BG TV Talk
16 April 2024 20:33:46
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2023 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2023 | новини и коментари  (Read 13114 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #80 on: 30 May 2023 19:02:48 »

И аз силно се надявам да подгравят за нови сезони, ама едва ли... Според мен просто няма какво премиерно да пуснат и затова притоплят стари манджи, въпреки че не е като да нямат ресурс за премиерни американски филми и сериали... Undecided

Ако направят нов сезон на All Inclusive, все биха му намерили място в есенната програма, но дълго предаване като "Маскираният певец" не виждам къде биха могли да го сместят. Както вече е ясно, нови сезони през есента ще имат "Игри на волята", "Звездите в нас" и "С Рачков всичко е възможно", та свободно време в праймтайма остава само от вторник до петък по час и половина. Това е крайно недостатъчно за "Маскираният певец", пък и като помня какъв провал беше сезон 3, не съм сигурен дали трябва да правят нов... Grin
Силно се надявам да няма 2-ри сезон на Звездите в нас , тъй като меко казано си беше провал и няма нужда от нов такъв . Мисля ,че Маскираният певец би било по-сериозна конкуренция срещу Гласът на България в неделя вечер . Също така мисля и ,че вече успешния и наложен формат Игри на волята е време да се изправи срещу съботния  епизод на Фермата ,когато е дуелът . Ето една примерна програма за есен 2023.
Понеделник
20:00 Игри на волята
22:30 ?
вторник - четвъртък
20:00 Нов Бг сериал
21:00 Игри на волята
22:30 ?
Петък
20:00 С Рачков всичко е възможно
22:00 Дяволското гърло, сезон 2
Събота
20:00 Игри на волята
22:00 Филм
Неделя
20:00 Маскираният певец, сезон 4
23:00 Филм

Единствено не знам на какво ще заложат в късния праймтайм от 22:30? Иначе така смятам ,че би изглеждала есенната програма на Нова . Вие как мислите?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy