BG TV Talk
28 March 2024 15:38:49
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2023 | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2023 | новини и коментари  (Read 13049 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #60 on: 12 April 2023 18:06:21 »

Ще видим със сигурност, като се появи тарифата за май, което впрочем трябва да е тази седмица. Не вярвам да я пуснат чак след празниците. "Много мой човек" например се пада да свърши на 11 май. Туко-виж с тоя ранен финал на продукциите на "Нова", Survivor успее да постигне по-висок рейтинг. Grin
"Нова" сякаш четат форума, понеже днес са пуснали тарифата за май... Grin https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1681297911_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_may_2023.xlsx

Абсолютно всичките праймтайм проекти свършват в седмицата 15-21 май. По този начин излиза, че "Много мой човек" ще е 13 епизода, а "Като две капки вода" ще е 12.

От 22 май делничната програма ще изглежда така:
20:00 "Черешката на тортата" - нов сезон
21:00 "Почти рай" - някакво ново криминале
22:00 Новини
22:30 "ФБР"
23:30 "Частни детективи"

Въпросният нов сериал "Почти рай" май е някакъв провал в Америка, понеже има само 1 сезон, който е 10 епизода, тоест ще се излъчи от 22 май до 2 юни. След това сигурно по традиция ще турят повторение на "Хавай 5-0" или "Магнум". Grin
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #61 on: 12 April 2023 18:27:48 »

"Almost Paradise" бе подновен за втори сезон още миналата година. Той ще се излъчи ексклузивно по безплатната стрийминг услуга на Amazon - Freevee.

През лятото от Нова би трябвало да излъчат новият сезон на Магнум. С Хавай 5 - 0 не съм сигурен докъде са, излъчиха ли го докрай? Ако ли не, сигурно това лято ще го довършат и него с "премиерен" сезон, който приключи в САЩ преди 3 години  Grin
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #62 on: 12 April 2023 19:32:08 »

"Almost Paradise" бе подновен за втори сезон още миналата година. Той ще се излъчи ексклузивно по безплатната стрийминг услуга на Amazon - Freevee.

През лятото от Нова би трябвало да излъчат новият сезон на Магнум. С Хавай 5 - 0 не съм сигурен докъде са, излъчиха ли го докрай? Ако ли не, сигурно това лято ще го довършат и него с "премиерен" сезон, който приключи в САЩ преди 3 години  Grin
И аз не ги следя тези криминалета, понеже са ми твърде еднотипни, но на "Хавай 5-0" май си му излъчиха всичките сезони. Това все пак не пречи да го повтарят всяко лято и зима, сякаш е единствения американски сериал. Grin Отдавна се надявам "Нова" да открият, че американската киноиндустрия прави и сериали в други жанрове, а не само криминални, ама май само с надеждите ще си остана. Grin

Иначе този "Почти рай" явно наистина не е бил успешен, след като между първи и втори сезон има 3 години дупка. От друга страна пък сериалът има висок рейтинг в IMDb - 7,5, та причината за тази дупка може да е ребрандът на WGN в News Nation - телевизията, по която е вървял този сериал, е ребрандирана в новинарски канал само 3 месеца след финала на сезон 1 на "Почти рай".
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #63 on: 14 April 2023 16:03:58 »

"Нова" сякаш четат форума, понеже днес са пуснали тарифата за май... Grin https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1681297911_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_may_2023.xlsx

Абсолютно всичките праймтайм проекти свършват в седмицата 15-21 май. По този начин излиза, че "Много мой човек" ще е 13 епизода, а "Като две капки вода" ще е 12.

От 22 май делничната програма ще изглежда така:
20:00 "Черешката на тортата" - нов сезон
21:00 "Почти рай" - някакво ново криминале
22:00 Новини
22:30 "ФБР"
23:30 "Частни детективи"

Въпросният нов сериал "Почти рай" май е някакъв провал в Америка, понеже има само 1 сезон, който е 10 епизода, тоест ще се излъчи от 22 май до 2 юни. След това сигурно по традиция ще турят повторение на "Хавай 5-0" или "Магнум". Grin
Абсолютно скучна програма както винаги . 3 месеца така или иначе телевизор няма да се пуска ,ще си чакаме Игри на Волята през септември ,който сезон се очаквало да бъде сниман за първи път извън България , а именно  в Турция. Това е само твърдение засега от подкаста на Неделчо Богданов. Скоро ще се разбере,дали това е истина  .
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #64 on: 17 April 2023 10:28:05 »

Абсолютно скучна програма както винаги . 3 месеца така или иначе телевизор няма да се пуска ,ще си чакаме Игри на Волята през септември ,който сезон се очаквало да бъде сниман за първи път извън България , а именно  в Турция. Това е само твърдение засега от подкаста на Неделчо Богданов. Скоро ще се разбере,дали това е истина  .
Според мен няма чак такова значение къде ще се снима, все пак игрите и участниците правят предаването интересно, а не локацията. Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #65 on: 10 May 2023 14:10:09 »

Промяна в програмата ! От 22.05 в 21:00 часа ще излъчат повторение на 4-тия сезон на All inclusive.Мина реклама по обяд. Ако си мислят ,че ще бият новия сериал на бТВ с повторение ,жестоко се лъжат 😂. Сезонът е 12 епизода,интересно след това с какво повторение ще продължат ? 🤔😂
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #66 on: 10 May 2023 17:31:04 »

Промяна в програмата ! От 22.05 в 21:00 часа ще излъчат повторение на 4-тия сезон на All inclusive.Мина реклама по обяд. Ако си мислят ,че ще бият новия сериал на бТВ с повторение ,жестоко се лъжат 😂. Сезонът е 12 епизода,интересно след това с какво повторение ще продължат ? 🤔😂
Ъъ... а какво става с "Почти рай"? То и той е само един сезон, ама поне е премиерен. 😄 Иначе не знам защо не вземат да довършат историята в All Inclusive. Последният сезон свърши отворено, а и имаше прилични резултати, ама го оставиха недовършен... 😕
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #67 on: 10 May 2023 20:45:23 »

Ъъ... а какво става с "Почти рай"? То и той е само един сезон, ама поне е премиерен. 😄 Иначе не знам защо не вземат да довършат историята в All Inclusive. Последният сезон свърши отворено, а и имаше прилични резултати, ама го оставиха недовършен... 😕
Да и мен ме е яд ,че не го довършиха докрай и така го зарязаха , тъй като действително правеше добри резултати . Вместо това отново ще наблегнат на нови сериали ,както стана ясно и в интервюто със Стефана Здравкович.
Edit: Оказа се ,че "Почти рай "все пак ще стартира ,но ще бъде от 24 май от 21:00 часа . Явно All inclusive ще се излъчва понеделник и вторник , а Почти рай ще бъде от сряда до петък .
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #68 on: 10 May 2023 23:27:30 »

Да и мен ме е яд ,че не го довършиха докрай и така го зарязаха , тъй като действително правеше добри резултати . Вместо това отново ще наблегнат на нови сериали ,както стана ясно и в интервюто със Стефана Здравкович.
Edit: Оказа се ,че "Почти рай "все пак ще стартира ,но ще бъде от 24 май от 21:00 часа . Явно All inclusive ще се излъчва понеделник и вторник , а Почти рай ще бъде от сряда до петък .
Ми, аз не знам колко да й вярвам. И за този сезон казваха, че ще е изключително разнообразен, а в крайна сметка има 3 реалитита с епизоди по 2-3 часа. 😄

Иначе има още една промяна в програмата - другата седмица "Един за друг" ще има 4 епизода - от сряда до събота, като именно тогава ще е финалът на предаването.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #69 on: 11 May 2023 00:20:36 »

Ми, аз не знам колко да й вярвам. И за този сезон казваха, че ще е изключително разнообразен, а в крайна сметка има 3 реалитита с епизоди по 2-3 часа. 😄

Иначе има още една промяна в програмата - другата седмица "Един за друг" ще има 4 епизода - от сряда до събота, като именно тогава ще е финалът на предаването.
Много странно ? Не беше предвиден още един епизод . Интересно как са бутнали още 2 часа в събота,като и в петък ще бъде 3 часа предването и се имаше предвид ,че точно тогава щеше да е финалът . Да видим какво са замислили?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #70 on: 11 May 2023 12:16:46 »

Много странно ? Не беше предвиден още един епизод . Интересно как са бутнали още 2 часа в събота,като и в петък ще бъде 3 часа предването и се имаше предвид ,че точно тогава щеше да е финалът . Да видим какво са замислили?
Може финалът да е на живо. Не следя предаването и не знам как е било предишни сезони.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #71 on: 12 May 2023 15:41:52 »

Тарифата за юни: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1683879252_nova_broadcasting_group_guaranteed_ratings_valid_as_of_june_2023.xlsx

Схемата в праймтайма си се запазва - понеделник и вторник All Inclusive, а от сряда до петък - американско криминале. Както вече е ясно, на 24 май почва "Почти рай", който е едва 10 епизода. Според програмата на "Нова" обаче излиза, че ще излъчат 9 епизода, понеже на 14 юни почва друг американски сериал - "Новобранецът". Той вече е по-дълъг - засега има 5 сезона, та явно ще върви цяло лято.

Повторението на All Inclusive се пада до края на юни или точно 6 седмици, колкото е и новият сериал на "ьТВ" "София вкъщи".
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #72 on: 16 May 2023 19:22:38 »

Не знам на кое да вярвам, но според сайта на "Нова" от другата седмица ще дават сезон 1 на All Inclusive, а според други сайтове ще е сезон 4. Grin

https://nova.bg/schedule/index/0/2023/05/22/
https://www.dnes.bg/tv.php?tv=42&date=2023-05-22

Иначе страхотно "уважение" към 24 май. Вместо да излъчат някой български филм или сериал в праймтайма послучай празника, те пускат американския "Престъпен рай". Undecided
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #73 on: 16 May 2023 21:00:32 »

Не знам на кое да вярвам, но според сайта на "Нова" от другата седмица ще дават сезон 1 на All Inclusive, а според други сайтове ще е сезон 4. Grin

https://nova.bg/schedule/index/0/2023/05/22/
https://www.dnes.bg/tv.php?tv=42&date=2023-05-22

Иначе страхотно "уважение" към 24 май. Вместо да излъчат някой български филм или сериал в праймтайма послучай празника, те пускат американския "Престъпен рай". Undecided
  Прав си защото преди малко мина реклама ,която беше с кадри от първи сезон ,което значи ,че действително ще го излъчат отново от първи сезон,което е пълен абсурд ?! 😳🤣.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #74 on: 17 May 2023 11:00:27 »

  Прав си защото преди малко мина реклама ,която беше с кадри от първи сезон ,което значи ,че действително ще го излъчат отново от първи сезон,което е пълен абсурд ?! 😳🤣.
Ако повторят всичките сезони, би била чудесна подгрявка, стига да са решили да снимат сезон 5 и да довършат историята.

Аз все пак не знам доколко да вярвам на Стефана Здравкова за това, че наесен щяло да има няколко нови сериала в различни жанрове. Тя и за пролетния сезон беше казала, че ще бъде изключително богат и разнообразен, пък в крайна сметка пуснаха в праймтайма 1 сериал и 3 реалитита с безкрайно дълги 3-4 часови епизоди. Undecided

За есента са сигурни "Игри на волята", "Звездите в нас" и "С Рачков всичко е възможно". В крайна сметка праймтайма им се пълни, като остават свободни по час и половина от вторник до петък. Доколкото знам, в момента се подготвя нов сезон на "Шеф под прикритие", вероятно ще пуснат и сезон 2 на "Дяволското гърло", може да правят и някой нов 30-минутен сериал на мястото на "Братя". Не знам доколко може да се доверим на онзи пост на Александър Сано, но вероятно ще има и сезон 2 на "С река на сърцето". Впрочем ако не се лъжа, първоначално беше обявено, че сериалът ще е над 50 епизода, а през есента излъчиха 42, тъй че е напълно възможно наистина да имат 10-15 неизлъчени епизода.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #75 on: 17 May 2023 23:42:36 »

Ако повторят всичките сезони, би била чудесна подгрявка, стига да са решили да снимат сезон 5 и да довършат историята.

Аз все пак не знам доколко да вярвам на Стефана Здравкова за това, че наесен щяло да има няколко нови сериала в различни жанрове. Тя и за пролетния сезон беше казала, че ще бъде изключително богат и разнообразен, пък в крайна сметка пуснаха в праймтайма 1 сериал и 3 реалитита с безкрайно дълги 3-4 часови епизоди. Undecided

За есента са сигурни "Игри на волята", "Звездите в нас" и "С Рачков всичко е възможно". В крайна сметка праймтайма им се пълни, като остават свободни по час и половина от вторник до петък. Доколкото знам, в момента се подготвя нов сезон на "Шеф под прикритие", вероятно ще пуснат и сезон 2 на "Дяволското гърло", може да правят и някой нов 30-минутен сериал на мястото на "Братя". Не знам доколко може да се доверим на онзи пост на Александър Сано, но вероятно ще има и сезон 2 на "С река на сърцето". Впрочем ако не се лъжа, първоначално беше обявено, че сериалът ще е над 50 епизода, а през есента излъчиха 42, тъй че е напълно възможно наистина да имат 10-15 неизлъчени епизода.

NOVA готвят и нов сезон на "Кошмари в кухнята", шеф Манчев го обяви когато беше в "При Тото"
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #76 on: 18 May 2023 08:05:21 »

NOVA готвят и нов сезон на "Кошмари в кухнята", шеф Манчев го обяви когато беше в "При Тото"
Той според мен ще е за пролетта на 2024. През есента пускат "Кошмари в кухнята" чак през ноември, когато племената в "Игри на волята" се слеят и реално излъчват само 4-5 епизода.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #77 on: 22 May 2023 00:07:28 »

В края на 4-часовия финал на "Като две капки вода" 11 беше обявено - съвсем очаквано и логично - че предстои сезон 12. Smiley
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #78 on: 22 May 2023 23:08:40 »

В края на 4-часовия финал на "Като две капки вода" 11 беше обявено - съвсем очаквано и логично - че предстои сезон 12. Smiley
Това едва ли изненадва някого предвид космуческите рейтинги на предаването. Впрочем Пролет 2024 май се очертава да е със същите продукции. Въпреки високите рейтинги все пак се надявам да са с малко по-къси епизоди и съответно да има повече продукции в праймтайма. 😁
Report Spam   Logged

dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 139


« Reply #79 on: 23 May 2023 11:13:49 »

Това едва ли изненадва някого предвид космуческите рейтинги на предаването. Впрочем Пролет 2024 май се очертава да е със същите продукции. Въпреки високите рейтинги все пак се надявам да са с малко по-къси епизоди и съответно да има повече продукции в праймтайма. 😁
Ще е добре Един за друг да го оставят два часа, но да го дръпнат от 20 до 22 и после някакъв сериали от 22 до 23. А и Хелс Китчън ще е добре да намалят.
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy