BG TV Talk
19 March 2024 11:30:08
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

US сериали и телевизии | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3   Go Down
  Print  
Author Topic: US сериали и телевизии | новини и коментари  (Read 12132 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #20 on: 23 April 2016 17:07:34 »

При нас се прави с високоговорители на открито и сирени.
Да се въведе подобна сигнализация по телевизиите и радиата е много добра идея. Например нашият регион не е в 30-километровата зона около АЕЦ „Козлодуй“ и проверки никога не сме имали. Добре, че е 2 юни, иначе се съмнявам, че биха поддържали сирените.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #21 on: 31 January 2017 13:18:17 »

Пускам го тук, понеже този сериал едва ли ще тръгне по някоя българска телевизия:
Валери Милев събира $100 хил. за сериала с Дани Трехо

Българският режисьор Валери Милев стартира кампания за набиране на средства за най-новия си независим проект Bullets of Justice („Куршуми на справедливостта”). Заснемането на пилотния епизод на продукцията, в която главно действащо лице е холивудският актьор Дани Трехо, е вече готово. „Искаме да ви покажем атмосферата и стила, в който ще се движи сериала. Сцените са готови, но са ни необходими допълнително средства за постпродукцията”, обяснява Милев за сайта indiegogо.com, дал терен на кампанията. 100 хиляди долара е целевата сума, към която се стреми екипът на режисьора, а дарилите ще могат да се снабдят с маски и друг реквизит от снимачната площадка на Bullets of Justice. Голяма награда е роля в следващия епизод на продукцията.

Сериалът е реализиран от група приятели. Българска следа в него ще остави и Яна Маринова, а сюжетът ще се върти около последиците от евентуална Трета световна война. Американското правителство стартира проект за създаването на супер-войник, като обединяват ДНК на човек и прасе, а Роб Джъстис ще е сред последните оцелели от свирепите мутанти. Жанрът на сериала гравитира около черната сатира и хоръра.
Почти целият екип на сериала е съставен от българи: http://www.imdb.com/title/tt6421398/
Тук можете да го подкрепите: https://www.indiegogo.com/projects/bullets-of-justice-movie-action#/
А това е тийзъра:
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #22 on: 06 February 2017 14:26:55 »

Изглежда интересно но им трябваше реклама на Супербоул за да има успех.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #23 on: 06 February 2017 15:59:19 »

Изглежда интересно но им трябваше реклама на Супербоул за да има успех.
Е, то кой знае колко пари струва реклама там... Това все пак е независима продукция и бюджета им е доста ограничен.
Report Spam   Logged

mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #24 on: 06 February 2017 17:40:21 »

Е, то кой знае колко пари струва реклама там... Това все пак е независима продукция и бюджета им е доста ограничен.

Не много, само 5 млн. долара за 30 секунди. Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #25 on: 06 February 2017 20:31:43 »

Не много, само 5 млн. долара за 30 секунди. Smiley
Това имах предвид. Обявена е кампания за събирането на 100 хил. долара, за да заснемат пилотния епизод, та явно не могат да си позволят 5 милиона за 1 реклама. Grin
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #26 on: 14 March 2017 20:24:09 »

Някой гледа ли финала на "Дневниците на вампира" и завръщането на Нина Добрев? Доста добре го бяха подготвили, макар че на места бе претрупано. Завърши достойно след 8 години в ефир!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #27 on: 14 March 2017 20:46:27 »

Някой гледа ли финала на "Дневниците на вампира" и завръщането на Нина Добрев? Доста добре го бяха подготвили, макар че на места бе претрупано. Завърши достойно след 8 години в ефир!
Тая вечер съм си го приготвил след "Откраднат живот". Видях, че има и някакъв специален бекстейдж епизод. А някой знае ли какво ще стане с "Древните" след тоя сезон? Според мен ще е последен, но не виждам никакво официално инфо...
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #28 on: 14 March 2017 23:19:16 »

В Туич върви маратон на всички сезони на Power Rangers по случай излизането на филма! Ще продължи 17 дни!
https://twitch.tv/twitchpresents
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 375


Администратор


« Reply #29 on: 15 March 2017 18:13:55 »

24 сезона и около 840 епизода са бая, но за 2 седмици май ще ги извървят. Първоначално се зачудих защо в Twitch, a не в тубата, но после видях че Amazon са едният от партньорите на Saban и Lionsgate, които правят филма. Ето и самия стрийм у форумо:

Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #30 on: 15 March 2017 22:22:32 »

Тая вечер съм си го приготвил след "Откраднат живот". Видях, че има и някакъв специален бекстейдж епизод. А някой знае ли какво ще стане с "Древните" след тоя сезон? Според мен ще е последен, но не виждам никакво официално инфо...
Зависи от рейтингите, ще се разбере дали ще има пети сезон или не. В интервю Джули Плек намеква, че Кандис Кинг (Керълайн) може да влезе в 4 сезон на "Древните". Също така се подготвя и още един спин-офф на "Дневниците", който ще е свързан с Керълайн и училището за вещици, което отвори на финала на "Дневниците".
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #31 on: 16 March 2017 00:30:17 »

Ми, то рейтингите на "Древните" са трагични. Не беше ясно даже дали ще има сезон 4, но ето, че ще има, макар и по-къс. Всъщност това е и една от основните причини да си мисля, че сезон 4 ще е последен. Предишните сезони бяха все по 22 епизода и почваха през октомври, а този ще е само 13 епизода и почва след 2 дни. Като цяло обаче "Дневниците на вампира" доста ми доскучаха през последните 2-3 сезона и честно казано едвам изтраях да свърши историята. Ако наистина има още един спин-оф с Керълайн, определено нямам намерение да го следя...
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #32 on: 16 March 2017 01:27:03 »

За телевизия като CW рейтингите не са от голямо значение. Те подновиха "Лудата бивша" с 0.2% рейтинг, пък "Древните" с 0,4% няма да го подновят. Предполагам, че колкото и да са зле рейтингите по време на 4 сезон, CW ще го подновят за последен 5 сезон, който отново ще е къс. На "Дневниците" първите 4 сезона са най-добри, 5 и 6 бяха горе-долу, а 7 и 8 сезон (без последните 5 епизода) трагични! Поне историята завърши подобаващо, макар и леко претрупано. Трябваше да отделят 2 часа за финала, не 1. Преди няколко дни подновиха "Стоте" за 5 сезон и "Ривърдейл" за 2 сезон. Мисля скоро да започна "Ривърдейл", някой започнал ли го е и какво му е мнението за него? "Стоте" много се радвам, че чу дават още един сезон, заслужава много сезони!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #33 on: 16 March 2017 12:42:49 »

Хъ... Каква е тая телевизията, за която рейтингите не са от значение? Grin За мен е безумно да подновят сериал с рейтинг 0,2%... Undecided
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #34 on: 16 March 2017 13:42:51 »

Такава, която си докарва в пъти повече милиони от разпространението на Уорнър по целият свят...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #35 on: 16 March 2017 14:13:38 »

Ами.. жалко, че си харчат парите за такива откровени провали, вместо да ги инвестират в нещо по-успешно... Undecided
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #36 on: 16 March 2017 16:32:13 »

Самата телевизия е насочена към тийнеджърите и младежите. Нормално е да не се възприема от всеки.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 978



« Reply #37 on: 17 March 2017 00:26:57 »

Не е в това проблемът. И "Не така, брат" е насочено към тинейджъри, ама ми допада, въпреки че съм почти на 26. Иначе "Свръхестествено" например си е доста добър сериал, който все още ми задържа интереса. Имаше си спадове естествено, но без тях не може.
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #38 on: 17 March 2017 02:50:16 »

Supernatural колкото и дълъг да го направят, няма да ми омръзне. Последно четох, че искат да направят 300 епизода, така че очаквам и 14 сезон.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #39 on: 17 March 2017 12:46:26 »

Ами.. жалко, че си харчат парите за такива откровени провали, вместо да ги инвестират в нещо по-успешно... Undecided

Моля те, не пиши глупости.

Ето как работи системата - Warner имат дялово участие в The CW ----> сериалът е на Warner ----> сериалът е продаден по целият свят и Warner печелят пари от направата на нови епизоди ----> последващите сезони, макар и с ниски рейтинги се поръчват на преференциални за канала цени, за да може Warner да продължи да го продава по света, където има гледаемост и е успешен.



Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 [2] 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy