Тази година честно казано е пълна мистерия,около "Диви и красиви" и все още нямам никаква информация 🙄. В средата на май по-скоро да има повече подробности.
Забелязах и друга подробност от програмата на Нова. От другия петък в 20:00 часа, ще се въртят стари епизоди на "Кошмарите",явно не издържаха на напрежението срещу Бригадата и ги спират засега! Сигурен съм,че в тарифата за май,епизодите бяха нови,та даже имаше епизод и в понеделник!
Реално, “Кошмарите” не са толкова зле срещу “Бригада Нов дом”, нищо, че “Бригадата” води леко. Възможно е да не са заснели достатъчно нови епизоди, за да имат за излъчване в понеделник и петък през май месец.