Брех... Не разбирам защо се мъчат с повторения на предавания, които си бяха откровени провали, пък и то в праймтайма...

Ако няма какво премиерно да излъчват, поне да пуснат някой сериал, пък тези предавания да си ги въртят по нишовите канали.
Те въртят следващия сезон вместо анимационният блок по бТВ Екшън.