BG TV Talk
28 March 2024 18:45:05
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2022/2023 | новини и коментари  (Read 21474 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #100 on: 20 November 2022 19:47:25 »

Да, видях и затова си изтрих коментара. Прощавайте.

Да направят направо един маратон от обяд до вечерните новини само "Черешката".... Ужас.

А това недоразумение с Кънчев от 18:00ч. сигурно нямат търпение да го свалят в края на сезона. Провал и половина.

Ако не са "Игри на волята" и "Братя" този сезон щеше да е пълен погром за Нова.

На Рачков предаването е абсолютна катастрофа. Едвам издържах снощи 15 минути. А "Звездите в нас" е толкова негледаемо, че не е истина.... За жалост видях, че са пуснали записвания и за втори сезон.

Халваджиян, поне според мен, е тотално изчерпан.


И аз съм доста учуден от обявяването на записвания за сезон 2 на "Звездите в нас". Не знам какъв е интересът към това предаване според рейтингите, но като цяло ми изглежда малко нагласено. Няма спор, че някои имитатори са доста добри, но ми направи впечатление, че може би половината участници са познати лица от X Factor, което се правеше пак от Магърдич.

Иначе силно се надявам тази година новогодишните предавания да са по-разнообразни, че ми писна всеки път да са продукции на Халваджиян. Undecided Бих се зарадвал на някой специален епизод на "Игри на волята" с известни личности например.
Report Spam   Logged

sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #101 on: 21 November 2022 02:43:54 »

От понеделник местят турския сериал "Откраднати мечти" по Диема фемили и на негово място ще върви повторение на Черешката на тортата ?! Поредното "уникално" програмно решение ?! Не че следя този сериал ,ама изключително нелогични неща правят напоследък  ?!
Ще се излъчва най-доброто от Черешката, нвма да са повторения на новите епизоди, ако това си имал предвид.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #102 on: 21 November 2022 16:22:24 »

Ще се излъчва най-доброто от Черешката, нвма да са повторения на новите епизоди, ако това си имал предвид.
На мен по-скоро не ми допада слотът, в който са го сложили. Прекалено близо е до премиерните епизоди.

Като съм на тази тема - другата седмица явно епизодите на "Черешката на тортата" ще са по-къси - от 20:00 до 20:40ч. Причината е, че след това има студио и мач от Световното.

Впрочем финалът на "Игри на волята" ще си е на 29 ноември (вторник), както беше отбелязано и в тарифата, но ще е цели 3 часа - от 20:00 до 23:00ч. Предишните години май си беше все по час и половина, каквато е нормалната продължителност на епизодите.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #103 on: 25 November 2022 12:40:08 »

Еййй... трябва да се вдигне банкет след вчерашното отпадане на Джаферович от "Игри на волята". Винаги съм се отвращавал от такива същества, които просперират само с интриги и манипулации и без почти никакви качества. Angry Сега остава да отпаднат и другите антипатични участници - Виктория, Ралица и Георги. Иначе моят безспорен фаворит за победител е Филип.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #104 on: 25 November 2022 12:53:07 »

Еййй... трябва да се вдигне банкет след вчерашното отпадане на Джаферович от "Игри на волята". Винаги съм се отвращавал от такива същества, които просперират само с интриги и манипулации и без почти никакви качества. Angry Сега остава да отпаднат и другите антипатични участници - Виктория, Ралица и Георги. Иначе моят безспорен фаворит за победител е Филип.

И тя, и мъжа ѝ са абсолютни хлебарки, които само се влачат по ТВ студиата, за да си разказват простотиите.

Георги е ТОП, радвам се, че продължи. Да, прави си сметката и сгреши, когато не помогна на Фейгин, но мачка на арената нон - стоп. Това, че дразни толкова Алекса и Виктория е само бонус.

Тя пък, Виктория, е един от най - токсичните хора, които съм виждал някога. А Ралица.... ами там по - добре да оставя без коментар. Момичето просто толкова си може.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #105 on: 25 November 2022 17:14:39 »

И тя, и мъжа ѝ са абсолютни хлебарки, които само се влачат по ТВ студиата, за да си разказват простотиите.

Георги е ТОП, радвам се, че продължи. Да, прави си сметката и сгреши, когато не помогна на Фейгин, но мачка на арената нон - стоп. Това, че дразни толкова Алекса и Виктория е само бонус.

Тя пък, Виктория, е един от най - токсичните хора, които съм виждал някога. А Ралица.... ами там по - добре да оставя без коментар. Момичето просто толкова си може.
Георги и Генчо от самото начало ми бяха неприятни с този егоизъм още в първите седмици на предаването. Иначе и Ралица постоянно мачка на арената, ама доста е наивна горката.
Report Spam   Logged

Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #106 on: 30 November 2022 13:30:08 »

това да гледаш Игри на Волята и да знаеш че всичко е нагласено от епизод 1 е меко казано тъпо за продукцията и за телевизията като цяло
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #107 on: 30 November 2022 19:02:20 »

това да гледаш Игри на Волята и да знаеш че всичко е нагласено от епизод 1 е меко казано тъпо за продукцията и за телевизията като цяло
Е, не знам дали е нагласено, ама доста странно как Филип се забави толкова много на пъзела и в крайна сметка беше победен.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #108 on: 03 December 2022 22:44:55 »

"С Рачков всичко е възможно" ще има специално издание за 31-и декември.

Доколкото разбирам от ефира, вероятно предаването ще бъде подновено и за втори сезон.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #109 on: 04 December 2022 15:42:21 »

"С Рачков всичко е възможно" ще има специално издание за 31-и декември.

Доколкото разбирам от ефира, вероятно предаването ще бъде подновено и за втори сезон.
Нищо чудно. Според рейтингите предаването е на трето място сред продукциите на "Нова". Лидерите са "Игри на волята" и "Звездите в нас". Иначе жалко поне за мен, че ще има специален епизод на Нова година, защото Рачков така и не успя да ме спечели като зрител. Надявам се поне другата продукция на 31 декември да е по-интересна.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #110 on: 04 December 2022 17:34:08 »

За поредна година мисля да пропусна "гениалните" новогодишни шоу програми на българските телевизии.

Абсолютно негледаеми буламачи за кой ли път вече. Няма такава трагедия.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #111 on: 10 December 2022 12:07:32 »

Тарифата за януари се е появила учудващо рано: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1670582662_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_january_2023.xlsx

Няма никакви изненади около програмата. На 1 и 2 януари обичайно цял ден ще си въртят филми. През делничните дни в 20:00 и 21:00ч. ще си има съответно "Черешката на тортата" и "Хавай 5-0".

На 13 януари (петък) в 22:00ч. приключва "ФБР: Най-издирваните", а от 16 януари на негово място почва "Честни измамници". Този сериал мисля, че от доста години не го бяха повтаряли.

На 20 януари (пак петък) в 23:30ч. пък приключва "Военни престъпления: Лос Анджелис". От 23 януари на негово място почва "Безкрайност".
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #112 on: 11 December 2022 23:54:49 »

Доста добър финал на "Звездите в нас", но за щастие не обявиха нищо за новогодишен епизод. Шоуто по принцип ми харесва, но пък се радвам, че поне тази година Магърдич няма да доминира в праймтайма на последния ден от годината. Иначе дано телевизията измисли нещо интересно за новогодишната нощ, че Рачков определено не успя да ме спечели като зрител. Undecided
Report Spam   Logged

Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #113 on: 12 December 2022 00:19:19 »

Доста добър финал на "Звездите в нас", но за щастие не обявиха нищо за новогодишен епизод. Шоуто по принцип ми харесва, но пък се радвам, че поне тази година Магърдич няма да доминира в праймтайма на последния ден от годината. Иначе дано телевизията измисли нещо интересно за новогодишната нощ, че Рачков определено не успя да ме спечели като зрител. Undecided
Халваджиян просто се е специализира в предавания за имитации. Не знам как вече не се изчерпа... костюмите и гримьорите ли си рециклира?! Цели 3 еднотипни предавания успя да вкара в българския ефир - Звездите в нас, Маскираният певец, Капките.
Report Spam   Logged
dan_agent06
Зяпач
**
Online Online

Posts: 139


« Reply #114 on: 12 December 2022 09:07:32 »

маските не са за имитации, а за прикритие на певците и тяхното разпознаване
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #115 on: 16 December 2022 18:13:52 »

Поредната ужасяваща празнична програма за тази година: https://nova.bg/accents/view/2022/12/16/394236/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%86%D1%8F%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D1%81-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-nova/

По принцип винаги има поне едно новогодишно предаване, което да ми задържи интереса, но тази година като че ли телевизиите са се наговорили как да докарат зрителите до пълно отчаяние - щръклица срещу Николаос срещу Рачков... Просто да се гръмнеш с най-голямо желание. Undecided "Нова" все пак не разкриват какво ще има след Рачков на 31 декември, но най-вероятно ще е филм, щом не са го акцентирали в тази публикация.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #116 on: 16 December 2022 20:11:23 »

Поредната ужасяваща празнична програма за тази година: https://nova.bg/accents/view/2022/12/16/394236/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%86%D1%8F%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D1%81-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-nova/

По принцип винаги има поне едно новогодишно предаване, което да ми задържи интереса, но тази година като че ли телевизиите са се наговорили как да докарат зрителите до пълно отчаяние - щръклица срещу Николаос срещу Рачков... Просто да се гръмнеш с най-голямо желание. Undecided "Нова" все пак не разкриват какво ще има след Рачков на 31 декември, но най-вероятно ще е филм, щом не са го акцентирали в тази публикация.
Абсолютно трагична празнична програма по Нова ... Поне 3 или 4 години подред на Бъдни вечер и Коледа пускат тези бащи в излишък което е абсурдно ?! Да не говорим за карате кид ,който само през годината се върти около 3-4 пъти .  След близо 10 години  ,тази година няма да има Disney day . Относно Рачков аз го харесвам и ако е като миналата година шоуто ,няма да е лошо . Съмнявам се обаче шоуто му да е от 20:00 часа та чак  до президента ,така че би трябвало да има още едно предаване от 20:00 ч. и от 22:00 ч. да е  Рачков . И за 1.01 нищо не са обявили като премиера  ,но все си мисля ,че ще пуснат в последния момент някой от последните премиерни български филми .
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #117 on: 16 December 2022 21:11:17 »

Абсолютно трагична празнична програма по Нова ... Поне 3 или 4 години подред на Бъдни вечер и Коледа пускат тези бащи в излишък което е абсурдно ?! Да не говорим за карате кид ,който само през годината се върти около 3-4 пъти .  След близо 10 години  ,тази година няма да има Disney day . Относно Рачков аз го харесвам и ако е като миналата година шоуто ,няма да е лошо . Съмнявам се обаче шоуто му да е от 20:00 часа та чак  до президента ,така че би трябвало да има още едно предаване от 20:00 ч. и от 22:00 ч. да е  Рачков . И за 1.01 нищо не са обявили като премиера  ,но все си мисля ,че ще пуснат в последния момент някой от последните премиерни български филми .
"ьТВ" имат традиция да излъчват премиерен български филм на 1 януари, а не "Нова". И както написах в темта на "ьТВ", те ще си спазят тази традиция, че даже и на 26 декември ще излъчат премиерен български филм.

Иначе Рачков ще е или от 20:00, или от 22:00ч., като в другия слот вероятно ще има филм, щом не са акцентирали нищо в прессъобщението. На "Нова" си им е традиция да излъчват филм в новогодишната нощ и то такъв, който няма нищо общо с празника и е въртян милион пъти... Undecided
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #118 on: 16 December 2022 22:25:06 »

"ьТВ" имат традиция да излъчват премиерен български филм на 1 януари, а не "Нова". И както написах в темта на "ьТВ", те ще си спазят тази традиция, че даже и на 26 декември ще излъчат премиерен български филм.

Иначе Рачков ще е или от 20:00, или от 22:00ч., като в другия слот вероятно ще има филм, щом не са акцентирали нищо в прессъобщението. На "Нова" си им е традиция да излъчват филм в новогодишната нощ и то такъв, който няма нищо общо с празника и е въртян милион пъти... Undecided
Е да но от миналата година започнаха да пускат на 01.01 български филм когато беше премиерата на Диви и щастливи  ,аз затова . Иначе това и остава да пуснат филм на Нова година пак и директно да се закриват,ако го направят  😐😆.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #119 on: 16 December 2022 22:30:05 »

След полунощ по Нова ще се излъчи финалният концерт от турнето CCTVHET, който се проведе в София през Септември.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy