BG TV Talk
16 April 2024 06:55:36
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2023 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2023 | новини и коментари  (Read 13107 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #80 on: 28 May 2023 18:27:41 »

Нова/Стара телевизия  пуска повторение на 1-ви сезон на "Маскираният певец " от 04.06 Неделя от 20:00 часа,разбира се на гърба на премиерните епизоди на Стани богат ! Пълен смях наистина ,кой ще ти гледа предаване от преди 4 години ?! Нова нещо много си повярваха и решиха ,че могат да пускат каквото си поискат .
Report Spam   Logged
dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 141


« Reply #81 on: 29 May 2023 15:35:51 »

Нова/Стара телевизия  пуска повторение на 1-ви сезон на "Маскираният певец " от 04.06 Неделя от 20:00 часа,разбира се на гърба на премиерните епизоди на Стани богат ! Пълен смях наистина ,кой ще ти гледа предаване от преди 4 години ?! Нова нещо много си повярваха и решиха ,че могат да пускат каквото си поискат .
Е те вече прекаляват! Пускат неща от преди повече от 3 години и то все първи сезони - първо на Ол Инклузив, сега на Маските. Дано да подгряват за есенния тв сезон и да върнат двете продукции!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #82 on: 29 May 2023 19:44:15 »

Е те вече прекаляват! Пускат неща от преди повече от 3 години и то все първи сезони - първо на Ол Инклузив, сега на Маските. Дано да подгряват за есенния тв сезон и да върнат двете продукции!
И аз силно се надявам да подгравят за нови сезони, ама едва ли... Според мен просто няма какво премиерно да пуснат и затова притоплят стари манджи, въпреки че не е като да нямат ресурс за премиерни американски филми и сериали... Undecided

Ако направят нов сезон на All Inclusive, все биха му намерили място в есенната програма, но дълго предаване като "Маскираният певец" не виждам къде биха могли да го сместят. Както вече е ясно, нови сезони през есента ще имат "Игри на волята", "Звездите в нас" и "С Рачков всичко е възможно", та свободно време в праймтайма остава само от вторник до петък по час и половина. Това е крайно недостатъчно за "Маскираният певец", пък и като помня какъв провал беше сезон 3, не съм сигурен дали трябва да правят нов... Grin
Report Spam   Logged

trmkr
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 24


« Reply #83 on: 29 May 2023 20:44:29 »

Тя програмата на Нова през седмицата в прайм тайм извън есенния и пролетния сезон е негледаема. Едно и също се върти до втръсване. С тази малоумна черешка още колко години ще си мъчат зрителите не знам.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #84 on: 29 May 2023 21:47:12 »

Тя програмата на Нова през седмицата в прайм тайм извън есенния и пролетния сезон е негледаема. Едно и също се върти до втръсване. С тази малоумна черешка още колко години ще си мъчат зрителите не знам.
И аз не съм фен на кулинарните предавания, ама явно се гледат, щом толкова години са в ефир...
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #85 on: 30 May 2023 19:02:48 »

И аз силно се надявам да подгравят за нови сезони, ама едва ли... Според мен просто няма какво премиерно да пуснат и затова притоплят стари манджи, въпреки че не е като да нямат ресурс за премиерни американски филми и сериали... Undecided

Ако направят нов сезон на All Inclusive, все биха му намерили място в есенната програма, но дълго предаване като "Маскираният певец" не виждам къде биха могли да го сместят. Както вече е ясно, нови сезони през есента ще имат "Игри на волята", "Звездите в нас" и "С Рачков всичко е възможно", та свободно време в праймтайма остава само от вторник до петък по час и половина. Това е крайно недостатъчно за "Маскираният певец", пък и като помня какъв провал беше сезон 3, не съм сигурен дали трябва да правят нов... Grin
Силно се надявам да няма 2-ри сезон на Звездите в нас , тъй като меко казано си беше провал и няма нужда от нов такъв . Мисля ,че Маскираният певец би било по-сериозна конкуренция срещу Гласът на България в неделя вечер . Също така мисля и ,че вече успешния и наложен формат Игри на волята е време да се изправи срещу съботния  епизод на Фермата ,когато е дуелът . Ето една примерна програма за есен 2023.
Понеделник
20:00 Игри на волята
22:30 ?
вторник - четвъртък
20:00 Нов Бг сериал
21:00 Игри на волята
22:30 ?
Петък
20:00 С Рачков всичко е възможно
22:00 Дяволското гърло, сезон 2
Събота
20:00 Игри на волята
22:00 Филм
Неделя
20:00 Маскираният певец, сезон 4
23:00 Филм

Единствено не знам на какво ще заложат в късния праймтайм от 22:30? Иначе така смятам ,че би изглеждала есенната програма на Нова . Вие как мислите?
Report Spam   Logged
dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 141


« Reply #86 on: 30 May 2023 20:24:05 »

Силно се надявам да няма 2-ри сезон на Звездите в нас , тъй като меко казано си беше провал и няма нужда от нов такъв . Мисля ,че Маскираният певец би било по-сериозна конкуренция срещу Гласът на България в неделя вечер . Също така мисля и ,че вече успешния и наложен формат Игри на волята е време да се изправи срещу съботния  епизод на Фермата ,когато е дуелът . Ето една примерна програма за есен 2023.
Понеделник
20:00 Игри на волята
22:30 ?
вторник - четвъртък
20:00 Нов Бг сериал
21:00 Игри на волята
22:30 ?
Петък
20:00 С Рачков всичко е възможно
22:00 Дяволското гърло, сезон 2
Събота
20:00 Игри на волята
22:00 Филм
Неделя
20:00 Маскираният певец, сезон 4
23:00 Филм

Единствено не знам на какво ще заложат в късния праймтайм от 22:30? Иначе така смятам ,че би изглеждала есенната програма на Нова . Вие как мислите?
Според мен има огромен шанс да изглежда така! Иначе Звездите в нас наистина беше провал и според мен сега с повторението на сезон 1 тестват как ще се приеме Маските да са в неделя срещу Гласът, а не в събота. А нали бяха казали, че Нова ще имат няколко нови сериала, та като нищо от 22:30 да сложат поредния сериал, който да е по половин час.
Report Spam   Logged
Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #87 on: 30 May 2023 20:37:13 »

много ще се радвам ако върнат София ден и нощ на екран дали ще е с нови епизоди или ще го повтарят отново няма значение
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #88 on: 31 May 2023 19:33:48 »

Другата седмица има лека промяна в програмата - "Престъпен рай" ще е от вторник до петък, за да си излъчат всичките 10 епизода на сериала, а All Inclusive съответно ще е само в понеделник. От 12 юни би трябвало да продължат с досегашната схема - All Inclusive в понеделник и вторник, а новият сериал "Новобранецът" - от сряда до петък. Ще видим обаче докъде ще излъчат и двата сериала, понеже с тази схема на излъчване лятото няма да им стигне, за да излъчат всичките епизоди - All Inclusive е общо 48 епизода, а "Новобранецът" е 98 до момента. Grin

Нещо друго също ми направи впечатление - в събота (10 юни) от 20:00ч. премиерно ще се излъчи американският филм "Новите ангели на Чарли", пък в неделя са сложили повторение на "Маскираният певец" срещу премиерните епизоди на "Стани богат". Не разбирам защо не са сложили премиерните американски филми в неделя, за да не се дават толкова лесно на "ьТВ". Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #89 on: 12 June 2023 11:18:39 »

Ралица Паскалева е бременна, тъй че тази година може и да се променят водещите на "Игри на волята": https://nova.bg/news/view/2023/06/11/415062/%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80-%D1%81%D0%B0%D0%BB%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%BE%D1%87%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8/
Report Spam   Logged

dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 141


« Reply #90 on: 12 June 2023 14:48:05 »

Точно това ми изникна в главата, гледайки снимката. Първо започнах да се чудя коя жена може да я замести - няма как Алекс Сърчаджиева. Но днес се сетих, че е по-вероятно Димо Алексиев да остане сам водещ, както беше в 1 сезон с Алекс.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #91 on: 13 June 2023 17:19:51 »

Тарифата за юли: https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2016/11/Nova-and-Diema-channels-Program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_JULY-2023.pdf

На 3 юли приключва повторението на сезон 1 на  All Inclusive, като после няма да повтарят и другите сезони, а "Новобранецът" ще бъде всеки делник. Очевидно нямат намерение да снимат сезон 5 на сериала, щом няма да има подгрявка с всичките сезони. Малко тъпо, че това е поредната поредица зарязана с недовършена история... Впрочем чак сега намерих време да изгледам "Много мой човек" и мога страшно много да похваля екипа за добрата реализация. Впрочем доста неща от сюжетите на "Много мой човек" и All Inclusive се припокриват, та нищо чудно да са ползвали един сценарий и просто да са го попроменили малко. Grin Хубавото е, че поне "Много мой човек" си свърши със затворен финал. Ако искат, естествено че биха могли да продължат историята, но финалът си пасва и за край на сериала. Като се има предвид, че е сниман през 2021г., а го излъчват чак сега, едва ли имат намерение да му правят още сезони. Grin
Report Spam   Logged

Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #92 on: 15 June 2023 12:44:09 »

на голямото преследване до кога ще ги влачат тези повторения ? и няма ли да сложат нещо друго в този слот
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 474


« Reply #93 on: 15 June 2023 13:25:08 »

И защо питаш тук,питай Нова Тв.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #94 on: 15 June 2023 19:55:44 »

на голямото преследване до кога ще ги влачат тези повторения ? и няма ли да сложат нещо друго в този слот
Сигурно до есента. Лошото е обаче, че не виждам с какво биха могли да го заместят. Рейтингите му са пълна трагедия, но и "Семейни войни" е същият провал. Най-добре да пуснат някое комедийно сериалче, та поне да не хвърлят излишни средства за реализация на двете предавания. Grin
Report Spam   Logged

mickeymouse
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 201


« Reply #95 on: 15 June 2023 21:40:11 »

Сигурно до есента. Лошото е обаче, че не виждам с какво биха могли да го заместят. Рейтингите му са пълна трагедия, но и "Семейни войни" е същият провал. Най-добре да пуснат някое комедийно сериалче, та поне да не хвърлят излишни средства за реализация на двете предавания. Grin

Толкова ли са трагични рейтингите на "Голямото преследване"? За всичките си други предавания се хвалят освен за него и "Семейни войни".
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #96 on: 15 June 2023 23:08:28 »

Толкова ли са трагични рейтингите на "Голямото преследване"? За всичките си други предавания се хвалят освен за него и "Семейни войни".
Тук има диаграма на рейтингите на праймтайм продукциите за целия пролетен сезон: https://redlink.bg/novini/sedmica-21-%E2%80%93-sezonat-zavarshva-dobre-1456news.html

Както се вижда, "Голямото преследване" през абсолютно всички седмици е на дъното, като в 3 от седмиците "Мен не ме мислете" постига същите мижави резултати. "Семейни войни" не е включено в графиката, но при седмичните таблици се виждаше, че има горе-долу същите рейтинги.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #97 on: 16 June 2023 12:38:59 »

Дори и черешката на тортата му приключва сезона тази вечер и от понеделник ще въртят повторения . Това е най-краткият летен сезон досега . След неспирните хвалби колко са били силни и рекордни през пролетния сезон,трябваше да поддържат това темпо  и сега. В момента са буквално пародия на телевизия. Семейни войни още от април му въртят повторения ,а Голямото преследване трябва да приключва изцяло вече ,то не се търпи. Да пуснат някакви нови сериали на тяхно място . От септември ще трябва нова концепция в този часови пояс. Да не говорим че сега цяло лято ще повтарят втръсналата Черешка. Изобщо turn off на Нова през летния сезон !
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #98 on: 16 June 2023 14:42:01 »

Дори и черешката на тортата му приключва сезона тази вечер и от понеделник ще въртят повторения . Това е най-краткият летен сезон досега . След неспирните хвалби колко са били силни и рекордни през пролетния сезон,трябваше да поддържат това темпо  и сега. В момента са буквално пародия на телевизия. Семейни войни още от април му въртят повторения ,а Голямото преследване трябва да приключва изцяло вече ,то не се търпи. Да пуснат някакви нови сериали на тяхно място . От септември ще трябва нова концепция в този часови пояс. Да не говорим че сега цяло лято ще повтарят втръсналата Черешка. Изобщо turn off на Нова през летния сезон !
Доста странно наистина... Поне да бяха пуснали някой премиерен сериал вместо повторения на "Черешката на тортата". От друга страна пък предаването има вече 19 сезона и нищо чудно повторенията му да постигат необичайно високи рейтинги, както беше през пролетта с "Кошмари в кухнята".
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #99 on: 20 June 2023 19:30:36 »

Вчера са почнали снимките на сезон 5 на "Игри на волята": https://nova.bg/accents/view/2023/06/19/415957/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D1%8F%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0/

Водещи са си Димо и Ралица, въпреки че тя е бременна. Локацията за пета поредна година е Царево и регионът, въпреки слуховете през последните месеци, че този сезон ще се снима в Турция или Гърция.

Впрочем сезон 5 на предаването най-вероятно ще стартира на 2 септември, понеже по мои сметки се пада на 1 септември да приключи сезон 3 на "Новобранецът".
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy