BG TV Talk
20 April 2024 11:50:48
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2023 | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2023 | новини и коментари  (Read 13175 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #100 on: 11 July 2023 10:29:26 »

В тарифата за юли не е отразено, но според реклама във вестник "Телеграф" има промяна в програмата. От 24 юли в понеделник и вторник от 21:00ч. започва сезон 2 на "Престъпен рай", а "Новобранецът" ще е от сряда до петък. Не мога да не отбележа, че премиерата на сезон 2 на "Престъпен рай" тук ще е само 3 дни след премиерата на сериала в САЩ, което от доста години не се е случвало.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #101 on: 11 July 2023 11:26:08 »

HBO и FOX каналите правят премиери на сериали в България само дни след излъчванията им в САЩ от години насам.

Знам, че за националните телевизии това си е чудо на чудесата, но това си е техен проблем  Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #102 on: 11 July 2023 11:51:27 »

HBO и FOX каналите правят премиери на сериали в България само дни след излъчванията им в САЩ от години насам.

Знам, че за националните телевизии това си е чудо на чудесата, но това си е техен проблем  Smiley
Вероятно визираш сериали, които са си техни продукции, тъй че нормално премиерата им да е по еднакво време по всичките им канали.

Иначе ето информация за новия сериал на "Нова": https://nova.bg/accents/view/2023/07/11/418570/nova-%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B8-%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BC%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0/

Продуцент е Светлин Нейнски, който беше и на "С река на сърцето".
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #103 on: 11 July 2023 22:01:58 »

Вероятно визираш сериали, които са си техни продукции, тъй че нормално премиерата им да е по еднакво време по всичките им канали.

Иначе ето информация за новия сериал на "Нова": https://nova.bg/accents/view/2023/07/11/418570/nova-%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B8-%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BC%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0/

Продуцент е Светлин Нейнски, който беше и на "С река на сърцето".

Не, Фокс например правят премиери на редица сериали, които не са техни продукции, но имат разпространителски права за териториите, в които оперират.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #104 on: 12 July 2023 17:34:42 »

Тарифата за август: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1689161314_nova_broadcasting_group_guaranteed_ratings_valid_as_of_august_2023.xlsx

Както вече писах, в 21:00ч. ще излъчват "Престъпен рай" (в понеделник и вторник) и "Новобранецът" (от сряда до петък). В тарифата не е отбелязано, но сезон 2 на "Престъпен рай" е 10 епизода, тоест като почне на 24 юли, се пада да свърши на 22 август. Ще видим какво са планирали за последната седмица на месеца, че няма да е коректно да почнат сезон 3 на "Новобранецът" и да го зарежат по средата.

Другите интересни промени са, че в неделя явно продължават с повторение и на сезон 2 на "Маскираният певец", а в делничните дни от 16:30ч. ще повтарят "Да хванеш гората". Не съм сигурен докъде са стигнали с повторението на сезон 1 на "Маскираният певец", но ако почнат сезон 2, явно няма да го повторят целия. Другият вариант е да си продължат с повторението и в активния сезон, както последните два активни сезона повтаряха "Дяволското гърло" и "Кошмари в кухнята".
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #105 on: 14 July 2023 00:42:32 »

Още малко новини от кухнята около есенния сезон на Нова. По-рано през вечерта бях свидетел на снимките на нов български сериал с работно заглавие "Клетката", който ще се излъчва в слота от 22:30 . Човек от екипа ми сподели,че се предвиждало да бъде новият заместител на сериала 'Братя",което значи пак криминална драма. Тъй че лека полека се заформя програмата през новия сезон . Алея на славата от 20:00 часа и Клетката от 22'30 . Игри на волята заедно с Забраненото шоу на Рачков. А забравих ,че има и готов сезон на "Дяволското гърло "Сега остава само да разберем дали действително ще върнат и "Маскираният певец", или ще заложат на нещо ново? Като цяло се очаква силен и доста динамичен есенен сезон !
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #106 on: 14 July 2023 09:36:55 »

Още малко новини от кухнята около есенния сезон на Нова. По-рано през вечерта бях свидетел на снимките на нов български сериал с работно заглавие "Клетката", който ще се излъчва в слота от 22:30 . Човек от екипа ми сподели,че се предвиждало да бъде новият заместител на сериала 'Братя",което значи пак криминална драма. Тъй че лека полека се заформя програмата през новия сезон . Алея на славата от 20:00 часа и Клетката от 22'30 . Игри на волята заедно с Забраненото шоу на Рачков. А забравих ,че има и готов сезон на "Дяволското гърло "Сега остава само да разберем дали действително ще върнат и "Маскираният певец", или ще заложат на нещо ново? Като цяло се очаква силен и доста динамичен есенен сезон !
Засега звучи добре, но все пак се надявам в 20:00ч. да има 2-3 къси сериала вместо един дълъг. 😁 Впрочем не разбирам защо есента залагат само на драматични сериали, а пролетта на комедии. Нека има някакво равенство и разнообразие в жанровете и през двата сезона. 🙂
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #107 on: 20 July 2023 20:38:22 »

Най-вероятно ще подготвят нови епизоди на Съдби на кръстопът,тъй като мина автореклама за кастинг за непрофесионални актьори. Дали ще бъдат в обичайния си слот от 17:00 всяка събота ,или ще останат за зимата,предстои да разберем.
 
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #108 on: 20 July 2023 22:29:15 »

Най-вероятно ще подготвят нови епизоди на Съдби на кръстопът,тъй като мина автореклама за кастинг за непрофесионални актьори. Дали ще бъдат в обичайния си слот от 17:00 всяка събота ,или ще останат за зимата,предстои да разберем.
 
Много тъпо, ако обмислят нови епизоди на "Съдби на кръстопът". Действително дори повторенията на предаването май правят доста добри рейтинги, но мен лично не успяха да ме спечелят като зрител. Undecided Дано все пак ги планират за зимата или лятото, а не за активните сезони.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #109 on: 20 July 2023 22:42:53 »

Много тъпо, ако обмислят нови епизоди на "Съдби на кръстопът". Действително дори повторенията на предаването май правят доста добри рейтинги, но мен лично не успяха да ме спечелят като зрител. Undecided Дано все пак ги планират за зимата или лятото, а не за активните сезони.
Абе аз мисля ,че не е толкова лоша идея за завръщането му ,тъй като както казваш и ти ,че дори и повторенията му,които  са на повече от 4 години правят стабилни рейтинги. Да не говорим ,че в YouTube има над 1 млн гледания. Тъй че мисля ,че е добра идея ,ако има нови епизоди. Но пък може и някакъв нов проект да е ,като София ден и нощ например . Скоро ще се разбере 😬
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #110 on: 20 July 2023 22:47:37 »

Абе аз мисля ,че не е толкова лоша идея за завръщането му ,тъй като както казваш и ти ,че дори и повторенията му,които  са на повече от 4 години правят стабилни рейтинги. Да не говорим ,че в YouTube има над 1 млн гледания. Тъй че мисля ,че е добра идея ,ако има нови епизоди. Но пък може и някакъв нов проект да е ,като София ден и нощ например . Скоро ще се разбере 😬
То и "София - ден и нощ" беше един "шедьовър"... Grin Дано е нещо ново и по възможност по-интересно от "Съдби на кръстопът" и "София - ден и нощ".
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy