И аз искам “Капките” да са в неделя. Неделният праймтайм най-много подхожда на развлекателни семейни предавания като “Като две капки вода” и “Пееш или лъжеш”. Или като “Гласът на България” и “България търси талант” на конкуренцията. 😄
Още повече, че по-дългите епизоди на "Като две капки вода" няма да им изместват късните новини в по-късен час, понеже в неделя просто няма късни новини.

Неделя е и по-подходящ ден за финала, ако пак е на Националния стадион или в Арена 8888.