BG TV Talk
29 March 2024 01:55:02
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

A1 | новини и коментари

Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Go Down
  Print  
Author Topic: A1 | новини и коментари  (Read 98116 times)
0 Members and 7 Guests are viewing this topic.
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #240 on: 22 April 2016 12:05:51 »

Нещо не я разбирам аз така оптимизицията...ба*ти тъпанарите
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #241 on: 22 April 2016 16:20:11 »

И после Булсата били смешници ,тия биха и вивашита по кретенизъм ,ама ше ги изтрая още 6 м!
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #242 on: 22 April 2016 16:33:13 »

Пестят за Висшата лига хората. Grin А иначе не ги ли свалят само от сателитната им, по кабелната на Близу и бившата на Мегалан би трябвало още да ги има. Тя сателитната им е траш още от началото и без това...
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #243 on: 23 April 2016 19:57:17 »

Най-накрая и Mtel с 4G.
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #244 on: 25 April 2016 01:17:58 »

Мтел май наистина взимат Английското ,Испанското остава при Булсата ,диемите си остават само с Бг първенство !
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #245 on: 25 April 2016 01:52:20 »

Мтел май наистина взимат Английското ,Испанското остава при Булсата ,диемите си остават само с Бг първенство !
Не намирам нова информация? Има още време до като се обяви нещо официално, до тогава си мисля че Диемите могат и все пак да се уредят. Grin А за испанското все още имам надежда в БТВ...
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #246 on: 25 April 2016 02:38:45 »

Инфото е от Тема Спорт би трябва да е достоверно!
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 473


« Reply #247 on: 25 April 2016 13:28:25 »

А ако М Тел купят Английското дали ще предоставят канала и на другите оператори,според вас.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #248 on: 25 April 2016 13:32:36 »

А ако М Тел купят Английското дали ще предоставят канала и на другите оператори,според вас.
Едва ли .
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #249 on: 25 April 2016 15:18:28 »

Не знам ама инфото на Милен май е вярно, защото и от АБРО са публикували инфо, че отива при Мтел и Близалките. Grin Щели да пускат нов канал за излъчване, за това спирали HD-тата на сателитната. Много ми е интересно как ще го кръстят - М-Спорт, Мтел Спорт, Близууу Спорт? Afro Лошо ми стана, и двата им аутдейтнати бранда са за кошчето... Дали ще го пуснат и при другите - като гледам как процедират в Румъния Дойче Телеком с Долче Спорт - никакъв шанс. Но поне абонатите на Близу ще могат да се озъбят за нещо на тези на БСК, щото до сега само ревяха колко не струва услугата...
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #250 on: 25 April 2016 15:37:49 »

Дано да го пуснат и при другите оператори. Ако е вярно това за новия канал, едва ли ще е М-Спорт, тъй като името си прилича с M-SAT. Аз мисля, че ще е Мтел Спорт.
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #251 on: 25 April 2016 16:01:59 »

В другия телевизионен форум ме подсетиха за правилото на заключените часове, според което БФС може да забрани излъчването на мачове по време на "А група", както правят в момента с тези на ЦСКА. Сега ако се заядат може да сложат всички мачове от елита в часовете на английския футбол.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #252 on: 25 April 2016 16:24:54 »

В другия телевизионен форум ме подсетиха за правилото на заключените часове, според което БФС може да забрани излъчването на мачове по време на "А група", както правят в момента с тези на ЦСКА. Сега ако се заядат може да сложат всички мачове от елита в часовете на английския футбол.
Ако канала е платен с такса тип PPV не могат да го пипат, защото достъпа до него ще е по-труден от този на А група, и така забраната ще засегне само БТВ Екшън и Ринг, защото Спорт+ на БСК също е такъв канал. В другите европейски държави е така - по време на заключения диапазон само по PPV канали вървят мачове. От друга страна, няма смисъл да въвеждат такъв диапазон, ако Диема Екстра е платен. Ако беше по оригиналната Диема - да, но иначе зрителя и без това си плаща, за да гледа А група по ТВ , както и да отиде до стадиона, така че се губи изгодата.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #253 on: 25 April 2016 16:26:03 »

НЯМА да го дадат на другите оператори, да не са луди, особено както са ги осигурили правата за 3 години, точно за един договор и половина, а защо не и един 36 месеца, те сегашните 2 шепа на мтел и половин България на Blizoo за чий са им да ги продават на други оператори. Никакъв шанс това да се случи. Аз се надявах да си останат при диема, но лично не е голяма загуба. Уви испанското ще ме е яд, единственото  хубаво първенство, което няма Mtel/blizoo.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #254 on: 25 April 2016 17:37:04 »

Английската Висша лига ще има нов дом от следващия сезон

Английската Висша лига ще има нов дом от следващия сезон
"Мтел" договори Висшата лига

Английската Висшата лига ще има нов дом от следващия сезон, информира Асоциацията на българските радио и телевизионни оператори (АБРО). Това е мобилният и цифров оператор "Мтел". Той е спечелил битката за правата с "Нова Броудкастинг груп". Така за първи път от доста години насам шампионатът на Англия няма да върви по "Диема".

Премиър лийг ще може да се гледа от август само в мрежата на "Мтел" и "Близу". Ще бъде направен и специален канал. Висшата лига ще върви там в следващите три години (дo май 2019), кaтo според запознати "Мтел" е платил колосална сума за правата, каквато досега не е вадена у нас.

Според информациите почти целият екип журналисти, който в момента прави Висшата лига по "Диема спорт", "Нова спорт" и "Диема", ще се пренесе в новия дом на шампионата у нас.

Това е сериозен удар по каналите на "Нова Броудкастинг група", на която реално остават само "А" група и Формула 1.

Iordan2000: нарушена шеста точка, спазвайте правилата!
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #255 on: 25 April 2016 17:45:26 »

Инфото изчезна мистериозно от сайта на АБРО.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #256 on: 25 April 2016 18:06:42 »

Инфото изчезна мистериозно от сайта на АБРО.
:
Във връзка с появилата се публикация в уебсайта sportal.bg, както и в други онлайн медии, относно придобиването на правата за Английската Висша Лига

Във връзка с появилата се публикация в уебсайта sportal.bg, както и в други онлайн медии, относно придобиването на правата за Английската Висша Лига, Асоциацията на българските  радио и телевизионни оператори (АБРО) заявява следното: АБРО не е получавала информация и не е правила публични изявления под каквато и да е форма, свързани с темата за правата за излъчване на мачовете от първенството.

АБРО е най-представителната и влиятелна медийна организация с нестопанска цел в България, обединяваща дейността на най-големите национални телевизии и радио- оператори. Асоциацията категорично подчертава, че не участва и не взема отношение по търговските преговори и сделки на своите членове, както и няма практика да прави подобни изявления.

В допълнение – нито Мтел, нито Близу са членове на организацията.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #257 on: 25 April 2016 18:22:52 »

Този "сериозен сайт" твърдят че са ги питали лично Мтел и са им потвърдили, но пък от Гонг не пропускат да контрират и те с АБРО.  Grin Както и да е, изглежда пак се е получил прословутия развален телефон между медиите, подобно на информациите на ТВ-ФЕН между Предавател и БГ ТВ Талк, но до като Нова или Мтел не напишат нещо самите те по въпроса всичко си остава неофициално...
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #258 on: 25 April 2016 18:27:38 »

Фактът, че не пуснаха по-съществена информация по въпроса от прессъобщението на АБРО, ме кара да мисля, че е вярно, макар и неофициално.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 473


« Reply #259 on: 26 April 2016 11:22:47 »

В чата на Близу потвърдиха че са взели правата за Англия.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy