BG TV Talk
28 March 2024 17:29:02
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

A1 | новини и коментари

Pages: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Go Down
  Print  
Author Topic: A1 | новини и коментари  (Read 98083 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #480 on: 12 June 2017 08:43:44 »

Гледам са пуснали М Тел Спорт 1 и 2 без да съм ги искал и плащал.
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #481 on: 12 June 2017 22:30:34 »

Може да ти влизат в абонаментния план.

Аз също имам договор от преди това и ги имам тези канали без да съм се абонирал за тях, защото ми влизат в абонамента. Наскоро актуализираха пакетите, провери стария ти пакет на кой от новите е аналогичен.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #482 on: 12 June 2017 23:53:55 »

Отключиха ми Мтел Спортовете, но ми заключиха международните - попадали в нов допълнително платен пакет "Europe SD". Пак ще трябва да подавам жалба за нарушаване на договора, защото както и Мтелци да препакетират пакетите нямат право да пипат каналите на абонатите с договори от Близу до като не изтекат, защото нарушават условията! Ако са ви ги заклюичили - ръчкайте ги, в правото сте си.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #483 on: 14 June 2017 12:19:31 »

Днес са ги спряли за кво ги пуснаха за 2 дена.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #484 on: 09 August 2017 07:21:27 »

ВАЖНО: Промяна в програмната схема с канали от 15.08.2017г.!

Уважаеми клиенти,

От 15.08.2017 г. ще се извърши замяна на следните канали:

TV Slovenja, RTP International, Rai 1, Rai 2, Rai 3, France 2, ZDF, ARD, TVE с канали:

RTL 2, VOX, Mediaset, TGCom24, UA|TV, HMTV, Euronews French.

Причината за промяната е недостигане до ново споразумение с доставчика на телевизионно съдържание и заместване с канали със стойностно и атрактивно съдържание.

Извиняваме се за причиненото неудобство!

Надяваме се, че новите канали ще задоволят всеки вкус, ето и малко повече информация за тях:

RTL 2 - RTL II представлява уникална телевизионна програма излъчваща популярни сериали, документални филми, телевизионни реалности, сапунени сериали,  новини и репортажи. Характеризира се като модерен канал показващ широк спектър от привлекателно съдържание.

VOX - VOX е канал за обществен интерес и развлечения, който се отличава с изключителни герои, най-добро забавление. Допълва се от игрални и документални филми за историята, социалните теми и музиката. Особено популярна сред женската аудитория.

Mediaset - Mediaset Italia е международният телевизионен канал, който предлага най-доброто от програмното съдържание на своите основни национални телевизионни канали (Canale 5, Italia 1 и Rete 4). Каналът е насочен към италианците, живеещи по целия свят, както и към хората, които обичат Италия, нейната култура и красота. Програмният график предлага италианско програмиране, включително драматични серии, комедии, новинарски и развлекателни предавания.

TGCom24 - TGCOM24 е италиански телевизионен канал, който предлага новини, актуални събития, спортни бюлетини и много други. Той осигурява непрекъснат поток от информация, осигуряващ 24-часово покритие на големите разкази в Италия и по света. TGCOM24 е на живо от 8:30 до 00:30 часа с допълнителни бюлетини за нови новини през нощта.

UA|TV - UA|TV е канал, даващ пълна и точна информация за Украйна, за текущите събития в политиката и икономиката, за историята и културата, традициите на украинския народ. Предаванията на UA | TV са на руски и украински езици. Всички телевизионни програми са придружени от субтитри на английски език.

HMTV - HMTV е първият в България денонощен развлекателно-познавателен филмов канал на руски език с възможност за ползване на български субтитри. HMTV представя нови филми и съвременна класика от игралното кино, създадени от водещи световни кинематографи. Каналът е насочен към най-широката аудитория: всеки телевизионен зрител, независимо от възрастта, пола и вкусовите си пристрастия, ще намери там любими програми.

Euronews French - Euronews е новинарски канал, който предлага актуално и различно новинарско съдържание за 12 страни в Европа на различни езици. В тази версия, каналът излъчва на френски език.

Екипът на Мтел Ви пожелава приятно гледане!


Честито на печелившите.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #485 on: 09 August 2017 10:02:14 »

Честито на печелившите.
Нещо не съвпада бройката обаче... Махат 9 канала, а слагат 7 или реално просто намаляват бройката канали с 2... Иначе общо взето махат пълнеж и слагат пак пълнеж. От въпросните канали само HMTV е преведен на български, а TGCom24 и UA\TV изобщо не ги знам какви са... Добре че отдолу са уточнили профилите на всичките канали... Grin
Report Spam   Logged

Scar.Tissue
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 51


« Reply #486 on: 09 August 2017 15:19:56 »

Пример за гавра с абонатите им отвсякъде. Освен, че каналите намаляват с 2, махат ARD, ZDF, RAI, които дават редица големи спортни събития и ги заместват с поредните новинарски канали и тук таму филмови канали за пълнеж.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #487 on: 09 August 2017 15:51:54 »

Е, че нали трябва да гледаме спорта по платените канали... Grin Когато "Диема Спорт" взеха "Формула 1", положението беше същото - при почти всички оператори мистериозно изчезна RTL, по който също върви "Формула 1"... Grin
Report Spam   Logged

edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #488 on: 09 August 2017 16:19:42 »

Пример за гавра с абонатите им отвсякъде. Освен, че каналите намаляват с 2, махат ARD, ZDF, RAI, които дават редица големи спортни събития и ги заместват с поредните новинарски канали и тук таму филмови канали за пълнеж.
И вдигнаха таксата с 2 лв.
Report Spam   Logged
monk1900
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 341


« Reply #489 on: 10 September 2017 17:26:30 »

Пример за гавра с абонатите им отвсякъде. Освен, че каналите намаляват с 2, махат ARD, ZDF, RAI, които дават редица големи спортни събития и ги заместват с поредните новинарски канали и тук таму филмови канали за пълнеж.

Повечето от тези канали ги има безплатно на други сателити. TV Slovenija 1 даже пише, че го има некодирано на Eutelsat 16A (сателита, от който Mtel излъчват сателитна телевизия). Не разбирам много от сателитна телевизия, но според мен който има чиния от Мтел, може да се нагласи да приема със същата чиния и сигнал от Hot Bird (където има RTP International, Rai 1, Rai 2, Rai 3, ZDF, TGCom 24, UA TV, Euronews и т.н). Пък който ползва интерактивна телевизия, значи има интернет, значи може през интернет да си ги гледа.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #490 on: 20 September 2017 17:31:51 »

Quote from: Джорджи™
Telekom Austria Group ще преименува всичките си оператори на A1.

https://www.telekomaustria.com/en/newsroom/2017-9-20-telekom-austria-group-turns-a1-into-a-powerful-brand-for-all-of-its-operations
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #491 on: 20 September 2017 18:22:58 »

Why!? Разбирам до някъде стратегията Глобул - Теленор, защото Теленор налагат тоя бранд навсякъде още от 1996, но тука беше абсолютно ненужно Телеком Австрия да ребрандират операциите си, още повече с това ужасно име. Ако ще се налагаше единен бранд, по логично беше тоя бранд да е „VIP”, както е в останалите балкански страни. Мтел е най-големия оператор и заличаването на бранда ще донесе повече негативи в сравнение с Теленор.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #492 on: 22 September 2017 15:23:23 »

А1, семпло, харесва ми. За мен, както и за повечето обикновени юзъри няма нужда името да носи смисъл, какъвто TVboy търси попринцип. Поне всички можем да се съгласим, че е по-добре от Мовил.  Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #493 on: 22 September 2017 15:43:13 »

То не е толкова до смисъл, колкото до това как ще стои самото име като бранд на компанията. Примерно те ще му казват и ще го промотиират и произнасят като „A-One”, демек на английски (какъвто и домейн са регистрирали вчера впрочем защото a1.bg е в блаклиста на Регистър.бг и не може), до като всички ще му казват „по нашенски” „А-едно”, което звучи тъпо, но трябва да го предвидят, защото просто няма да могат да го избегнат. Едно е „Мтел” и „Мобилтел”, като „Мтел” дори  самите те го промотиират с изписване на кирилица извън логото, а друго е „А-едно”. Лично за мен е тоя бранд е трудно вървежен поне в България срещу сега нложения „Мтел” и не може да се мери със смяната „Глобул”-„Теленор”.
Report Spam   Logged
monk1900
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 341


« Reply #494 on: 25 September 2017 00:34:55 »


Report Spam   Logged
Scar.Tissue
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 51


« Reply #495 on: 04 October 2017 21:18:41 »

Не знам от кога е, но мтел са променили броят на каналите при mtel now на 70+, 50+ и 30+ (линк). Като цяло добавяне на модни канали, новинарски канали, няколко чуждестранни и на филмови канали, като AMC и HMTV, са основните разлики. На сайта си още не са отбелязали промяната при абонаментните планове, така че може и да е от доста скоро.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #496 on: 11 January 2018 13:14:09 »

Считано от 01.01.2018 г. канал EuroSport News вече не е част от програмната ни схема с канали.

Причината е преустановяване излъчването на канала за територията на България.

Извиняваме се за причиненото неудобство!

Мтел постоянно се стреми да обогатява и задоволява всеки клиентски интерес! Следете сайтa ни за ново атрактивно програмно съдържание!

 

 


Екипът на Мтел!
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #497 on: 11 January 2018 13:32:24 »

Ми ОК, ама да сложат нещо на отворилите се дупки HMTV и сега Eurosport News вместо с хилядолетия да стоят на „soon” май щеше да е по-хубавия вариант, за който не си дават хич зор...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #498 on: 21 January 2018 16:06:53 »

От началото на годината стартира процесът по ребрандиране на Мтел в А1. Като част от първия етап във всички обекти и реклами на Мтел под логото ще се изписва „Member of A1 Group”. До края на годината марките Мтел и Близу ще бъдат окончателно заменени от А1. Подобна стратегия извършиха и Глобул при преименуването на Теленор - в продължение на няколко месеца под зеленото лого на Глобул пишеше „Member of Telenor Group". Това се прави за да свикнат хората да виждат новия бранд за да не се появи „изневиделица”.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #499 on: 03 March 2018 10:10:53 »

Дано купят правата за Примера дивисион от другият сезон.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy