BG TV Talk
18 April 2024 12:52:39
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

A1 | новини и коментари

Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Go Down
  Print  
Author Topic: A1 | новини и коментари  (Read 98374 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
tv-fen
Guest
« Reply #220 on: 21 March 2016 21:35:15 »

Народе, откъде толкова голям интерес към този HMTV, какво толкова му е специалното на този канал?
Прочетох го в Facebook страницата им и затова писах тук
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 758


« Reply #221 on: 21 March 2016 21:41:55 »

Народе, откъде толкова голям интерес към този HMTV, какво толкова му е специалното на този канал?
Явно има малък интерес канала, щом все още се излъчва (за сега) само при регионалните оператори.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #222 on: 24 March 2016 01:28:55 »

Искам да покажа какво предлагат Мтел за скромните 9,90 лв. на месец (към месечната такса):

Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 474


« Reply #223 on: 24 March 2016 09:40:20 »

Както написах се чудя как имат клиенти с тези цени.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #224 on: 24 March 2016 12:02:18 »

Аз съм на Мтел и честно казано съм доволен. Договорил съм се за 20 лв. на месец за телевизия на две устройства със стандартен пакет (100+ канала) и интернет. Голямо предимство (за мен поне) е телевизията на запис, която предлагат на всички канали на БНТ, bTV и Нова + CN и още няколко.

Онлайн телевизията обаче наистина им куца. Пробваха се отново преди 2 години и отново беше платена, като предлагаха само десетина канали на кръст, повечето някакви безизвестни, дори нямаха bTV.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 474


« Reply #225 on: 24 March 2016 15:45:44 »

На Близу позиция 179 за HBO 3 и 180 за HBO 3 HD.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #226 on: 31 March 2016 22:20:09 »

И Висшата лига от следващата година ще се излъчва ексклузивно за абонатите на Близоооо!  Grin Grin  Afro Afro Е, добре де, не е окончателно, ама колкото и забавно да звучи май и това може да видим...

Изненадващ фаворит за излъчването на мачовете от Премиър лийг

Изненадващ, но изключително сериозен играч от медийния пазар, се появи като фаворит в наддаването за прякото излъчване на мачовете от английската Висша лига през следващия сезон, научи Sportal.bg. Според достигнала до нас от достоверни източници информация, с най-добри шансове да получи права за излъчването на двубоите от най-интересния вътрешноклубен шампионат в света е телекомуникационната компания "Мтел", която има и собствен пакет за кабелна телевизия в своето портфолио.

Гигантът е в напреднали преговори с компанията, която в края на миналата година придоби правата за препродаване на английските мачове за телевизионно излъчване - International Management Group. В края на миналата година IMG спечели правата за живо предаване и репортажи от Висшата лига в Армения, Беларус, Босна, България, Хърватия, Чехия, Естония, Грузия, Унгария, Косово, Латвия, Литва, Македония, Молдова, Черна гора, Румъния, Сърбия, Словакия, Словения, Украйна, Афганистан, Азербайджан, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан и Узбекистан.

От "Мтел" имат желание да закупят пакета за следващите три сезона и така техните клиенти да наблюдават двубоите от Премиър лийг ексклузивно в мрежата им.

П.С. абе като се замисля, дали пък слуха че искат да си върнат Евроком ТВ няма да се окаже истина. Колегата беше писал че Праймедия искат да ги купуват, на мен пък ми бяха казали че Мтел искат да си ги връщат за да имат и те собствен канал по подобие на БСК, а пък те нямат техни канали където да излъчват мачовете (и екип също), та има известна логика... Принципно и със Спортал имаха някакви партньорства преди за тяхната ТВ...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #227 on: 04 April 2016 16:52:38 »

Мтел закриват последната останала регионална телевизия на Кейбълтел от "едно време" - Кейбълтел Кърджали, както и не особено смисления инфоканал на Близу. Регистрациите ще бъдат заличени в СЕМ утре.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 758


« Reply #228 on: 04 April 2016 20:33:52 »

Преди бях на Близу още когато беше под името Кейбълтел и бях доволен от тях, но цените им бяха (и все още са) много високи, и затова се наложи да ги сменим.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #229 on: 04 April 2016 21:21:57 »

Преди бях на Близу още когато беше под името Кейбълтел и бях доволен от тях, но цените им бяха (и все още са) много високи, и затова се наложи да ги сменим.
Аз съм на Близу още от времето на Евроком Кабел, та се водя "лоялен клиент" още от тогава, на Мобилтел също съм "лоялен клиент" от 2003 година, а в къщи от един познат имам останала една от първите карти на Цитрон с една тухла "Ериксон".  Grin Та и на двете съм лоялен клиент, ама това не им пречи да си ме цакат редовно както си искат и двата оператора де, сега като са един очаквам и по-зле да става. Иначе и забавна ми стана играта с имената на въпросните - Мобилтел заличават Кейбълтел, има градация като се замисли човек, от кабелни към мобилни услуги уж, и без това Кейбълтел си звучи баш като пародия на Мобилтел...  Cheesy
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #230 on: 06 April 2016 21:14:25 »

Клиентите могат да тестват приложението безплатно през първите 3 месеца
Мтел предлага нова услуга за гледане на телевизия онлайн – Mtel NOW. Новото решение дава възможност на абонатите на телевизионни пакети от Мтел и blizoo да гледат любимото си телевизионно съдържание и на мобилните им устройства. Така за клиентите отпадат ограниченията за гледане на телевизия единствено у дома.
Mtel NOW осигурява бърз достъп до 40 от най-гледаните телевизионни канала директно на лаптоп, телефон или таблет. Клиентите могат да използват услугата на 5 различни устройства. Тя предлага още и възможност за връщане на програмата на тези канали до седмица назад, спиране на пауза, до 10 часа запис на избрани предавания, архивиране и достъп до тях в рамките на 3 месеца. Приложението предоставя на клиентите и електронна ТВ програма.
Услугата е достъпна онлайн на www.mtelnow.bg или чрез мобилно приложение за Android и iOS.
Предложението важи както за нови, така и за съществуващи абонати на телевизионните пакети на Мтел и blizoo. Потребителите, които се регистрират за достъп до услугата до 30 април, ще могат да я ползват безплатно 3 месеца. След изтичането на промоционалния период, месечната такса е 5.99 лева.
Mtel NOW e услуга за гледане на телевизия през мобилни устройства на Telekom Austria Group, част от която е и Мтел. Приложението вече е въведено в Австрия, където се радва на голям интерес от страна потребителите, заради множеството функционалности, които предлага. До края на годината услугата ще бъде въведена в операторите от групата в Сърбия, Македония и Хърватия.
Повече информация за Mtel Now можете да получите на www.mtel.bg, *88, както и в магазините на Мтел и blizoo.

Опитах се да го пробвам, клиент съм на blizoo, но понеже си го плащам на 15. число, т.е дотогава се водя като длъжник не ми позволява да го пробвам. Не знам как да реагирам на това.
Report Spam   Logged
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #231 on: 19 April 2016 15:35:56 »

Махнали са един куп програми от аналоговата на Близу и то все ключови. Box TV, Disney Channel, Cartoon Network Lips Sealed Но са запазили тъпни като военния канал. Помияри!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #232 on: 19 April 2016 16:03:27 »

Махнали са един куп програми от аналоговата на Близу и то все ключови. Box TV, Disney Channel, Cartoon Network Lips Sealed Но са запазили тъпни като военния канал. Помияри!
Че някой гледа ли още аналогова телевизия? На Net1 примерно за 16 лева на месец получаваш и аналогова, и цифрова, като на аналоговата има 55 канала, а на цифровата - 119.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #233 on: 19 April 2016 20:17:49 »

Махнали са един куп програми от аналоговата на Близу и то все ключови. Box TV, Disney Channel, Cartoon Network Lips Sealed Но са запазили тъпни като военния канал. Помияри!
Аналоговата на Близу скоро ще е аут, смятайте го до края на годината почти на 100%. Мтел нямат никакво намерение да я поддържат и с постепенното сливане на пакетите изчезва. До колкото знам скоро почват обновяване на мрежата си в София, като целта е да разкарат отделните мрежи, останали от Мегалан, Спектър, Евроком, Кейбълтел (даже зимата и кутия на Естнет и на Евротур видях от време оно) и да ги заменят с обща.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #234 on: 19 April 2016 22:28:58 »

Надявам се, че всички са наясно, че освободения капацитет от аналоговите кабелни ТВ канали се ползва за нови цифрови канали в мрежите на операторите, нали? Така, че не виждам драма в това. А и качеството на наличните до момента канали ще скочи, ако преустановят аналоговите. Все пак това не е IPTV и капацитета на честотния спектър е ограничен.
Report Spam   Logged
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #235 on: 20 April 2016 00:51:12 »

Надявам се, че всички са наясно, че освободения капацитет от аналоговите кабелни ТВ канали се ползва за нови цифрови канали в мрежите на операторите, нали? Така, че не виждам драма в това. А и качеството на наличните до момента канали ще скочи, ако преустановят аналоговите. Все пак това не е IPTV и капацитета на честотния спектър е ограничен.
Да бяха махнали канали които никой не гледа като Военния канал както споменах, Скат, 24Kitchen, Фиеста и тн.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #236 on: 20 April 2016 00:55:16 »

Да бяха махнали канали които никой не гледа като Военния канал както споменах, Скат, 24Kitchen, Фиеста и тн.
Скоро всички ще угаснат. Но си прав за това, че са спрели гледаеми ТВ канали сега. Колкото до Фиеста и 24 Kitchen те също са хубави, както BOX TV.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 474


« Reply #237 on: 20 April 2016 08:14:11 »

След като махат аналогови канали дали ще дадат безплатно приемници,след като аналоговата е безплатна за 2 телевизора.
Report Spam   Logged
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #238 on: 21 April 2016 10:01:19 »

Въснановиха каналите в аналоговата.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 474


« Reply #239 on: 22 April 2016 10:28:00 »

На 22 Април 2016г. каналите bTV HD, Nat Geo HD, bTV Action HD, Nova Sport HD, RING HD ще бъдат заменени със SD версии.
Промяната се налага поради техническа оптимизация, свързана с предлагане на по-широко разнообразие от телевизионни канали за сателитната услуга от Мтел.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy