BG TV Talk
19 April 2024 08:10:48
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV - пролет/лято 2023 | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV - пролет/лято 2023 | новини и коментари  (Read 15494 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
maria_s
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 88


« Reply #60 on: 26 February 2023 15:05:40 »

Програмно решение. Миналата година беше четвъртък и петък. Тази година е в сряда и четвъртък.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 922



WWW
« Reply #61 on: 01 March 2023 12:22:26 »

Айде, първа промяна заради провала на Survivor - епизодите вече ще са събота, понеделник и вторник от 20:00 ч.

Официално признават провала пред Като две капки вода... Сега трябва и да съкратят епизодите, за да се опитат да спасят някой друг час от праймтайма...
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #62 on: 01 March 2023 12:30:51 »

Хахаххахахахахаахах!

Най - жалкото предаване!
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #63 on: 01 March 2023 12:38:01 »

Айде, първа промяна заради провала на Survivor - епизодите вече ще са събота, понеделник и вторник от 20:00 ч.

Официално признават провала пред Като две капки вода... Сега трябва и да съкратят епизодите, за да се опитат да спасят някой друг час от праймтайма...
Очакваше се такава промяна. Айде дано сега "Нова" сложат някоя собствена продукция в събота - например "Дяволското гърло". 😁 Иначе те и с премиерните американски филми сигурно ще бият Survivor. Впрочем интересно какво пък ще сложат "ьТВ" в неделя. Филм срещу "Като две капки вода" си е предизвестен провал. 😕
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #64 on: 01 March 2023 14:44:24 »

Айде, първа промяна заради провала на Survivor - епизодите вече ще са събота, понеделник и вторник от 20:00 ч.

Официално признават провала пред Като две капки вода... Сега трябва и да съкратят епизодите, за да се опитат да спасят някой друг час от праймтайма...
знаели се от кога щото за тази седмица няма промяна в програмата
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #65 on: 01 March 2023 15:26:31 »

знаели се от кога щото за тази седмица няма промяна в програмата
Явно от тази седмица. Програмата не е променена, но в социалните мрежи вече е написано.

Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #66 on: 01 March 2023 15:32:06 »

Програмата на сайта им е променена всъщност. "Сървайвър" вече е отбелязан в събота, а филмът "Need for Speed: Жажда за скорост", който щеше да се излъчва тогава, е преместен в неделя от 20:00 часа. Не са особено креативни БТВ, но то и като нямат нищо друго подготвено.  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #67 on: 01 March 2023 15:36:22 »

Програмата на сайта им е променена всъщност. "Сървайвър" вече е отбелязан в събота, а филмът "Need for Speed: Жажда за скорост", който щеше да се излъчва тогава, е преместен в неделя от 20:00 часа. Не са особено креативни БТВ, но то и като нямат нищо друго подготвено.  Grin
Ми, то не виждам и с какво биха могли да бият "Като две капки вода", които от години са си непобедим лидер. Единствено биха могли да забъзат снимките на MasterChef и да го пуснат към средата на сезона в неделя и евентуално някой друг ден, ако орежат Survivor.
Report Spam   Logged

maria_s
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 88


« Reply #68 on: 01 March 2023 16:00:20 »

Аз, понеже гледам и двата формата харсвам това преместване, понеже досега гледах Капките в неделя.
Иначе аз мисля, че епизодите на Hells kitchen и Сървайвър са много дълги 3 часа.
Report Spam   Logged
Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #69 on: 01 March 2023 16:11:21 »

сега остава да сложат Ергена в неделя тъкмо по 3 епизода на седмица  за да бият Капките ама една едва ли са чак толкова умни
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #70 on: 01 March 2023 16:36:37 »

Ми, то не виждам и с какво биха могли да бият "Като две капки вода", които от години са си непобедим лидер. Единствено биха могли да забъзат снимките на MasterChef и да го пуснат към средата на сезона в неделя и евентуално някой друг ден, ако орежат Survivor.


Поне някой малко по-нов филм да пуснат, а не такъв отпреди 10 години.  Grin  Иначе не виждам смисъл от нов формат в неделя до края на пролетния сезон - биха обрекли и него на провал.

"Капките" в момента са невъзможни за побеждаване - те винаги са били лидери по гледаемост, а сега и слабият старт на "Сървайвър" допълнително ги подпомогна и рейтингите им подобриха всички рекорди.

Целта на БТВ е с това разместване поне малко да повишат гледаемостта на Сървайвър. Че имат да избиват разходи - толкова ресурси отидоха за реализацията и промотирането му...
Report Spam   Logged
mickeymouse
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 201


« Reply #71 on: 01 March 2023 17:27:56 »

Аз мисля, че трябва да се откажат от Сървайвър най-накрая. Тази година е провал, миналата беше провал, през 2014 г. беше също провал. Явно е, че не могат да намерят формулата за този формат. Да му теглят чертата веднъж завинаги и да опитат с нещо ново.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #72 on: 01 March 2023 17:51:59 »

сега остава да сложат Ергена в неделя тъкмо по 3 епизода на седмица  за да бият Капките ама една едва ли са чак толкова умни

И как по - точно Ергенът ще бие Капките, след като не успя да победи дори и Hell's Kitchen с премиерата си? хахахаха.

Пич, понякога имам чувството, че си пишеш коментари ей така, колкото да вървят някакви мнения в темата. Хайде малко по - сериозно, плийз.

Апропо, през изминалата неделя Капките, в най - пиковата си гледаемост, стига почти 60 процента пазарен дял. За сравнение, пикът на Сървайвър е бил около 15 процента, а долната граница около 12. Трагедия.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #73 on: 01 March 2023 19:21:30 »

сега остава да сложат Ергена в неделя тъкмо по 3 епизода на седмица  за да бият Капките ама една едва ли са чак толкова умни
"Ергенът" е сниман предварително и е определен брой епизоди. Ако почнат да го излъчват по 3 пъти седмично, просто ще свърши с 1 месец по-рано.

Аз мисля, че трябва да се откажат от Сървайвър най-накрая. Тази година е провал, миналата беше провал, през 2014 г. беше също провал. Явно е, че не могат да намерят формулата за този формат. Да му теглят чертата веднъж завинаги и да опитат с нещо ново.
Както вече неведнъж писах, СМЕ са купили лиценза за Survivor за България, Румъния, Чехия и Словения за 3 години, тъй че щем, не щем, вероятно ще ни мъчат и догодина със Survivor. Впрочем във всичките държави предаването се прави от Acun Medya и ми е много странно как там е хит, а тук е провал. В Румъния дори миналата година Survivor е спечелил 2 награди за най-добро реалити. Мисля, че е крайно време да поверят предаването на Тупарев, защото очевидно само той умее да прави приключенски реалитита.

Иначе очаквам след някоя седмица да скъсят епизодите на Survivor на час и половина или максимум 2 часа. 3 епизода по 3 часа са прекалено много ефирно време за такъв чутовен провал. Grin
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #74 on: 01 March 2023 23:30:40 »

Сървайвър вече стана ясно, че го местят в събота. Но в неделя срещу капките ще си има филми. И в новините има промяна. Вече след спорта е интервюто с някой гост. След това е времето и си започва програмата в 20. Ергенът отново си е хит. В социалните мрежи има доста мемета. Явно ергенът и турския ще имат добри рейтинги. Цитиридис и той провал. Не знам за какво го държат тоя човек.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #75 on: 02 March 2023 09:32:08 »

Сървайвър вече стана ясно, че го местят в събота. Но в неделя срещу капките ще си има филми. И в новините има промяна. Вече след спорта е интервюто с някой гост. След това е времето и си започва програмата в 20. Ергенът отново си е хит. В социалните мрежи има доста мемета. Явно ергенът и турския ще имат добри рейтинги. Цитиридис и той провал. Не знам за какво го държат тоя човек.
И аз им се чудя на малоумните програмни решения - залагат на явни провали като Survivor, Цитиридис и "Мен не ме мислете", а спират успешен сериал като "Съни бийч"... Huh? "България търси талант" също се представяше добре, ама незнайно защо и него го спряха.
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #76 on: 03 March 2023 18:17:53 »

От утре, всеки уикенд новините на БТВ ще се излъчват както следва: От 8 до 12 на всеки час и в 19. Водещи на уикенд новините ще са Поли Гергушева и Мария Ванкова.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 922



WWW
« Reply #77 on: 15 March 2023 14:11:12 »

Още една "крачка назад" със "Сървайвър" - обявили са във "Фейсбук", че "предаването навлиза в нов етап и кой напуска вече няма да решават зрителите, а чрез дуели".
С други думи - признават и че гласуването с SMS-и е било грешка.

Нещо повече - очевидно с "новия етап", както го наричат, ще намалеят и епизодите. В сайта на предаването до логото вече е записано само "понеделник и вторник" от 20 ч. Тоест, без епизода от уикенда. Това обаче все още не е отразено в програмата и на други места.

Явно ще намалят бюджета, ще свият епизодите, ще приключат по-бързо снимките в чужбина, след като вече няма да е нужен елементът "почти в реално време" и така...

Пълен провал
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #78 on: 15 March 2023 15:00:51 »

Не си спомням по - грандиозен провал на някоя от телевизиите може би от "Пей с мен" или "Островът на изкушенията" насам.

Тъпото "Вечерно Шоу на бТВ" и ДъШоуто не се брои, те бяха супер нискобюджетни тъпотии, които, слава Богу, приключиха в рамките на само няколко седмици.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 922



WWW
« Reply #79 on: 15 March 2023 15:07:58 »

Не си спомням по - грандиозен провал на някоя от телевизиите може би от "Пей с мен" или "Островът на изкушенията" насам.

Тъпото "Вечерно Шоу на бТВ" и ДъШоуто не се брои, те бяха супер нискобюджетни тъпотии, които, слава Богу, приключиха в рамките на само няколко седмици.

Има още с какво да се разпишат бТВ в тази графа, но те със сигурност са по-малки продукции(и като бюджет, и като важност предвид идеята им за планиране за излъчване от гледна точка на слотове) - "Скъпи наследници", "Татковци" и "Къде е Маги?"(на последния му сменяха неколкократно също деня и часа на излъчване и накрая го забутаха в неделя от 22:30 ч.)

EDIT:
Сменена е и тарифата за март - официално, Сървайвър остава само понеделник и вторник, а през уикенда - филми.
bTV ще правят и праймтайм предизборен дебат на 25. март
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy