BG TV Talk
17 June 2026 09:55:42
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2026 | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2026 | новини и коментари  (Read 262693 times)
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 712



« Reply #120 on: 30 April 2026 17:55:45 »

“Бригада нов дом” от Тему. Grin
В случая май става въпрос само за чистене на занемарени домове, а не за цялостен ремонт, а и новото предаване ще се излъчва по 4 пъти седмично за разлика от "Бригада нов дом", която е само веднъж седмично. Аз лично не възлагам големи надежди на това предаване, както и на Smart Face, ама ще видим за какво иде реч.

Рекламите на "Дъждът остава следи" изобщо не са спирали. Всеки ден си минават по телевизията,но винаги гласи "скоро". А иначе от сигурен източник/човек от екипа/ ,Нова телевизия готви ново реалити с Бачорски. Което май ще бъде мистериозното такова през май месец? Затова не съм много сигурен!
Ми, аз доста по-рядко засичам реклами на "Дъждът оставя следи" по телевизията, а в интернет изцяло изчезнаха. Билбордовете, на които пишеше, че сериалът почва през април, също изчезнаха. То очевидно няма да почне през април, понеже днес е последният ден от месеца, ама и в тарифата за май сериалът не присъства, тъй че мисля, че са го отложили за есента.

Рекламите за “Дъждът оставя следи” изчезнаха, както изчезнаха рекламите за “Гунди”… 😂 В крайна сметка не е голяма загуба, не познавам някой, който да не е гледал “Гунди” на кино, но все пак, защо трябва да рекламират нещо, което след това така и не излъчват?
Действително "Гунди" имаше една камара безплатни прожекции по летни кина в последните 2 години, излъчваха го и по каналите на HBO, та едва ли има човек, който не е успял да го гледа, но и аз недоумявам защо рекламират неща, които после не излъчват. Цялата им програмна схема този сезон изглежда доста претупана - първо рекламират неща, които не излъчват, после сезонът на "Като две капки вода" е необичайно къс и накрая залагат на някакви доста долнопробни реалитита с Цитиридис и Бачорски... Като че ли "Нова" сами си правят харакири, както бяха "ьТВ" до преди няколко месеца.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy