BG TV Talk
20 April 2024 09:04:14
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV - пролет/лято 2023 | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV - пролет/лято 2023 | новини и коментари  (Read 15503 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 280


« Reply #100 on: 18 May 2023 08:51:50 »

Така какво знаем до момента за риалити форматите на bTV.

Потвърдени формати с нови сезони за напред са: ''Фермата'', ''Гласът на България'', ''MasterChef'', ''Ергенът'' и ''България търси талант''

Без кастинг/в почивка: "Сървайвър"

Сигурни за през есента на 2023 са: ''Фермата'' 9 и ''Гласът на България'' 10
Сигурни за през пролетта на 2024 са: ''Ергенът'' 3 и ''България търси талант'' 9

За ''МasterChef'' 8 предстой да стане ясно, дали ще го пуснат още тази есен, защото ако e през есента както знаем "Фермата" върви 6 пъти в седмицата, и в неделя е за "Гласът на България" и евентуално ако решат да го пуснат от есента трябва да се намали излъчването на туският сериал и да е на негово място примерно от 20:00 часа. или ще през пролетта заедно с ''Ергенът'' и ''България търси талант'' и един вид ще e на мястото на ''Survivor''. Това са двата варианта. Ново начало ще бъде за "Мастършеф", защото ще бъде с изцяло ново жури. Не случайно това предаване направи известни другите шеф-готвачи.

За ''Сървайвър''. Доста слаб 7-ми сезон откъм рейтинги. Надявам се да има нов сезон, защото за мен ''Сървайвър'' си ми е топ 1. Според Туджаров от Надкаста в YouTube, казва, че има вътрешна информация, че Acun Medya и bTV ще продължат да го реализират и догодина. Ще видим. Да, припомня че миналата година кастинга беше пуснат в края на септември 2022. И тогава това беше доста изненадващо решение предвид рейтингите и миналата година и предположенията още след края на 6-ти сезон, че няма да го има тази пролет със 7-ми сезон. Ако "MasterChef" e планиран за тази есен, то очаквам да пуснат кастинг за "Сървайвър" в близките седмици-месеци и да има нов сезон през пролетта на 2024.

Това ми харесва на bTV в последно време, че няма дълги паузи и могат да дадат почивка на даден формат за макс: 1 год. и после го подновяват с кастинг за нов сезон. Движат си форматите едновременно. Както стана с "МаsterChef" и "България търси талант" бяха в почивка и сега ще имат нови сезони. За феновете на "Сървайвър" съм сигурен, че няма да има дълга пауза. Защото имаха възможност да го изоставят още миналата година. За което евала, че не си оставиха топ предаването. Просто трябва да се напипа формулата за успех, след този 7-ми сезон, няма на къде по зле да става и се надявам, че предаването ще върви само нагоре оттук нататък през следващите бъдещи сезони в България.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy