Преди малко в "Преди обед" гостува Сашо Кадиев и каза, че ще снимат и нови епизоди след края на този сезон на "Кой да знае?" - та явно, логично, ще има и четвърти сезон предаването.
Е, няма логика да спират едно от най-рейтинговите си предавания, въпреки че в последните месеци се нагледахме на доста нелогични програмни решения.
Иначе сега прегледах програмата за другата седмица и ми стана ясно защо са пуснали "Кралят на Тълса" в толкова късен час. Причината е, че са купили само първи сезон, който е 9 епизода и от 21 януари на негово място почва милионното повторение на "От местопрестъплението: Маями". Не знам тези телевизии толкова ли нямат пари за нови и по-разнообразни сериали, че въртят едни и същи криминални поредици вече 20 години...