Ами ,те цяло лято дават повторения.
То всяко лято е така, ама досега не са повтаряли предавания, които бяха очевидни провали при премиерното си излъчване. "Нова" също въртят камара повторения, ама поне са на готини неща, които бяха успешни при премиерите си. "ьТВ" също биха могли да повторят например "Съни бийч" или "Революция Z", които бяха успешни, а и са тематични за лятото, ама вместо това ще ни мъчат със Survivor...
