Чужди сериали нямат място в късния праймтайм през активен сезон… Есента се представиха много добре с “Биг Брадър”, та дори тричасови епизоди на форматите им са по-добра алтернатива.
Да не говорим, че това е сериал, който го има със субтитри на български в SkyShowtime. Кой ще го следи по телевизията?
+1 Абсолютно съм съгласен! Определено трябваше да си наблегнат на собствена продукция през активния сезон,а не на чужди такива. Но колкото и да си го обсъждаме,както виждаме нещата няма да се променят. Като дръпнат бТВ сега в късните часове,ще се усетят.