Учудващо доста от мачовете ще са по Nova. Иначе нищо не се споменава за 4К, та странно защо ще излъчват мачовете паралелно и по Diema Sport 3. БНТ също по някаква причина ще излъчват паралелно по два канала.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #85 on: 26 October 2022 12:00:50 »

Е, в крайна сметка на 31 октомври "Игри на волята" ще е от 21:00ч., а от 20:00ч. ще има "Кошмари в кухнята". Явно са забравили да отбележат тази подробност в тарифата.
Report Spam   Logged

TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #86 on: 09 November 2022 15:25:59 »

В крайна сметка кога се местят в новата сграда и кога ще минат в HD всичките им канали? Нали в 4К щяха да са поне 4-5 техни канали?
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #87 on: 09 November 2022 15:43:05 »

И сто пъти да си зададем въпроса "Кога?" няма да разберем, докато телевизията официално не го съобщи. Поне видяхме една ктачка напред към целта - Diema Sport 3 4K.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #88 on: 09 November 2022 16:15:29 »

В крайна сметка кога се местят в новата сграда и кога ще минат в HD всичките им канали? Нали в 4К щяха да са поне 4-5 техни канали?
Доколкото знам от вътрешни хора, чак догодина ще се местят в новата сграда, понеже имало страшно много работа вътре в сградата. Иначе ето кои канали ще имат 4К версии:

http://www.bgtvtalk.com/index.php/topic,15.0/msg,27924.html
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #89 on: 12 November 2022 17:00:44 »

от 21.11.2022 от 20 часа ще има черешката на тортата нов сезон
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #90 on: 12 November 2022 18:05:54 »

от 21.11.2022 от 20 часа ще има черешката на тортата нов сезон
Това е ясно още откакто пуснаха ноемврийската тарифа:

Ето иначе и тарифата за ноември: https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2016/11/Nova-and-Diema-channels-Program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_NOVEMBER-1.pdf

В тази таблица обаче промените са отбелязани по-разбираемо: https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2016/11/Nova-Broadcasting-Group_Guaranteed_ratings-Valid-as-of-NOVEMBER-2022.pdf

Пак от 7 ноември "С река на сърцето" ще е всеки делник от 20:00 до 21:00ч., като сезонът изненадващо приключва на 18 ноември. По този начин излиза, че сериалът ще е 42 епизода, а уж беше обявено, че ще е 52.

От 21 ноември от 20:00 до 21:00ч. ще има нов сезон на "Черешката на тортата" (от понеделник до четвъртък) и повторения на "Кошмари в кухнята" (в петък).
Сега очаквам с нетърпение декемврийската тарифа, за да видя какво ще излъчват от 21:00ч. в дните, когато няма мач от Световното.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #91 on: 13 November 2022 13:48:05 »

Асен Блатечки ще участва в новия сезон на "Дяволското Гърло".

Тъкмо се бях зарадвал, че не сме го гледали никъде скоро, а той сега така да ми попари надеждите за новия сезон на сериала.

Омръзна ми да гледам едни и същи български актьори навсякъде. Не се търпи вече.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #92 on: 14 November 2022 01:51:25 »

Асен Блатечки ще участва в новия сезон на "Дяволското Гърло".

Тъкмо се бях зарадвал, че не сме го гледали никъде скоро, а той сега така да ми попари надеждите за новия сезон на сериала.

Омръзна ми да гледам едни и същи български актьори навсякъде. Не се търпи вече.
Абе определено доста силен каст се очертава ,но да и ти си прав ,че можеше да минем и без обичайните заподозрени... 🙄 Иначе се радвам за Мариян Вълев ,че са го включили ,защото след  Под прикритие не сме го гледали ниъде другаде .
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #93 on: 16 November 2022 10:57:35 »

Тарифата за декември: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1668506164_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_december.xlsx

Традиционните промени са с филми около празниците.

Иначе ето как ще изглежда делничният праймтайм след финала на есенните проекти:
20:00 "Черешката на тортата"
21:00 "Хавай 5-0"
22:00 "ФБР: Най-издирваните"
23:00 Новини

Дори и уикенд форматите "С Рачков всичко е възможно" и "Звездите в нас" са с по-къси сезони, като те свършват съответно на 3 и 11 декември. След техните финали обичайно ще си има филми в събота и неделя от 20:00ч.

На 25 декември от 20:00ч. ще се излъчи "Българската Коледа".

От 26 декември в делничните дни от 20:00ч. подобно на "ьТВ" също ще има филми.

Пак подобно на "ьТВ" не е уточнено каква ще е новогодишната програма. Единственото ясно е, че е разделена на 3 слота - от 20:00, от 22:00 и от 00:00ч. В полунощ по традиция си излъчваха концерт на The Voice или Payner, ако не се лъжа, но ще видим тази година как ще е.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #94 on: 16 November 2022 11:33:40 »

Тарифата за декември: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1668506164_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_december.xlsx

Традиционните промени са с филми около празниците.

Иначе ето как ще изглежда делничният праймтайм след финала на есенните проекти:
20:00 "Черешката на тортата"
21:00 "Хавай 5-0"
22:00 "ФБР: Най-издирваните"
23:00 Новини

Дори и уикенд форматите "С Рачков всичко е възможно" и "Звездите в нас" са с по-къси сезони, като те свършват съответно на 3 и 11 декември. След техните финали обичайно ще си има филми в събота и неделя от 20:00ч.

На 25 декември от 20:00ч. ще се излъчи "Българската Коледа".

От 26 декември в делничните дни от 20:00ч. подобно на "ьТВ" също ще има филми.

Пак подобно на "ьТВ" не е уточнено каква ще е новогодишната програма. Единственото ясно е, че е разделена на 3 слота - от 20:00, от 22:00 и от 00:00ч. В полунощ по традиция си излъчваха концерт на The Voice или Payner, ако не се лъжа, но ще видим тази година как ще е.
Абсолютна пародия на програма е това  ! 😂🤢. Хавай 5-0 хахаахха.. тези наистина се еба...т със зрителите на "Новата" телевизия .
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #95 on: 20 November 2022 00:29:55 »

От понеделник местят турския сериал "Откраднати мечти" по Диема фемили и на негово място ще върви повторение на Черешката на тортата ?! Поредното "уникално" програмно решение ?! Не че следя този сериал ,ама изключително нелогични неща правят напоследък  ?!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #96 on: 20 November 2022 14:33:27 »

Това е нов сезон на "Черешката на тортата", не повторение.
Новият сезон ще се излъчва в 20:00ч., а колегата mariokrushkin има предвид, че в 17:00ч. ще има повторение на "Черешката на тортата" на мястото на "Откраднати мечти". Според мен също е доста странно това програмно решение. Да бяха боднали това повторение в 13:00 или 14:00ч., а не 3 часа преди да се излъчи нов епизод на предаването.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #97 on: 20 November 2022 15:42:44 »

Новият сезон ще се излъчва в 20:00ч., а колегата mariokrushkin има предвид, че в 17:00ч. ще има повторение на "Черешката на тортата" на мястото на "Откраднати мечти". Според мен също е доста странно това програмно решение. Да бяха боднали това повторение в 13:00 или 14:00ч., а не 3 часа преди да се излъчи нов епизод на предаването.

Да, видях и затова си изтрих коментара. Прощавайте.

Да направят направо един маратон от обяд до вечерните новини само "Черешката".... Ужас.

А това недоразумение с Кънчев от 18:00ч. сигурно нямат търпение да го свалят в края на сезона. Провал и половина.

Ако не са "Игри на волята" и "Братя" този сезон щеше да е пълен погром за Нова.

На Рачков предаването е абсолютна катастрофа. Едвам издържах снощи 15 минути. А "Звездите в нас" е толкова негледаемо, че не е истина.... За жалост видях, че са пуснали записвания и за втори сезон.

Халваджиян, поне според мен, е тотално изчерпан.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #98 on: 20 November 2022 16:22:16 »

Не съм съгласен, че сезонът е пълен провал. “С река на сърцето” е много добро попадение сред сериалите и по гледаемост изпреварва конкурентният “Мен не ме мислете”, според Nielsen Admosphere, 18-49. “Звездите в нас” също е много интересно предаване, стига човек да го следи. “Братя” също запазва рекордна гледаемост, за “Игри на волята” да не говорим.

Бтв удрят с “Гласът на България”, но “Фермата” за пореден сезон е под всякаква критика.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #99 on: 20 November 2022 17:34:11 »

За мен лично "С река на сърцето" е абсолютна боза. Опитах да гледам няколко епизода, но сериала просто е изключително скучен, а диалозите на моменти са нетърпими.

Не коментирам рейтингите, отдавна ми е ясно, че българската публика гледа какви ли не тъпотии ако ѝ ги рекламират достатъчно.

"Братя", от друга страна, е наистина добър, но за съжаление свършва.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy