Хелс Китчън в неделя. Този път са решили да отговорят на бтв.
Еми време беше да направят нещо по въпроса,иначе щяха да претърпят поредния погром.
Есента коментирахме, че програмните решения са bTV са нелогични, но тази пролет такива са на NOVA. Все едно им правят услуги.
1. Срещу късните им куиз предавания пускат американски сериал.
2. Повторение на “Като две капки вода” срещу старта на “Ергенът”, а имаха шанс да пуснат Hell’s Kitchen.
3. Тази събота и неделя пускат филми срещу собствена продукция на bTV.
4. Защо, за Бога, в събота ще има едночасов епизод на "Един за друг" срещу двучасов епизод на "Бригада нов дом", какъв е смисълът?
Или тотално не им пука и се мислят за много велики, или има нещо друго.
Абсолютно точно описано! Същото мисля и аз. Иначе да,просто много си повярваха и смятат,че каквото и да пуснат ще са лидери. Е да,ама НЕ!