Хмм... Малко ми е нелогично това решение - все пак "Борба до ключ" е сред предаванията с най-нисък рейтинг този сезон. Аз уж на бъзик казвах, че Христо Хаджитанев като че ли нарочно съсипва "ьТВ" с малоумни програмни решения, ама откакто е в "Нова", те също правят една камара нелогични ходове, които до нищо добро не водят... :/