BG TV Talk
16 June 2026 15:41:38
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2025 | новини и коментари

Pages: 1 ... 13 14 [15]   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2025 | новини и коментари  (Read 119222 times)
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 790


« Reply #280 on: 31 July 2025 18:25:21 »

На това не съм му и обърнал внимание даже... Сега обаче видях, че според тарифата от 8 август (петък) е трябвало да има All Inclusive и сериал, пък в програмата реално пише филм... Явно от 15 август All Inclusive ще бъде в четвъртък и петък и по този начин се пада сезонът да приключи на 5 септември.

EDIT:
Доста рано "Нова" са пуснали и публикация с акцентите за есенния сезон: https://nova.bg/accents/view/2025/07/31/505919/%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D1%89%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%B2-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-nova/

В публикацията е акцентирано върху Big Brother, "Игри на волята", "Пееш или лъжеш" и сезон 2 на "Клетката", във видеото обаче има и кадър от "Семейни войни", което ме навежда на мисълта, че явно имат още неизлъчени епизоди. Grin И пак започвам да се питам колко неизлъчени епизода аджеба имат, след като последните снимки на предаването бяха в началото на 2024г., а и от тогава кастингът за предаването е спрян. Grin

"Кошмари в кухнята", The Floor и евентуално "Скрита самоличност" и "Черешката на тортата" явно остават за зимата.
Ехей,ако до миналата година мрънкахме,че супер късно обявиха есенния сезон,сега пък направо ни стъписаха с толкова ранното обявяване на акцентите! Все си мислех,че Кошмарите ще са през предстоящия сезон,но може да остане и за пролетта или пък за зимата. The floor явно ще бъде за пролетния сезон ,заедно с " Борба за ключ" на Иван и Андрей! Да видим след 2-3 седмици, като излезе и тарифата как ще ги позиционират.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 13 14 [15]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy